اول مانی

جابه جایی ۵۰۵ میلیون دلار اتریوم توسط یک نهنگ مرموز

یک نهنگ رمزنگاری مرموز اوایل این هفته پس از انتقال نزدیک به ۵۰۵ میلیون دلار از دومین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار، اتریوم (ETH) به صرافی ارزهای دیجیتال پیشرو بایننس، توجه جامعه را به خود جلب کرد.

این تراکنش ها که در ابتدا توسط ردیاب بلاک چین وال آلرت مشاهده شد، تنها شامل ۰.۰۰۱۸۳ ETH (تقریباً ۳.۳۸ دلار) در کارمزد تراکنش بودند. بر اساس گفته شرکت تحلیل رمز ارزهای زنجیره ای Santiment، این تراکنش یکی از بزرگترین انتقال‌های خود نگهبانی به صرافی در نیم دهه گذشته است.

این انتقال قابل توجه تنها موردی نبود که در این هفته مقدار زیادی اتریوم را شامل می شد. یک کیف پول ناشناس دیگر تقریباً ۷۷۴۸۲.۱۶ ETH را در شش تراکنش جداگانه به آدرس های مختلف Coinbase در یک بازه زمانی ۱۲ ساعته در روز دوشنبه ارسال کرد. از آنجایی که اتریوم در حال حاضر بالای ۱۸۷۰ دلار معامله می شود، مجموع ارزش این تراکنش ها بیش از ۱۴۵ میلیون دلار است.

همانطور که CryptoGlobe گزارش داد، ماه گذشته Santiment فاش کرد که حرکت غیرفعال قابل توجهی در شبکه اتریوم رخ داده است، با دو آدرس که اتریوم طولانی مدت را برای نزدیک به پنج سال دست نخورده منتقل می‌کنند. از نظر تاریخی، حرکت دارایی های غیرفعال اغلب نشان دهنده تغییرات عمده قیمت، معمولا در جهت مثبت است.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ۱۷ روز انتظار برای برداشت اتریوم های سهام گذاری شده

بیشتر بدانید: کاهش اتریوم های هولد شده توسط نهنگ ها در هفته های اخیر

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *