اول مانی

افزایش فروش هفتگی بازار NFT ها پس از ایردراپ توکن های بلر

داده‌های موجود نشان می‌دهد که حجم معاملات بازار NFT ها در بازه ۱۰ تا ۱۶ فوریه (۲۱ تا ۲۷ بهمن) حدود ۸.۵ درصد افزایش یافته که بخش چشمگیری از آن مربوط به ۲ روز گذشته بوه است.

ارزش معاملات این بازار نیز به ۳۰۴ میلیون دلار رسیده که نسبت به حجم معاملات ۲۸۰میلیون دلاری هفته قبل‌تر، با رشدی ۲۴ میلیون دلاری مواجه شده است.

به گفته یوهان کالپو، مدیر ارشد بازاریابی در کریپتواسلم، ایردراپ توکن بلر (Blur) در روز سه‌شنبه، حجم معاملات NFT ها را طی این مدت افزایش داده است.

کالپو گفت:

بسیاری از معامله‌گرانی که از بازار blur.io استفاده می‌کردند “که سهم قابل توجهی از بازار را از حجم معاملات NFT OpenSea گرفته است “یک ایردراپ توکن Blur دریافت کردند که بسیاری برای خرید پروژه‌های توکن های غیرمثلی مورد علاقه خود فروختند.

بازار NFT بدون کارمزد Blur روز سه‌شنبه توکن‌های Blur خود را منتشر کرد و به کاربران ۶۰ روز فرصت داد تا سکه‌های ریخته‌شده را مطالبه کنند؛ این ارز دیجیتال در ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر با قیمت ۰.۹۰ دلار معامله می شد.

داده‌های DappRadar نشان می‌دهد که در ۳۰ روز گذشته، بازار Blur NFT 471.7 میلیون دلار حجم معاملات را به ثبت رساند که از ۴۴۸.۹ میلیون دلار آمریکا رهبر بازار OpenSea پیشی گرفت.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: موزه هنر مدرن پاریس می خواهد نمایشگاه NFT راه اندازی کند

بیشتر بدانید: اوج ۸ ماهه حجم معاملات ماهانه بازار NFT ها

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *