اول مانی

اضافه شدن NFT ها به اینستاگرام به زودی

مارک زاکربرگ (Mark Zuckerberg)، مدیرعامل متا (فیسبوک) فاش کرده است که اپلیکیشن اشتراک گذاری ویدیو و عکس یعنی اینستاگرام، در حال آماده شده برای اضافه کردن توکن های غیرقابل تعویض (NFT) به پلتفرم است.

زاکربرگ در یک حضور در کنفرانس South by Southwest در آستین، تگزاس گفت:

ما در حال کار برای آوردن NFT ها به اینستاگرام در کوتاه مدت هستیم؛ بنیانگذار متا جزئیاتی درباره زمان اجرا ارائه نکرد.

کیسی نیوتن (Casey Newton)، نویسنده خبرنامه Platformer، از کنفرانس توییت کرد که زاکربرگ همچنین گفت امیدوار است در ماه های آینده، کاربران اینستاگرام بتوانند NFT های خود را در این پلتفرم ایجاد کنند.

متا بلافاصله به Cointelegraph درباره اینکه عملکرد NFT چه زمانی فعال می شود پاسخ نداد.

مهرماه ۱۴۰۰، متا نام خود را از فیسبوک تغییر داد تا روی پروژه های مرتبط با متاورس خود تمرکز کند. گزارش های این شرکت از سه ماهه آخر سال ۲۰۲۱ (پاییز و دی ۱۴۰۰) برای اولین بار جزئیات مالی کسب و کار تحقیق و توسعه واقعیت مجازی و واقعیت افزوده خود، Reality Labs را نشان داد که زیان بیشتر از ۱۰ میلیارد دلار را نشان می دهد.

این نخستین تلاش متا برای یک پروژه مرتبط با رمزارز نیست. در سال ۱۳۹۸، این شرکت برنامه های خود را برای ایجاد (Libra)، که بعدا به (Diem) تغییر نام داد، یک استیبل کوین ثابت با دلار آمریکا نشان داد که به خاطر عدم تایید نظارتی و بازخورد جامعه، شکست خود. این پروژه توسط Silvergate Capital خریداری شد، اگرچه بعضی از کارمندان سابق متا در حال حاضر به دنبال احیای استیبل کوین از طریق ایجاد شبکه‌ای برای خود هستند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: راه اندازی موزه NFT اوکراین برای به تصویر کشیدن تهاجم روسیه

بیشتر بدانید: وضع مالیات بر درآمد حاصل از معاملات NFT ها در سنگاپور

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *