اول مانی

مشتریان FTX خواهان حذف اطلاعات شخصی از پرونده هستند

گروهی از مشتریان شعب غیرآمریکایی FTX، به عنوان قسمتی از فرآیند ورشکستگی فصل ۱۱ این صرافی ارز دیجیتال، تلاش می کنند تا نام و اطلاعات خصوصی خود را از اسناد دادگاه حذف کنند.

کمیته ویژه مشتریان غیرآمریکایی FTX در یک پرونده الحاقی تاکید کرد که افشای نام و اطلاعات خصوصی مشتریان به طور عمومی خطر بالقوه سرقت هویت، حملات هدفمند و صدمات دیگر را به همراه دارد.

این کمیته افزود:

الزام بدهکاران به افشای نام مشتریان FTX.com و سایر اطلاعات شناسایی برای عموم مردم صدمات جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت و مشتریان FTX.com را که دارایی‌هایشان بصورت نادرست مورد سوء استفاده قرار گرفته‌اند قربانی خواهد کرد.

پیش از این، مدیر تصفیه FTX با این استدلال که محرمانه نگه داشتن اطلاعات می تواند شفافیت فرآیند ورشکستگی فصل ۱۱ را تهدید کند به این درخواست اعتراض کرده بود.

این گروه از ۱۵ نفر در ظرفیت های فردی یا نمایندگی تشکیل شده است که نشان می دهد تعداد بسیار بیشتری در گروه وجود دارد؛ در مجموع، کمیته Ad Hoc ادعا می کند که نماینده افراد یا نهادهایی با حدود ۱.۹ میلیارد دلار دارایی قفل شده در FTX.com است.

با این حال، امین ایالات متحده قبلا در ۱۲ دسامبر به درخواست اصلی اعتراض کرده است، با این استدلال که محرمانه نگه داشتن اطلاعات می تواند شفافیت فرآیند ورشکستگی فصل ۱۱ FTX را تهدید کند و مردم از “حق عمومی دسترسی به سوابق قضایی” برخوردار هستند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: صرافی های بیشتری مثل FTX ورشکسته می شوند

بیشتر بدانید: درخواست کمک FTX از دادگاه در مبارزه مالکیت سهام رابین هود

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *