اول مانی

مدیرعامل کین آیلند: تا امروز ۶ میلیون بیت کوین‌ از بین رفته‌

بیت کوین

به نقل از تیموتی پترسون، مدیرعامل کین آیلند دیجیتال ریسرچ، تعداد بیت کوین های گم شده برگشت ناپذیر تابه امروز به ۶ میلیون عدد رسیده است. این به این معنی است که از حدود ۱۹.۳ میلیون بیت کوین استخراج شده، تنها ۱۳.۳ میلیون سکه در گردش هستند.

همچنین او تخمین زده که از ۱.۷ میلیون بیت کوینی که در بیش از ۱۰۰ سال آینده استخراج خواهد شد، حدود یک میلیون سکه دیگر از بین خواهند رفت. در نتیجه، پیترسون در این باره خاطرنشان کرد که ۱۳.۳ میلیون سکه در گردش کنونی، احتمالاً تمام بیت کوین هایی خواهند بود که تا ابد به آن ها دسترسی خواهیم داشت.

به نظر می رسد آخرین تخمین از تعداد بیت کوین هایی که تا به حال در گردش هستند، با پیش بینی او در سال ۲۰۲۰ همسو باشد. همانطور که توسط Bitcoin.com News در سپتامبر ۲۰۲۰ گزارش شد، پترسون در آن زمان ادعا کرد که از دست دادن مداوم حدود ۱۵۰۰ بیت کوین در روز به این معنی است که تنها کمتر از ۱۴ میلیون سکه در حال گردش است. در یادداشت سال ۲۰۲۰ خود، محققان در جزیره کین همچنین تاکید کردند که استفاده گسترده از سرمایه بیت کوین نادرست است زیرا شامل سکه هایی است که به طور غیرقابل برگشتی از دست می روند.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: رشد ۷ درصدی استخراج بیت کوین توسط آرگو بلاک چین

بیشتر بدانید: هش ریت بیت کوین به ۴۰۰ اگزاهش بر ثانیه رسید

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *