اول مانی

افتتاح فروشگاه مجازی SAMSUNG در متاورس

غول فناوری ساکن در کره جنوبی از افتتاح فروشگاه مجازی خود در دی سنترالند متاورس خبر داد و اعلام کرد می خواهد در زمان‌هایی مثل همه گیری کرونا از این طریق بتواند تعامل خود را با مشتریان حفظ کند.

به گزارش اول مانی، SAMSUNG ماجراجویی های خود را در متاورس شروع می کند و برای آغاز پروژه‌های خود، پلتفرم واقعیت مجازی (Decentraland) را انتخاب کرده است.

فروشگاه SAMSUNG در متاورس دقیقا مثل نسخه واقعی آن ساخته شده که در خیابان ۸۳۷ واشنگتن، منطقه میتپکینگ شهر نیویورک در منهتن واقع شده است. با این حال فروشگاه ۸۳۷X سامسونگ درحال حاضر برای مدت محدودی در متاورس هم قابل دسترسی خواهد بود.

مشتریان برای دسترسی به فروشگاه SAMSUNG، در آغاز باید از طریق مرورگر وب وارد Decentraland شوند. پس از ورود به سیستم، آواتار آن‌ها به خارج از ساختار متاورس SAMSUNG ارسال می شود. وقتی که آواتار آن ها وارد لابی می شود، راهنمای مجازی آن‌ها را به یکی از سه اتاق داخلی ماندگاری، سفارشی سازی و ارتباط هدایت می کند.

فروشگاه مجازی SAMSUNG در متاورس

SAMSUNG همچنین در گزارش خود به سه ویژگی (تئاتر ارتباطات) برای ارائه آخرین اخبار شرکت، (جنگل پایداری) به منظور اهداف حفظ محیط زیست و (سکو سفارشی سازی) برای جشن گرفتن افتتاح این فروشگاه اشاره کرده که تمام آن‌ها به صورت مجازی در همین پلتفرم برگزار می شوند.

SAMSUNG می خواهد در طول سال به حضور در فضای مولتی‌ورس و پلتفرم‎‌های جدید ادامه و تجربه فروشگاه‌های مجازی خود را در دسترس افراد بیشتری قرار دهد.

شرکت کره‌ای همچنین به تازگی در جریان نمایشگاه CES 2022 اعلام کرد که با توجه به افزایش تقاضا در زمینه توکن های غیرقابل معاوضه (NFT)، می خواهد پشتیبانی از NFT را به تلوزیون‌های ۲۰۲۲ خود اضافه می کند.

تلوزیون‌های هوشمند Micro LED، Neo QLED و The Frame تنها قسمتی از دستگاه‌های ۲۰۲۲ این شرکت هستند که برای جستجو، خرید و تجارت هنرهای دیجیتال به پلتفرم مبتنی بر NFT سامسونگ مجهز خواهند شد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: بلاک چین و متاورس در نمایشگاه Consumer Electronics

بیشتر بدانید: شایعه افتتاح فروشگاه H&M در متاورس

بیشتر بدانید: برگزاری جشن سال نو میلادی در متاورس

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *