اول مانی

اوپن سی می خواهد کارمزدهایش را حذف کند

اوپن سی (Opensea)، یکی از برترین پلتفرم های خرید و فروش NFT، اعلام کرده است که می خواهد کارمزدهایش را کاهش و درآمد سازندگان NFT را افزایش دهد.

به گفته تیم اوپن سی، هدف از این اقدامات جلوگیری از کاهش هرچه بیشتر پایگاه کاربران در رقابت با دیگر پلتفرم هایی مثل بلر (Blur) است.

بتازگی حجم معاملات روزانه (برحسب ETH) در پلتفرم اوپن سی فراتر رفته است؛ چرا که کاربران امید دارند سود بیشتری از سرمایه گذارای در NFT ها بر بستر بلر کسب کنند.

OpenSea اعتراف کرد که کاربران خود را در سایر “بازارهای NFT که به طور کامل درآمد سازندگان را اعمال نمی‌کنند” از دست داده است، و اقدامات جدید تلاشی برای احیای تسلط خود در این فضا است و افزود:

رویدادهای اخیر “از جمله تصمیم Blur برای کاهش درآمدهای سازنده (حتی در مجموعه‌های فیلتر شده) و انتخاب نادرستی که سازندگان را مجبور می‌کنند بین نقدینگی در Blur یا OpenSea انجام دهند” ثابت می‌کند که تلاش‌های ما جواب نمی‌دهد.

OpenSea معتقد است که از درآمدهای سازنده در همه مجموعه ها دفاع کرده و در عین حال حمایت خود را از Operator Filter، عملکردی که هدف آن کمک به سازندگان برای تضمین درآمد خود برای فروش مجدد آثارشان است، تکرار می کند؛ با این حال، این فیلتر بصورت فعال توصیه‌های بازارهایی را که سیاست‌های مشابهی داشتند مسدود کرد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: تهدید کاربران اوپن سی به کلاهبرداری فروش بی کارمزد NFT

بیشتر بدانید: ادامه دادن اوپن سی به اعمال حق امتیاز پدیدآورندگان NFT

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *