اول مانی

بیش از ۸۰.۰۰۰ NFT در بیت کوین با پروتکل اردینالز ضرب شد

داده های پلتفرم دون نشان می دهد که تا به حال بیشتر از ۸۰.۰۰۰ NFT از طریق پروتکل اردینالز در شبکه بیت کوین (BTC) ضرب شده است.

براساس این داده، تنها در روز ۹ فوریه بیشتر از ۲۰.۸۰۰ توکن جدید ضریب شده اند.

اردینالز که ماه گذشته راه اندازی شد، جدیدترین پروژه ای است که می خواهد NFT ها را وارد اکوسیستم بیت کوین کند.

چیزی که این پروتکل را از دیگر پروژه ها متمایز می کند این است که دارایی های دیجیتال مستقیما روی یک ساتوشی، کوچک ترین واحد قابل معامله بیت کوین، بدون نیاز به زنجیره جانبی یا توکن ثبت می شود.

توسعه دهندگان JPEG، فایل های صوتی، ویدئوها و حتی بازی های ویدئویی را برای آزمایش محدودیت های موجود در بلاک چین بیت کوین نوشته اند؛ در حالی که تعداد کل NFT بیت کوین ناشناخته است، به نظر می رسد که وب سایت Ordinals و گاما، یک بازار بیت کوین NFT در Stacks، به چندین هزار مورد ضرب شده در شبکه اشاره می کنند.

ممکن است NFT بیت کوین لحظاتی را پشت سر بگذارد، اما این فناوری هنوز در مراحل ابتدایی خود است، به خصوص در مقایسه با اتریوم و سولانا، که چندین سال فرصت داشته اند تا استخراج، تجارت و مشاهده کلکسیون های دیجیتال را کامل کنند.

برایان لاگلان، توسعه‌دهنده ساتوشیبلز، به Decrypt on Discord گفت:

Ordinals چند ماه است که زنده هستند، اما از نظر پذیرش انبوه فقط یک هفته از عمر آن می‌گذرد؛ مدتی طول می کشد تا شاهد پشتیبانی کلی کیف پول باشیم.

ساتوشیبلز که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد، اولین مجموعه NFT است که NFT های اتریوم را با بیت کوین با استفاده از Stacks پل می کند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: کاهش ۶۰% ارزش بازار NFT های اتریوم در سال ۲۰۲۲

بیشتر بدانید: ضرب بیشتر از ۱۱.۰۰۰ NFT در شبکه بیت کوین

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *