اول مانی

پیشی گرفتن شیبا اینو به لحاظ ارزش بازاری از ترون

طبق جدیدترین اطلاعات وبسایت مرجع CoinMarketCap، شیبا اینو توانسته است با جذب ۶.۶۶ میلیارد دلار سرمایه در بازار کریپتو، از ترون (TRX) پیشی بگیرد.

این میم کوین محبوب در حال حاضر به عنوان پانزدهمین ارز دیجیتال بزرگ بازار، درست بالاتر از ترون با ارزش بازار ۶.۳۳ میلیارد دلاری قرار گرفته است؛ تحلیلگران این پیشرفت را به جریان های مثبت این اکوسیستم نسبت می دهند.

شیبا اینو جدیدا همکاری خود را با استودیوی بصری سازی The Third Floor (TTF) به منظور طراحی و ساخت پروژه SHIB.io The Metaverse شروع کرده است؛ TTF بزرگ ترین شرکت بصری سازی است که به ایجاد IP های شناخته شده برای بازی های ویدیویی، VR/AR و سرگرمی های مبتنی بر مکان کمک می کند.

جامعه ارزهای دیجیتال همچنان منتظر اطلاعیه های جدید از سوی اکوسیستم شیبا اینو است؛ روز ۲۰ جولای (۲۹ تیر ماه)، تیم پشتیبان شیبا اینو یک تیزر ویدیویی را در توییتر رسمی خود انتشار داد که یک طوفان ابری را به تصویر می کشید؛ در هنگام انتشار این خبر، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار معامله می شد؛ اکنون این ارز دیجیتال با رشد ۱۲% در طول یک هفته با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱۹ دلار معامله می شود.

براساس آمار WhaleStats، شیبا اینو با فشار خرید از سوی نهنگ ها روبرو است و در میان ۱۰ توکن برتر خریداری شده در میان ۲۰۰۰ نهنگ بزرگ ETH در ۲۴ ساعت گذشته قرار گرفته است؛ از سوی دیگر، امکان دارد پذیرش LEASH، SHIB و BONE پس از همکاری FCF Pay با Jeripay امکان پذیر گردد.

ابتدای ماه جولای (اواسط تیر ماه)، پلتفرم پرداخت رمزنگاری FCF Pay مستقر در کانادا، این دارایی ها را به عنوان گزینه های پرداخت برای بازرگانانی که از پلتفرم آن استفاده می کنند در دسترس قرار داد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: سوزانده شدن ۱۴۰ میلیون واحد دیگر شیبا اینو (SHIB)

بیشتر بدانید: سفارش غذای Uber Eats شیبا اینو و دوج کوین می پذیرد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *