اول مانی
کمیسیون اقتصادی کشور

احکام قانونی پیشنهادی مرتبط با ساماندهی وضعیت رمزارزها در کارگروه اقتصاد دیجیتال کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.

به گزارش اول مانی و به نقل از خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه (۱۴، ۱۵ و ۱۶ شهریور) جلسات خود را در مجلس شورای اسلامی برگزار می کنند.

بر اساس این گزارش انتخاب نمایندگان داوطلب واجد شرایط برای عضویت در هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، در اجرای تبصره (۳) ماده (۵۷) قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور، عضویت در کمیسیون مشترک طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی به همراه رای گیری تقاضای قانون چک ب) اجرای ماده (۱۱) قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مؤدیان، رای گیری نهایی در رابطه با تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۹ و ادامه بررسی طرح مالیات بر عایدی سرمایه دستور کار روز یکشنبه کمیسیون اقتصادی مجلس می باشد.

همچنین کارگروه بازار سرمایه برای بررسی طرح اصلاح مواردی از قانون اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران و کارگروه اقتصاد دیجیتال برای بررسی احکام قانونی پیشنهادی مرتبط با ساماندهی وضعیت رمزارزها در کشور روز دوشنبه هفته جاری تشکیل خواهد شد.

بررسی لایحه موافتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کرواسی در رابطه با کمک و همکاری متقابل در امور گمرکی، انتخاب نایب رئیس دوم کمیسیون اقتصادی، رای گیری نهایی در خصوص، طرح اصلاح قانون استفاده از خدمات تخصصی و حرفه ای حسابداران، ارجاعی از صحن علنی مجلس برای بررسی در شور دوم، لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری، صنعتی سرخس، دوغارون و مازندران و لایحه توسعه منطقه آزاد تجاری، صنعتی گیلان، اعاده شده از شورای نگهبان دستور کار روز سه شنبه کمیسیون اقتصادی مجلس می باشد.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: در مجلس طرح مدیریت بازار رمزارزها بررسی می شود

بیشتر بدانید: طرح جدید مجلس: تمام رمزارزها غیر از رمزارز ملی ممنوع می شود

بیشتر بدانید: وزیر نیرو در مجلس: دلیل قطع برق استخراج ارزهای دیجیتال است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *