اول مانی

معاملات استیبل کوین پی پل در صرافی کراکن فعال شد

در یک چرخش سریع وقایع، صرافی معروف کریپتوکارنسی، صرافی کراکن، معامله برای استیبل کوین موردانتظار پی پال، PYUSD را تنها سه روز پس از اعلام فهرست خود معرفی کرد.

اولین معاملات از دو جفت متمایز پرده برداری کرد: PYUSD در برابر یورو (EUR) و دلار ایالات متحده (USD). حجم معاملات برای جفت دلار آمریکا تا کنون به ۱۲ برابر بیشتر از همتای اروپایی خود رسیده است.

صحبت در مورد راه اندازی استیبل کوین پی پال برای اولین بار در اوایل آگوست مطرح شد، توسعه ای که موج هایی را در سراسر حوزه مالی ایجاد کرد.

استیبل کوین که دارای مهر Paxos Trust است، ارزش ذاتی خود را از سپرده‌های موجود در اکوسیستم مالی ایالات متحده به دست می‌آورد که عمدتاً شامل اسناد خزانه کوتاه مدت و معادل‌های نقدی مشابه است.

از زمان افتتاح رسمی آن، ۴۰.۶۸ میلیون توکن PYUSD به تازگی ساخته شده است، که نشان دهنده اشتیاق قابل توجهی است که زیربنای راه اندازی آن است.

با تجزیه و تحلیل داده های Etherscan، مشخص می شود که PYUSD موفق به جمع آوری ۱۰۵ دارنده مجزا شده است.

جای تعجب نیست که آدرس های Paxos و Paxos Treasury به عنوان سهامداران اصلی ظاهر می شوند و ۹۵.۰۷٪ از کل عرضه استیبل کوین را کنترل می کنند. شروع PYUSD خالی از بررسی نظارتی نبوده است.

اندکی پس از ظهور، فدرال رزرو ایالات متحده با بیانیه ای قابل توجه پیش قدم شد: در حالی که استفاده از استیبل کوین پی پال ممنوع نیست، بانک ها باید قبل از ادغام PYUSD در زیرساخت پرداخت خود یا ارائه خدمات استیبل کوین به مجوز و راهنمایی مقامات ذیصلاح را به طور عاقلانه ایمن کنند.

راه اندازی PayPal’s PYUSD در صرافی برجسته ای مانند Kraken پیامدهای مهمی دارد و به طور موثر شکاف بین سیستم های مالی سنتی و چشم انداز پر رونق ارزهای دیجیتال را پر می کند.


مقالات مرتبط:

بیشتر بدانید: کناره گیری جسی پاول از سمت مدیرعاملی صرافی کراکن

بیشتر بدانید: تعطیلی صرافی کراکن شعب خاورمیانه بطور کامل

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *