اول مانی

پی پال برای کاربران خود امکان برداشت و انتقال ارز دیجیتال به کیف پول های دیگر را فراهم کرده است.

پی پال غول پرداخت های اینترنتی در ۲۶ می (۵ خرداد) اعلام کرد که امکان برداشت ارز دیجیتال از این پلتفرم و انتقال آن به کیف پول های دیگر را فراهم می کند. تا قبل از این کابران تنها می توانستند با استفاده از امکانات PayPal، تنها خرید و فروش رمزارزها را انجام دهند.

خوزه فرناندز ده پونته معاون بخش بلاک چین و ارزهای دیجیتال در پی پال، در کنفرانسی با موضوع رمزارزها بیان کرد فراهم آوردن تمام قابلیت ها، اولویت دارد. او همچنین در این باره بیان کرد:

ما می خواهیم تا جایی که امکان دارد این قابلیت را گسترش دهیم و به کاربران مان این اجازه را دهیم که به هر روشی که می خواهند پرداخت هایشان را انجام دهند. آنها می خواهند ارزهای دیجیتال خود را در پلتفرم ما بگذارند تا از آن برای پرداخت هایشان استفاده کنند و ما نیز می خواهیم این امکان را برایشان فراهم کنیم که هر زمان که می خواستند بتوانند رمزارزهایشان را به هر مقصدی که می خواهند ارسال کنند.

پونته برای این بروزرسانی روز مشخصی را اعلام نکرد. اگر تغییرات قبلی مشکلی نداشته باشند، این آپدیت نیز باید چند ماه دیگر عرضه شود.

پی پال
پی پال
امکان انتقال ارزهای دیجیتال به کیف پول های دیگر با پی پال

او همچنین در پاسخ به سوالاتی در رابطه با استیبل کوین شرکت پی پال بیان کرد که برای پرداختن به این موضوع، بسیار زود است. با این حال او به این موضوع نیز اشاره کرد که استیبل کوین ها و رمزارزهای بانک مرکزی می توانند در کنار یکدیگر وجود داشته باشند.

موضوع استیبل کوین ها مبحثی است که در بین مراجع قانون گذار و فعالان حوزه کریپتو و موسسات مالی، قوت گرفته است. بسیاری از قانون گذاران معتقدند که این نوع رمزارزها موجب کمرنگ شدن قدرت مقامات حاکمیتی خواهد شد و این در حالی است که دیگران می گویند آنها را می توان قانون گذاری کرد. پروژه Deim متعلق به شرکت فیس بوک، در مرکز این مشاجرات قرار دارد.

به نظر می رسد که استقبال پی پال از ارزهای دیجیتال ریشه در راهبردی کاملا تعریف شده دارد که بر اساس آن این شرکت موارد استفاده از دارایی های دیجیتال را به سرعت در حال رشد ارزیابی کرده است. قبل تر نیز گزارش شده بود که دن شولمن (Dan Schulman)، مدیرعامل پی پال، معتقد است که در دهه آینده شاهد “کاهش چشمگیر در استفاده از پول نقد” خواهیم بود.

او در این باره گفت:

تمام شکل های پرداخت به گوشی های موبایل تغییر می کند. کارت های اعتباری به عنوان یک قالب از بین می رود و شما از گوشی تلفن خود استفاده خواهید کرد زیرا استفاده از تلفن همراه بهتر از کارت کشیدن است.

شولمن قبل تر در ماه جاری میلادی بیان کرد که کسب و کارهای ارزهای دیجیتال برای شرکت پی پل سودآور بوده است. او همچنین اضافه کرد:

ما با تداوم تاکتیکی تلاش های خود پیرامون ارزهای دیجیتال، به نتایج بسیار خوبی رسیده ایم.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: مسدود کردن درگاه های پرداخت صرافی‌های ارز دیجیتال

بیشتر بدانید: لیست فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی

بیشتر بدانید: صرافی های ایرانی با چه چالش هایی روبه رو هستند؟

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *