اول مانی
پرفکت مانی

یکی از روش هایی که برای پرداخت های بین المللی و انتقال پول در بین کاربران طرفداران زیادی دارد سیستم پرفکت مانی است. برای خرید مطمئن و امن پرفکت مانی بهترین روش بالا بردن امنیت حساب می باشد. روش های زیادی برای افزایش امنیت پرفکت مانی وجود دارد که در این مقاله به آن می پردازیم.

از آنجا که تراکنش ها در پرفکت مانی غیرقابل برگشت می باشد، بالا بودن امنیت حساب پرفکت مانی شما بسیار مهم است. خوشبختانه وب سایت پرفکت مانی برای افزایش امنیت حساب پرفکت مانی روش های زیادی را در نظر گرفته است که با فعال کردن آنها می توانید با خیال راحت تراکنش های خود را انجام دهید.

افزایش امنیت حساب پرفکت مانی

همانطور که می دانید برای افتتاح حساب پرفکت مانی برای کاربران ایرانی محدودیتی وجود ندارد و می توانید به سادگی با استفاده از آی پی ایران وارد سایت پرفکت مانی شوید و حساب کاربری خود را ایجاد کنید. سپس از طریق روش هایی که در سایت وجود دارد حسابتان را وریفای کنید. شما می توانید با وریفای کردن حسابتان از تمام امکانات حساب خود استفاده کنید و همچنین اعتبار حسابتان را نیز تضمین کنید. با این وجود ما به افردی که به صورت مکرر از این روش برای انتقال ارز و خرید و از سایت های خارجی استفاده می کنند پیشنهاد می کنیم که حتما از روش های افزایش امنیت حساب پرفکت مانی استفاده کنند.

امنیت حساب پرفکت مانی

به طور کلی می توان گفت که چهار روش برای افزایش حساب پرفکت مانی وجود دارد که از سوی این شرکت تعیین شده که در اینجا به طور مختصر برایتان بیان کرده ایم.

افزایش امنیت حساب پرفکت مانی از طریق Identity Check

در این روش برای افزایش حساب پرفکت مانی از طریق آی پی شخصی که قصد وارد شدن به حساب کاربری خود را دارد استفاده می شود. در این روش برای تایید هویت شخص، آی پی که برای اولین بار برای ورود به حساب خود استفاده می کند در سیستم پرفکت مانی دخیره می شود. بعد از آن در صورتی که آی پی شخص وارد شده با آی پی ذخیره شده مغایرت داشته باشد، ایمیلی حاوی یک کد تایید برای شخص ارسال می شود و تنها در صورتی می تواند وارد حساب کاربری خود شود که به ایمیل دسترسی داشته باشد.

ارسال پیامک ورود برای افزایش امنیت حساب پرفکت مانی

همان‌طور که از اسم این روش مشخص است، شما باید حساب کاربری تان را به تلفن همراهتان متصل کنید و بعد از آن، برای هر بار ورود به حساب کاربریتان یک کد امنیتی برایتان ارسال خواهد شد.

این نکته را فراموش نکنید که اگر قصد استفاده از این روش را دارید، باید حواستان به هزینه‌های جانبی آن نیز باشد زیرا برای فعال کردن این گزینه، باید حداقل ۵ دلار در حسابتان موجود باشد و برای ارسال هر پیام نیز حدود ۰.۱ دلار از حساب شما کسر خواهد شد.

افزایش امنیت پرفکت مانی با کارت تصویری کد (Code Card)

استفاده از این روش بسیار جالب است به صورتی که در روش کارت تصویری کد، تعدادی کد برای شما ارسال خواهد شد و هر بار برای ورود به حساب کاربری خود یکی از این کدها از شما درخواست می شود.

افزایش حساب پرفکت مانی توسط سیستم رصد تراکنش ها

در این روش، تمام تراکنش‌هایی که توسط حساب کاربری تان انجام شده است، توسط خود سیستم پرفکت مانی بررسی خواهند شد و چنانچه سیستم پرفکت مانی به تراکنشی مشکوک شود، آن را در حالت معلق نگه می‌دارد تا توسط کارشناسان بررسی شود. بعد از آن در صورتی که تراکنش با مشکل امنیتی رو به رو باشد، مبلغ پرداخت شده ظرف ۲۴ ساعت به حسابتان بازگردانده خواهد شد.

امنیت پرفکت مانی
امنیت پرفکت مانی

به این نکات همیشه توجه کنید:

  1. همیشه بعد از تمام شدن کارتان حتما بر روی گزینه  Log out کلیک کنید و مطمئن شوید که از حساب کاربری تان خارج شده اید.
  2. تا جایی که امکان دارد اطلاعات ورود به حسابتان را در اختیار کسی قرار ندهید.
  3. تنها راه ورود به حساب پرفکت مانی از طریق سایت https://perfectmoney.is می باشد پس تنها از این راه وارد حساب پرفکت مانی خود شوید.
  4. اگر به امنیت حساب پرفکت مانی خود شک دارید می توانید موجودی تان را به ووچر پرفکت مانی تبدیل کنید و ان را نزد خود نگه دارید.
  5. حتما از یک آنتی ویروس قوی برای سیستم خود استفاده کنید تا از ورود تروجان ها و ویروس های مخرب جلوگیری کرده باشید.

آیا پرفکت مانی معتبر است؟

به دلیل محدودیت های پرفکت مانی در ایران، ممکن است خیلی از افراد آن را غیرقانونی و کلاهبرداری بدانند. اما این گونه نیست و با تغیر ip می توان از این سیستم به راحتی استفاده کرد.

به طور کلی پرفکت مانی امنیت تراکنش های خود را از فیلترهای گوناگونی عبور می دهد. برای دریافت خدمات بهتر نیز می توانید احراز هویت انجام دهید.

در این سیستم لاه های امنیتی زیادی وجود دارد که اجازه هک شدن را به شما نخواهد داد و به آسانی می توانید تراکنش های خود را انجام دهید. البته این نکته را به یاد داشته باشید که برای ووچر پرفکت مانی از کدهای غیرقابل هک استفاده کنید و نگهداری از این کدها در جای مطمئن برعهده خود شما می باشد. اعتبار پرفکت مانی نزد همگان تایید شده و روزانه هزاران نفر در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند و تراکنش های خود را با استفاده از آن انجام می دهند.بیشتر بدانید: آیا از امنیت حساب پرفکت مانی مطمئن هستید؟

بیشتر بدانید: از نظر امنیتی پرفکت مانی بهتر است یا پی اس ووچر؟

بیشتر بدانید: سرمایه گذاری با پرفکت مانی

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *