اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
25950

خرید دلار پرفکت مانی از ما

25300

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

وب مانی و پرفکت مانی

پرفکت مانی و وب مانی هر دو جزو کیف پول های محبوب ایرانیان است زیرا بر خلاف پی پال این دو کمپانی ایران را تحریم نکرده است. شما می توانید به سادگی و بدون دردسر در ایران و بدون نیاز به استفاده از خدمات ارزی شرکت های واسط در یکی از انواع کیف پول ها ثبت نام کرده و از خدماتی که ارائه می دهند استفاده کنید. نکته ای که در مورد این دو کیف پول مهم است این است که با ویزا کارت و مستر کارت با وجود شباهت زیادی که با هم دارند، با هم متفاوت هستند. برای آشنایی با تفاوت های این دو کیف پول در این مقاله با ما همراه باشید.

تفاوت پرفکت مانی و وب مانی

از آنجا که کیف پول وب مانی و پرفکت مانی از لحاظ عملکردی شباهت زیادی به هم دارند اما در بسیاری از موارد نیز نرخ کارمزد، انواع حساب، و.. با هم متفاوتند. در ادامه این دو کیف پول را از ابعاد مختلف مقایسه می کنیم.

بیشتر بدانید: کیف پول پرفکت مانی چیست؟

وب مانی

۱- از نظر نرخ کارمزد

از مهم ترین مواردی که می توانیم به آن اشاره کنیم نرخ کارمزد آنها می باشد. در واقع باید بدانید که در هر تراکنشی که کاربران این کیف پول ها انجامی می دهند نرخ متفاوتی از آنها دریافت می شود. کارمزد تراکنش های پرفکت مانی ۰.۵ درصد اما کارمزد تراکنش های وب مانی ۰.۸ درصد می باشد. بنابراین هر فردی که نمی خواهد کارمزد زیادی را پرداخت کند می تواند از پرفکت مانی به عنوان کیف پول الکترونیکی خود استفاده کند.

۲- از نظر اعتبار و مجبوبیت

بهتر است بدانید که در میان کیف پول های الکترونیکی، یکی از آنها بسیار شناخته شده است و افراد زیادی از آن استفاده می کنند زیرا سایت های اینترنتی زیادی از آن پشتیبانی می کنند. بسیاری از سایت ها از کیف پول های متنوعی استفاده نمی کنند و بدون شک باید بدانید که این کیف پول ها محبوبیت زیادی نیز ندارند. اما در رابطه با پرفکت مانی و وب مانی بهتر است بدانید که هر دوی آنها رقابت زیادی با هم دارند. از آنجایی که پرفکت مانی در این چند سال اخیر رشد زیادی کردهف از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است. در مورد وب مانی نیز لازم است بدانید که در انگلیس نیز شعبه ای اضافه کرده است که این مسئله به اعتبار وب مانی اضافه کرده است.

۳- پشتیبانی از کیف پول های متنوع

از دیگر تفاوت های وب مانی و پرفکت مانی، نوع پشتیبانی آنها از کف پول های متنوع می باشد. بهتر است بدانید که پرفکت مانی ۳ نوع کیف پول دارد که دلاری، یورویی و طلاق هستند. اما اگر بخواهید از وب مانی استفاده کنید می توانید از کیف پول های دیگر استفاده کنید که از این سیتم پشتیبانی می کنند. روبل، دانگ و… از دیگر کیف پول هایی هستند که از وب مانی پشتیبانی می کنند و این مسئله از دیگر تفاوت های وب مانی و پرفکت مانی می باشد. معمولا کسانی که از چند کشور متفاوت خرید جنس دارند بدون شک از وب مانی استفاده می کنند.

۴- نحوه شارژ

از دیگر تفاوت های این دو کیف پول نحوه شارژ آنها می باشد. بهتر است بدانید که این مورد نزد کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است و اهمیت زیادی به آن می دهند. برای شارژ حساب پرفکت مانی می توانید از طریق ووچر پرفکت مانی، کارت های اعتباری یا صرافی های آنلاین اقدام کنید. در حالی که برای شارژ حساب وب مانی می توانید از پیمر، صرافی های انلاین و کارت های اعتباری اقدام کنید.

۵- سرعت انتقال ارز

در رابطه با سرعت انتقال ارز بدون شک تفاوت وب مانی و پرفکت مانی بسیار اهمیت دارد و باید دقت زیادی به ان شود. انتقال ارز در هر دو مورد به صورت آنی می باشد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به سرعت انتقال ارز اهمیت می دهید، بهتر است بدانید که تفاوت وب مانی و پرفکت مانی در این مورد چندان اهمیت ندارد.

نتیجه گیری

انتخاب هر کدام از این دو کیف پول به خود شما بستگی دارد. ایران تحریم های زیادی دارد که همین مسئله باعث شده است که انتقال ارز با سختی مواجه شود. هر دوی این روش ها در ایران تحریم نیستند و می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید. اگر می خواهید با توجه به تفاوت های گفته شده وب مانی و پرفکت مانی را انتخاب کنید باید در ابتدا نیازهایتان را پیدا کنید. اگر نمی خواهید کارمزد زیادی را پرداخت کنید بهتر است پرفکت مانی را انتخاب کنید.

بیشتر بدانید: حساب پرفکت مانی چیست؟

, , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *