اول مانی
احراز هویت پرفکت مانی

صرافی پرفکت مانی در ایران: اگر برای تجارت بین المللی اقدام کرده باشید، احتمالا نام پرفکت مانی را شنیده اید. امروزه کسب و کارهای بسیاری به سمت بین المللی شدن پیش میروند. حتی افراد نیز به صورت فریلنسری با کشورهای خارجی همکاری میکنند. اما مشکلات بسیاری بر سر راه ایرانیانی که از داخل ایران با کشورهای دیگر همکاری میکنند، وجود دارد. مهمترین دلیل آن هم یک چیز است؛ تحریم! بسیاری از سرویس های ارائه دهنده خدمات تراکنش های بین المللی کاربران داخل ایران را تحریم کرده اند. به همین دلیل نمیتوانیم از سرویس های مرسومی مانند پی پال، وب مانی و… استفاده کنیم (البته با دور زدن تحریم یا استفاده از آی پی های خارجی میتوان این کار را کرد).

پرفکت مانی یکی از سرویس هایی است که عملکردی مشابه پی پال و… دارد و برای انجام تراکنش های بین المللی مورد استفاده قرار میگیرد. خوشبختانه این پلتفرم ایران را تحریم نکرده است و به همین دلیل میتواند بسیار کاربردی باشد. در این مقاله اطلاعات جامعی درباره صرافی های پرفکت مانی ارائه میدهیم.

صرافی پرفکت مانی در ایران روشی مناسب برای شارژ حساب پرفکت مانی

به منظور افزایش شارژ حساب پرفکت مانی راه های زیادی وجود دارد که یکی از این راه ها استفاده از صرافی های آنلاین می باشد که این صرافی ها در کوتاه ترین زمان و کاملا مطمئن خدمات ارزی خود را به مشتریان ارائه می دهندما در اینجا به بحث و بررسی کامل در رابطه با پرفکت مانی پرداخته ایم.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

زمانی که قصد خرید اینترنتی دارید، باید اطلاعات کارت خود را در سامانه های بانکی وارد کنید تا بتوانید پرداخت را انجام دهید. ووچر پرفکت مانی نیز چنین عملکردی دارد. البته از آنجایی که قرار نیست با حساب خود از خودپردازهای ایرانی پول بگیرید، پس نیازی به کارت فیزیکی ندارید! تنها اطلاعات و رمزها برای خرید از سایت های مختلف کافی است.

صرافی پرفکت مانی
صرافی خرید پرفکت مانی

یک صرافی پرفکت مانی میتواند بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری در این پلتفرم، ووچر به شما بدهد. در ووچر کدهای مورد نیاز، از جمله شماره ووچر و کد فعالسازی آن وجود دارد. شما با استفاده از این دو شماره میتوانید خرید کنید و بعد از پایان اعتبار ووچر، دیگر کاربردی نخواهد داشت. خرید ووچر پرفکت مانی بدون ایجاد حساب برای افرادی که تنها یک بار قصد انجام تراکنش بین المللی دارند، مناسب است.

ووچر میتواند به حساب کاربری شما در پرفکت مانی نیز متصل باشد. یعنی به کمک حساب کاربری خود میتوانید ووچر ایجاد کنید. حتی میتوانید ووچرهایی که دارید را در حساب کاربری وارد و اعتبار آنها را به اکانت اضافه کنید.

مزیت های استفاده از ووچر perfect money چیست؟

ووچر پرفکت مانی
 • تراکنش های بین المللی با سرعت بالایی انجام میشوند. همچنین احتمال شکست تراکنش در آنها بسیار کم است.
 • لزوما نیازی به حساب کاربری در پرفکت مانی ندارند.
 • کارمزد کمی دارند.
 • کار با آنها ساده است.
 • برای کاربران ایرانی نیز قابل استفاده هستند.
 • صرافی های بسیاری از ووچر پرفکت مانی پشتیبانی میکنند. بنابراین به جای حمل پول نقد در کشورهای دیگر میتوانید از ووچر استفاده کنید و در صرافی ها تبدیل انجام دهید. البته گسترش این پلتفرم هنوز به اندازه سایر پلتفرم ها مانند مستر کارت نیست.
 • ووچرها تاریخ انقضا ندارند.
 • امکان تبدیل ووچر به اکثر ارزهای رایج در دنیا مانند دلار، یورو، پوند و… وجود دارد. البته صرافی های مختلف ارزهای گوناگونی را ارائه میدهند. بنابراین نوع ارزهایی که میتوانید با ووچر دریافت کنید، به صرافی پرفکت مانی بستگی دارد.
پرفکت مانی
صرافی پرفکت مانی

خدمات تبدیل، فروش و خرید پرفکت مانی در ایران

در ایران شما هم میتوانید از ووچرهای پرفکت مانی استفاده کنید و هم میتوانید حساب کاربری ایجاد کنید و تراکنش های متعدد بین المللی انجام دهید. در ایران صرافی های مختلفی وجود دارند که خدمات گوناگونی از پرفکت مانی ارائه میدهند. شما با توجه به انتظارات و کاربردهای مورد نیاز خود میتوانید بهترین صرافی را انتخاب کنید. در ادامه به مهمترین خدماتی که در زمینه پرفکت مانی ارائه میشود، اشاره کرده ایم.

 • خرید و فروش ووچرهای پرفکت مانی.
 • دور زدن تحریم های موجود بر سر راه حواله های دلاری.
 • فراهم کردن امکان انتقال وجه و تبدیل پرفکت مانی.
 • افتتاح حساب در پلتفرم.

چرا پرفکت مانی بهترین سیستم برای تراکنش بین المللی در ایران است؟

مزیت های پرفکت مانی

اولین و مهمترین علت کاربرد زیاد پرفکت مانی در ایران این است که پلتفرم معتبری است که کاربران ایرانی را تحریم نکرده. برخی از پلتفرم های دیگر نیز در ایران کاربرد دارند، اما برای کاربران خارجی مرسوم نیستند و باعث بی اعتمادی آنها میشوند. تصور کنید فردی که قصد خرید از او را دارید، شماره کارتی برایتان ارسال کند که شباهتی به شماره کارت های مرسوم در ایران ندارد. آیا به او اعتماد میکنید؟ این سیستم های ناشناس نیز برای کاربران خارجی چنین وجهه ای دارند.  

سایر مزیت های کار با این پلتفرم را در ادامه بیان کرده ایم.

 • شما میتوانید در لحظه با اعتبار حساب خود ارزهای فیات رایج و طلا خریداری کنید.
 • برای تراکنش هایی با مبلغ بالا مناسب است. چرا که کمترین میزان خطا را دارد.
 • عملیات های تراکنش با سرعت بالا انجام میشوند و نهایتا یک تا سه روز کاری طول میکشد. البته فرآیند خرید بسیار سریع تر از فرآیند فروش انجام میشود.
 • این پلتفرم حساب های کاربری مختلفی دارد. حساب های شخصی یا تجاری دو نمونه از اکانت هایی هستند که میتوانید در پرفکت مانی ایجاد کنید.
 • این پلتفرم امنیت قابل قبولی دارد و تاکنون کاربری به واسطه نگهداری پول و اعتبارش در آن، دچار زیان نشده است.
دلار پرفکت مانی
صرافی پرفکت مانی در ایران

معایب کار با سیستم پرفکت مانی چیست؟

 • در برخی موارد، حواله های دلاری به دلیل تحریم با مشکل مواجه میشوند. البته صرافی های معتبر در ایران، راهکاری برای حل این مشکل دارند.
 • ممکن است برخی از کاربران و صرافی ها در کشورهای خارجی با پلتفرم پرفکت مانی کار نکنند.
 • تراکنش ها بسیار سریع انجام میشود و امکان لغو عملیات وجود ندارد. بنابراین در صورت خطا، جبران آن تقریبا غیر ممکن است.

این معایب بسیار محدود هستند و معمولا مشکلی برای کاربران ایجاد نمیکنند. به همین دلیل بسیاری از تاجران و کاربران ایرانی که با خارج از کشور تراکنش های مالی دارند، از پرفکت مانی استفاده میکنند.

صرافی اول مانی

اول مانی یکی از صرافی ها در حوزه پرداخت آنلاین می باشد که امکان خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی را به صورت اتوماتیک در این وب سایت امکان پذیر می کند و به واسطه ساده بودن پنل کاربری سایت، کاربران زیادی را جذب خود کرده است.

مراحل خرید و فروش پرفکت مانی در صرافی اول مانی

در اول مانی فرایند خرید و فروش پرفکت مانی به صورت اتوماتیک انجام می شود. به گونه ای که به محض پرداخت وجه، حساب کاربری شما شارژ می شود و کد به صورت اتوماتیک به شما تحویل داده می شود. برای فروش پرفکت مانی نیز، بدون احراز هویت انجام می شود و در صورت احراز هویت نیز واریز وجه در کمتر از یک ساعت به حساب شما واریز می شد.

صرافی پرفکت مانی
صرافی پرفکت مانی | تحریم پرفکت مانی

برای احراز هویت در صرافی اول مانی چه مدارکی نیاز است؟

ارسال عکس با در دست داشتن مدارک شناسایی از جمله کارت ملی یا شناسنامه عکس دار، کارت بانکی و دستنوشته به همراه تاریخ و شماره تلفن از الزامات وریفای کرن حساب کاربری در این سایت می باشد. بعد از ارسال مدارک توسط تیم پشتیبان بررسی شده و در صورت عدم مغایرت با نمونه های ارائه شده، تایید خواهد شد.

فیلتر بودن پرفکت مانی در ایران

اینکه پرفکت مانی هیچ گونه تحریمی برای ایرانی ها ندارد درست است اما این سایت در حال حاضر فیلتر میی باشد و برای اینکه بتوانید وارد سایت پرفکت مانی شوید و خرید ووچر پرفکت مانی را انجام دهید باید از فیلترشکن و vpn استفاده کنید.

آیا کاربران ایرانی توسط پرفکت مانی تحریم هستند؟

شرکت پرفکت مانی که در کشور پاناما دفتر رسمی دارد و این بدان معناست که این شرکت در خاک آمریکا نبوده و مجبور نیست که از تمام محدودیت های تحریمی آمریکا بر علیه کشورهای دیگر تبعیت کند. بنابراین در حال حاضر در ایران پرفکت مانی تحریم نشده است. البته به این نکته توجه کنید که شرکت پرفکت مانی یک سیستم غیرآمریکایی می باشد اما ممکن است تحت تاثیر فشار نهادهای سیاسی و اقتصادی آمریکا، تن به ایجاد یک سری محدودیت ها برای کشورهایی که در لیست تحریمی آمریکا قرار دارند، بدهد.

بنابراین همچنان امکان ایجاد محدودیت از سمت این شرکت برای کاربران کشورهای تحریم شده، وجود دارد. آنچه که در حال حاضر مهم است این است که با وجود تحریم های آمریکا بر علیه ایران، این شرکت همچنان خدمات خود را به کاربران ایرانی ارائه می دهد و حتی تمام صفحات وب سایت رسمی پرفکت مانی به زبان فارسی ترجمه شده است تا بدین ترتیب کاربران فارسی زبان آن بتوانند با سهولت بیشتری از امکانات و خدمات این سیستم بهره مند شوند.

پرفکت مانی برای ایرانیان
پرفکت مانی برای ایرانیان

خدمات اول مانی در این حوزه

همانطور که بارها گفته شد، پرفکت مانی به دلیل بی توجهی به تحریم ها در میان کاربران ایرانی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. کاربران می توانند با ثبت نام در این سیستم و انجام مراحل احراز هویت از قابلیت های این شرکت استفاده کنند. اول مانی به عنوان تیمی متخصص در زمینه خدمات ارزی و بین المللی افتخار دارد تا مشتریان این شرکت را در فعالیت های مربوط به حوزه پرفکت مانی مانند صدور ووچر پرفکت مانی، افتتاح حساب، خدماتی احراز هویت، نقد کردن درآمد ارزی و … را راهنمایی کند.

در صورت بروز مشکل و یا سوال در این رابطه می توانید از ما کمک بگیرید. تیم اول مانی شما را در انجام فعالیت های ارزی و بین المللی همراهی می کند.

نکات مهم در انتخاب صرافی پرفکت مانی

وقتی نام صرافی را عنوان می کنیم ممکن است هر فردی یک نوع صرافی را تصور کند. زیرا بسیاری از صرافی ها به صورت فیزیکی و در سطح شهر فعالیت می کنند تا افراد زیادی به صورت حضوری برای چنچ کردن ارز و … به آن مراجعه کنند. اما نوع دیگری از صرافی ها هستند که به صورت آنلاین در زمینه ارزهای الکترونیک و یا ارزهای دیجیتال فعالیت می کنند. صرافی پرفکت مانی نیز در دسته صرافی های آنلاین قرار می گیرند. در این بخش شما را با ویژگی های یک صرافی قابل اعتماد آشنا کنیم.

امینت

می توان گفت که امنیت یکی از مهم ترین ویژگی های یک صرافی پرفکت مانی خوب می باشد. گذراندن انواع تست های امنیتی و وجود گواهی های مربوط با آن بسیار مهم است. در صورت استفاده از یک صرافی که سیستم امنیتی خوبی ندارد هر لحظه امکان کلاهبرداری و از دست رفتن دارایی شما به هر طریقی وجود دارد. در حال حاضر به دلیلی که قانونی برای فعالیت صرافی های داخلی وجود ندارد، شما نمی توانید میزان اعتبار آنها را از مراجع خاصی بررسی کنید بلکه تنها می توانید سابقه فعالیت ان صرافی را در نظر داشته باشید.

پرفکت مانی برای ایران
پرفکت مانی برای ایران

پشتیبانی

انتخاب صرافی پرفکت مانی با یک پشتیبانی خوب برای پاسخگویی به سوالات و ابهامات امری ضروری است. امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند کارمزد بالاتری را پرداخت کنند تا از صرافی استفاد۸ه کنند که از پشتیبانی قوی برخوردار باشد.

سابقه و رتبه الکسا

رتبه الکسای یک سایت نشان دهنده قدمت ثبت دامنه می باشد. همچنین نشانگر جدیت فعالیت آن صرافی و تیم فنی در کار و سابقه یک برند می باشد. هرچند رتبه الکسا معیار خوبی برای سنجش نیست اما رغبت کاربران برای استفاده از آن سایت را نشان می دهد.

نمایندگی پرفکت مانی در ایران چه ارزهایی را می تواند پشتیبانی کند؟

هر نوع حساب کاربری در واقع یک حساب کاربری چند منظوره بوده که به چند حساب ارزی متفاوت تقسیم می شود:

 • یورو (واحدهای پرفکت مانی و معادل یورو)
 • دلار امریکا (واحد های پرفکت مانی و معادل دلار ایالات متحده)
 • طلا (واحدهای پرفکت مانی و معادل فلز گرانبها)

استنفاده از دلار پرفکت مانی در ایران

دفتر مرکزی مدیریت دلار پرفکت مانی در کشور پاناما قرار دارد و این به این معنی است که این شرکت در خاک آمریکا قرار ندارد و مجبور نیست که از تمام محدودیت های تحریمی آمریکا بر علیه کشورهای دیگر تبعیت کند.

با اینکه پرفکت مانی یک سیستم غیرآمریکایی می باشد اما این نکته را نباید فراموش کنید که ممکن است تحت تاثیر فشار نهادهای سیاسی و اقتصادی آمریکا قرار گیرد و تن به ایجاد محدودیت برای کشورهایی که در لیست تحریمی آمریکا قرار دارند، دهد. به همین دلیل همچنان امکان ایجاد محدودیت از سمت این شرکت برای کاربران ایرانی تحریم شده وجود دارد.

در حال حاضر آنچه که اهمیت دارد این است که با وجود تحریم های شدید آمریکا بر علیه ایرانیان، این شرکت همچنان خدمات خود را به کاربران ایرانی ارائه می دهد و حتی تمام صفحات وب سایت رسمی خود را به زبان فارسی نیز ترجمه کرده است تا بدین ترتیب کاربران فارسی زبان بتوانند با سهولت بیشتری از امکانات و خدمات این سایت بهره مند شوند.

پرفکت مانی
پرفکت مانی

جمع بندی

در این مقاله اطلاعات جامعی درباره پرفکت مانی و خدمات صرافی های ایرانی در این زمینه صحبت کردیم. به یاد داشته باشید که بهترین صرافی پرفکت مانی در ایران، صرافی است که خدمات مورد نیاز شما را ارائه میدهد. برخی از افراد نیاز به پشتیبانی قدرتمند از حساب کاربری دارند. بنابراین لازم است پیش از شروع کار، مشاوره دریافت کنند و کلیه انتظارات مورد نظرشان را به مشاورین صرافی بگویند.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص کار با صرافی ها و پلتفرم میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بگیرید.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی از شما

بیشتر بدانید: ثبت نام در سایت پرفکت مانی

بیشتر بدانید: آیا پرفکت مانی قانونی است؟


سوالات متداول:

خرید پرفکت مانی بدون ثبت نام انجام می شود؟

خرید و فروش پرفکت مانی بدون ثبت نام در هیچ صرافی امکان پذیر نمی باشد و هر سایتی که این خدمات را بدون ثبت نام به شما ارائه دهد هیچ تضمینی برای پشتیبانی ووچری که به شما ارائه داده، نخواهد داشت.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *