اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
24300

خرید دلار پرفکت مانی از ما

23450

فروش دلار پرفکت مانی به ما

احراز هویت پرفکت مانی

صرافی پرفکت مانی در ایران: اگر برای تجارت بین المللی اقدام کرده باشید، احتمالا نام پرفکت مانی را شنیده اید. امروزه کسب و کارهای بسیاری به سمت بین المللی شدن پیش میروند. حتی افراد نیز به صورت فریلنسری با کشورهای خارجی همکاری میکنند. اما مشکلات بسیاری بر سر راه ایرانیانی که از داخل ایران با کشورهای دیگر همکاری میکنند، وجود دارد. مهمترین دلیل آن هم یک چیز است؛ تحریم! بسیاری از سرویس های ارائه دهنده خدمات تراکنش های بین المللی کاربران داخل ایران را تحریم کرده اند. به همین دلیل نمیتوانیم از سرویس های مرسومی مانند پی پال، وب مانی و… استفاده کنیم (البته با دور زدن تحریم یا استفاده از آی پی های خارجی میتوان این کار را کرد).

پرفکت مانی یکی از سرویس هایی است که عملکردی مشابه پی پال و… دارد و برای انجام تراکنش های بین المللی مورد استفاده قرار میگیرد. خوشبختانه این پلتفرم ایران را تحریم نکرده است و به همین دلیل میتواند بسیار کاربردی باشد. در این مقاله اطلاعات جامعی درباره صرافی های پرفکت مانی ارائه میدهیم.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

زمانی که قصد خرید اینترنتی دارید، باید اطلاعات کارت خود را در سامانه های بانکی وارد کنید تا بتوانید پرداخت را انجام دهید. ووچر پرفکت مانی نیز چنین عملکردی دارد. البته از آنجایی که قرار نیست با حساب خود از خودپردازهای ایرانی پول بگیرید، پس نیازی به کارت فیزیکی ندارید! تنها اطلاعات و رمزها برای خرید از سایت های مختلف کافی است.

یک صرافی پرفکت مانی میتواند بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری در این پلتفرم، ووچر به شما بدهد. در ووچر کدهای مورد نیاز، از جمله شماره ووچر و کد فعالسازی آن وجود دارد. شما با استفاده از این دو شماره میتوانید خرید کنید و بعد از پایان اعتبار ووچر، دیگر کاربردی نخواهد داشت. خرید ووچر پرفکت مانی بدون ایجاد حساب برای افرادی که تنها یک بار قصد انجام تراکنش بین المللی دارند، مناسب است.

ووچر میتواند به حساب کاربری شما در پرفکت مانی نیز متصل باشد. یعنی به کمک حساب کاربری خود میتوانید ووچر ایجاد کنید. حتی میتوانید ووچرهایی که دارید را در حساب کاربری وارد و اعتبار آنها را به اکانت اضافه کنید.

مزیت های استفاده از ووچر perfect money چیست؟

صرافی پرفکت مانی
ووچر پرفکت مانی
 • تراکنش های بین المللی با سرعت بالایی انجام میشوند. همچنین احتمال شکست تراکنش در آنها بسیار کم است.
 • لزوما نیازی به حساب کاربری در پرفکت مانی ندارند.
 • کارمزد کمی دارند.
 • کار با آنها ساده است.
 • برای کاربران ایرانی نیز قابل استفاده هستند.
 • صرافی های بسیاری از ووچر پرفکت مانی پشتیبانی میکنند. بنابراین به جای حمل پول نقد در کشورهای دیگر میتوانید از ووچر استفاده کنید و در صرافی ها تبدیل انجام دهید. البته گسترش این پلتفرم هنوز به اندازه سایر پلتفرم ها مانند مستر کارت نیست.
 • ووچرها تاریخ انقضا ندارند.
 • امکان تبدیل ووچر به اکثر ارزهای رایج در دنیا مانند دلار، یورو، پوند و… وجود دارد. البته صرافی های مختلف ارزهای گوناگونی را ارائه میدهند. بنابراین نوع ارزهایی که میتوانید با ووچر دریافت کنید، به صرافی پرفکت مانی بستگی دارد.

خدمات تبدیل، فروش و خرید پرفکت مانی در ایران

در ایران شما هم میتوانید از ووچرهای پرفکت مانی استفاده کنید و هم میتوانید حساب کاربری ایجاد کنید و تراکنش های متعدد بین المللی انجام دهید. در ایران صرافی های مختلفی وجود دارند که خدمات گوناگونی از پرفکت مانی ارائه میدهند. شما با توجه به انتظارات و کاربردهای مورد نیاز خود میتوانید بهترین صرافی را انتخاب کنید. در ادامه به مهمترین خدماتی که در زمینه پرفکت مانی ارائه میشود، اشاره کرده ایم.

 • خرید و فروش ووچرهای پرفکت مانی.
 • دور زدن تحریم های موجود بر سر راه حواله های دلاری.
 • فراهم کردن امکان انتقال وجه و تبدیل پرفکت مانی.
 • افتتاح حساب در پلتفرم.

چرا پرفکت مانی بهترین سیستم برای تراکنش بین المللی در ایران است؟

پرفکت مانی

مزیت های پرفکت مانی

اولین و مهمترین علت کاربرد زیاد پرفکت مانی در ایران این است که پلتفرم معتبری است که کاربران ایرانی را تحریم نکرده. برخی از پلتفرم های دیگر نیز در ایران کاربرد دارند، اما برای کاربران خارجی مرسوم نیستند و باعث بی اعتمادی آنها میشوند. تصور کنید فردی که قصد خرید از او را دارید، شماره کارتی برایتان ارسال کند که شباهتی به شماره کارت های مرسوم در ایران ندارد. آیا به او اعتماد میکنید؟ این سیستم های ناشناس نیز برای کاربران خارجی چنین وجهه ای دارند.  

سایر مزیت های کار با این پلتفرم را در ادامه بیان کرده ایم.

 • شما میتوانید در لحظه با اعتبار حساب خود ارزهای فیات رایج و طلا خریداری کنید.
 • برای تراکنش هایی با مبلغ بالا مناسب است. چرا که کمترین میزان خطا را دارد.
 • عملیات های تراکنش با سرعت بالا انجام میشوند و نهایتا یک تا سه روز کاری طول میکشد. البته فرآیند خرید بسیار سریع تر از فرآیند فروش انجام میشود.
 • این پلتفرم حساب های کاربری مختلفی دارد. حساب های شخصی یا تجاری دو نمونه از اکانت هایی هستند که میتوانید در پرفکت مانی ایجاد کنید.
 • این پلتفرم امنیت قابل قبولی دارد و تاکنون کاربری به واسطه نگهداری پول و اعتبارش در آن، دچار زیان نشده است.

معایب کار با سیستم پرفکت مانی چیست؟

 • در برخی موارد، حواله های دلاری به دلیل تحریم با مشکل مواجه میشوند. البته صرافی های معتبر در ایران، راهکاری برای حل این مشکل دارند.
 • ممکن است برخی از کاربران و صرافی ها در کشورهای خارجی با پلتفرم پرفکت مانی کار نکنند.
 • تراکنش ها بسیار سریع انجام میشود و امکان لغو عملیات وجود ندارد. بنابراین در صورت خطا، جبران آن تقریبا غیر ممکن است.

این معایب بسیار محدود هستند و معمولا مشکلی برای کاربران ایجاد نمیکنند. به همین دلیل بسیاری از تاجران و کاربران ایرانی که با خارج از کشور تراکنش های مالی دارند، از پرفکت مانی استفاده میکنند.

دلار پرفکت مانی

جمع بندی

در این مقاله اطلاعات جامعی درباره پرفکت مانی و خدمات صرافی های ایرانی در این زمینه صحبت کردیم. به یاد داشته باشید که بهترین صرافی پرفکت مانی در ایران، صرافی است که خدمات مورد نیاز شما را ارائه میدهد. برخی از افراد نیاز به پشتیبانی قدرتمند از حساب کاربری دارند. بنابراین لازم است پیش از شروع کار، مشاوره دریافت کنند و کلیه انتظارات مورد نظرشان را به مشاورین صرافی بگویند.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص کار با صرافی ها و پلتفرم میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی از شما

بیشتر بدانید: ثبت نام در سایت پرفکت مانی

بیشتر بدانید: آیا پرفکت مانی قانونی است؟

, , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *