اول مانی
صرافی پرفکت مانی

برای شارژ حساب پرفکت مانی راه های زیادی وجود دارد که یکی از این راه ها استفاده از صرافی های آنلاین (صرافی پرفکت مانی) است که خدمات پرفکت مانی ارائه می دهند که این صرافی به شکل سریع و کاملا مطمئن تمام خدمات ارزی را به مشتریان خود ارائه می دهند.

صرافی اول مانی تمام خدمات خرید و فروش پرفکت مانی را ارائه می کند. تبدیل پرفکت مانی به ریال و تبدیل ریال به پرفکت مانی با بهترین قیمت ها ون در کوتاه ترین زمان جزو خدماتی است که این صرافی به کاربران خود ارائه می دهد تا از این راه بتوانند اقدام به خریدهای آنلاین کنند و درآمدهای خود را به ریال تبدیل کنند.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک شرکت در پاناما است که خدمات پرداخت های الکترونیکی را در سطح جهان انجام می دهد. این شرکت یکی از معتبرترین شرکت های پرداخت است که در طول ۱۳ سال سابقه، میلیون ها کاربر از خدمات این شرکت استفاده می کنند. خدمات پرفکت مانی بیشتر شبیه به پی پال و دیگر سامانه های پرداخت است.

از مزایای خوب این سیستم این است که پرفکت مانی کاربران ایرانی را تحریم نکرده است و به همین منطور بسیاری از کاربران ایرانی ماملات ارزی خود را با این شرکت انجام می دهند. همچنین ارائه خدمات این سیستم به تمام کشورها با دریافت مقدار منطقی کارمزد صورت می گیرد.

خدمات ارائه شده در صرافی پرفکت مانی

در واقع کاری که صرافی های آنلاین پرفکت مانی ارائه می دهند این است که به خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی می پردازد و در ازای ارائه این خدمات کارمزدی را از مشتریان خود دریافت می کند. هر صرافی بسته به خدماتی که ارائه می دهد کارمزدی را در نظر می گیرد و تمام انها مبلغی مشخص را به عنوان کارمزد دریافت نمی کنند. اما بهتر است بدانید که صرافی های پرفکت مانی بابت ارائه خدمات پرفکت مانی هیچ کارمزدی را دریافت نمی کنند. بنابراین باید در زمان شارژ حساب پرفکت مانی به این نکته توجه کنید که از صرافی ارز را خریداری کنید که علاوه بر بیشترین امنیت، کمترین کارمزد را در سریع ترین زمان ممکن ارائه دهد.

صرافی پرفکت مانی
شارژ حساب پرفکت مانی

از دیگر خدماتی که صرافی پرفکت مانی ارائه می دهد اعلام نرخ پرفکت مانی به صورت لحظه ای می باشد که با استفاده از آن کاربران می توانند در هر زمان که نرخ پرفکت مانی پایین تر بود نسبت به خرید اقدام کنند و بدین شکل حساب ارزی خود را مدیریت کنند

همچنین در این صرافی ها ممکن است ارسال پول به ایران و دیگر کشورها وجود دارد. صرافی ها می توانند به صورت مستقیم با تعدادی از گزینه های پرداخت مانند کارت های عضو شتاب، پول نقد و دیگر ارزها کار کنند که این کار به کاربران کمک می کند تا از مزایای کار با سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی استفاده شوند. صرافی آنلاین اول مانی در ایران می باشد و کاربران برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات پرفکت مانی می توانند به سایت www.avvalmoney.com مراجعه کنند یا با تیم پشتیبانی ما در سایت در ارتباط باشند.

بیشترین کاربرد پرفکت مانی

علاوه بر اینکه پرفکت مانی امکانات خوبی را ارائه می دهد، سیستم پرداخت آن نیز بسیار کارآمد می باشد که باعث می شود تراکنش های اینترنتی را به راحتی انجام داد. پرفکت مانی کاربردهای زیادی دارد از جمله:

 • امکان دریافت، انتقال و ذخیره ارزهای دیجیتال به صورت انلاین
 • امکان تبدیل پرفکت مانی به ذیگر ارزهای دیجیتال
 • توانایی خرید و ثبت سفارش از سایت هایی که با این ارز کار می کنند و آن را قبول می کنند.
 • امکان دریافت جایزه با دعوت دوستان خود به پرفکت مانی
 • امکان داشتن کیف پول در پلتفرم های مختلف

ایجاد حساب در اول مانی

پرفکت مانی یکی از سایت های پرداخت آنلاین می باشد که می توانید کسب و کارهای الکترونیکی را مدیریت کند و در کار ارزآوری بسیار موثر باشد. با استفاده از پرفکت مانی شما می توانید بدون کارت های اعتباری بین المللی و یا حساب های بانکی بین المللی داشته باشید از مزایای آن استفاده کنید.

پرفکت مانی مانند وب مانی یک سیستم پرداخت جهانی می باشد. با استفاده از پرفکت مانی می توانید خدماتی از جمله ارسال و دریافت پول و پرداخت در سایت های مختلف را انجام دهید. برای ایجاد حساب پرفکت مانی وریفای شده می توانید از خدمات مجموعه اول مانی استفاده کنید و درخواست خود را ثبت کنید.

صرافی خرید پرفکت مانی
صرافی خرید پرفکت مانی

انواع حساب ها در پرفکت مانی

همانطور که بارها به این موضوع اشاره کرده ایم هر شخصی که تمایل به استفاده از خدمات سیستم پرفکت مانی دارد، ابتدا وارد سایت می شود و ثبت نام می کند. انواع حساب ها در پرفکت مانی بر اساس صاحب حساب و حجم تراکنش ها و گردش مالی آن به دو دسته زیر نقسیم می شوند:

حساب های حقیقی و حقوقی

 • حساب های حقیقی حساب هایی شخصی هستند که برای افراد حقیقی در نظر گرفته می شود.
 • حساب های حقوقی حساب های غیرشخصی هستند که برای نهادهای قانونی، شرکت ها و موسسات در نظر گرفته می شود.

نکته: لازم به ذکر است که از هردو نوع حساب می توان بدون محدودیت برای فعالیت های تجاری استفاده کرد.

حساب های عادی، پریمیوم و پارتنر پرفکت مانی

 • حساب عادی: بعد از اینکه در پرفکت مانی ثبت نام کردید بلافاصله برای شما یک حساب عادی ایجاد می شود که می توانید بدون محدودیت از خدمات پرفکت مانی استفاده کنید.
 • حساب پریمیوم: پس از گذشت یک سال از ثبت نام در پرفکت مانی، در صورتی که گردش مالی شما حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار آمریکا یا معادل آن به ارز دیگیری باشد، شما می توانید درخواستی ویژه برای ارتقا وضعیت خود به پرفکت مانی ارائه کنید. کسانی که حساب پرفکت مانی پریمیوم دارند می توانند با پرداخت هزینه کمتری نسبت به حساب های عادی از خدمات پرفکت مانی استفاده کنند.
 • حساب پارتنر: افرادی که به کسب و کارهای اینترنتی مشغول هستند، قابلیت دریافت حساب پارتنر را نیز دارند. این نوع حساب از بالاترین سطح امکانات برخوردار می باشد و اعتبار بیشتری را برای صاحب آن فراهم می کند. امکان برداشت و انتقالات با کارمزد ۱.۵%، شارژ حساب با کارمزد ۱.۵% و همچنین سالانه ۸% بر اساس کمترین میزان موجودی حساب که به صورت ماهانه محاسبه می شود، از مهم ترین مزایای حساب پارتنر پرفکت مانی به شمار می رود.
کارگزار پرفکت مانی
صرافی پرفکت مانی در ایران

ارزهای پشتیبانی شده توسط پرفکت مانی

همانطور که بارها گفته شده، انتقال ارز به صورت آنلاین، دریافت ارز به صورت دلار، یورو و …. ، خرید کالا یا خدمات از سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی از طریق این سیستم پرداختی انجام می شود. اما این سیستم به منظور فعالیت خود در این زمینه ها به پشتیبانی از دیگر ارزها نیز نیاز دارد. در حال حاضر این کیف پول ارزی دلار ،آمریکا، یورو، طلا و بیت کوین را پشتیبانی می کند.

چطور پرفکت مانی بخرم و حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنم؟

اگر حساب پرفکت مانی دارید و یا اینکه قصد دارید پولی را به حساب پرفکت مانی شخص دیگری ارسال کنید و مایل هستید خریدها و انتقال وجوه را با حساب پرفکت مانی تان انجام دهید و می خواهید حساب خود را شارژ کنید راه های زیادی برای این کار وجود دارد که راحت ترین آن، خرید از منابع مالی مطمئن می باشد. شما باید کیف پول دلاری خود را شارژ کنید و بعد از آن در سایت های مختلف اقدام به خرید و یا انتقال وجه کنید. اول مانی دارای حساب پرفکت مانی احراز هویت شده توسط پرفکت مانی مطمئن ترین منبع مالی برای شارژ حساب پرفکت مانی شما می باشد. اول مانی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان اقدام به شارژ حساب پرفکت مانی شما می کند.

تبدیل پرفکت مانی به ریال

پرفکت مانی از ارزهای زیادی پشتیبانی می کند که از مهم ترین انها می توان به یورو و دلار اشاره کرد. در کل بیشتر از هفتاد درصد از کاربران پرفکت مانی، از دلار برای مبادلات خود استفاده می کنند. شما با استفاده از دلار پرفکت مانی می توانید از اکثر فروشگاه های اینترنتی مطرح دنیا خرید کنید. تعداد فروشگاه هایی که درگاه پرداخت پرفکت مانی را قبول می کنند هر روز در حال افزایش است و شما می توانید از این فرصت به نفع خودتان استفاده کنید.

خوشبختانه امکان تبدیل پرفکت مانی به ریال نیز توسط صرافی اول مانی فراهم شده و شما می توانید در کوتاه ترین زمان و به صورت آنی دلار پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید. در حالت کلی تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال در صرافی های داخلی امکان پذیر می باشد و شما می توانید با توجه به شرایط خود این کار را انجام دهید.

چگونه می توان اعتبار پرفکت مانی را با Mastercard تامین کرد؟

برای تامین اعتبیار حساب خود باید در ابتدا گزینه “سپرده ها” را در سیستم خود انتخاب کنید و سپس گزینه موردنظرتان را از موارد زیر انتخاب کنید:

 • انتقال بانکی
 • شرکای صرافی مجاز
 • پرداخت مستقیم
 • انتقال سیمی
 • پایانه های نقدی

برای احراز هویت در صرافی اول مانی به چه مدارکی نیاز است؟

ارسال عکس سلفی به همراه کارت شناسایی و یک دستنوشته از الزامات وریفای حساب کاربری در این وب سایت می باشد که بعد از ارسال توسط پشتیبان سایت بررسی خواهد شد و در صورت مغایرت با نمونه های ارائه شده تایید خواهد شد.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: آموزش وریفای کردن حساب پرفکت مانی

بیشتر بدانید: قیمت پرفکت مانی در ایران

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی تنها با چند کلیک سادهسوالات متداول

امکان خرید پرفکت مانی با حساب وریفای نشده وجود دارد؟

خیر. در صرافی اول مانی برای حساب های وریفای نشده امکان خرید پرفکت مانی وجود ندارد. اما حساب های وریفای نشده می توانند پرفکت مانی خود را به این صرافی بفروشند.

آیا صرافی اول مانی می تواند کدهای ووچر را نقد کند؟

بله صرافی اول مانی امکان فروش ووچر پرفکت مانی را دارد و در کمتر از ۱۲ ساعت معادل ریالی آن را به حساب بانکی شما واریز می کند.

برداشت پرفکت مانی در صرافی اول مانی چقدر طول می کشد؟

فرآیند برداشت از یک تا سه ساعت ممکن است طول بکشد.

آیا می توانیم با پرفکت مانی بیت کوین بخریم؟

شما می توانید بیت کوین را به طور مستقیم از صرافی های آنلاین خریداری کنید و یا اینکه می توانید از افرادی که بیت کوین را از طریق پرفکت مانی می فروشند، بیت کوین بخرید.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *