اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
24300

خرید دلار پرفکت مانی از ما

23450

فروش دلار پرفکت مانی به ما

پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی رایگان: اگر بخواهیم یکی از سیستم های مطمئن و امن در دنیا را برای پرداخت های ارزی معرفی کنیم می توانیم به قطع پرفکت مانی را معرفی کنیم. مهم ترین ویژگی و مزایای این شرکت این است که کابران ایرانی را تحریم نکرده است و خیل عظیمی از ایرانیان را جذب کرده است. کاربران ایرانی و همچنین دیگر کشورها می توانند به راحتی و بدون استرس از طریق سیستم پرفکت مانی خریدهای خود را انجام دهند و یا پول خود را به حساب افرادی که خارج از کشور هستند انتقال دهند.

از بهترین خدماتی که شرکت پرفکت مانی، ارائه ووچر به کاربران خود می باشد. ووچر پرفکت مانی از این جهت که کار با آن ساده تر و انجام تراکنش ها با سرعت بیشتری انجام می شود، برای کاربران لذت بخش شده است.

ووچر پرفکت مانی رایگان چیست؟

اما آیا می دانید که ووچر پرفکت مانی چیست؟ می توانید یک کارت شارژ همراه اول یا ایرانسل را در نظر بگیرید، ووچر نیز به همین صورت است اما با این تفاوت که فیزیکی نمی باشد. هرچند در حال حاضر کدهای همراه اول و ایرانسل نیز کمتر به صورت فیزیکی ارائه می شوند. با استفاده از کدهای ووچر می توان به راحتی کالای موردنظرتان را خریداری کنید. از دیگر ویژگی های ووچر می توان به شارژ کردن حساب پرفکت مانی اشاره کرد.

بری داشتن یک ووچر پرفکت مانی باید به سایت پرفکت مانی مراجعه کنید و مراحل ثبت نام را انجام دهید. شما می توانید با مراجعه به صرافی های انلاین و بدون نیاز به داشتن حساب در سایت پرفکت مانی، به راحتی ووچر بخرید. بر روی هر ووچر یک کد ۱۰ رقمی و یک کد ۱۶ رقمی که برای فعال سازی استفاده خواهد شد و همچنین مقدار و تاریخ وجود دارد.

ووچر پرفکت مانی رایگان
ووچر پرفکت مانی رایگان

از دیگر ویژگی های استفاده از ووچر، تایید نقد کردن ووچر بلافاصله بعد از استفاده می باشد. همچنین امنیت در این روش نیز بسیار خوب است. البته این نکته را فراموش نکنید که برای استفاده از ووچر پرفکت مانی هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد و هر زمانی که تصمیم به استفاده از ان بگیرید می توانید آن را استفاده کنید و یا حتی آن را نقد کنید.

یکی از آسان ترین راه های برای به دست آوردن ووچرف استفاده از سایت های ایرانی است که تنها کافیست در انها ثبت نام کنید و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. بعد از اینکه حساب کاربری ایجاد کردید می توانید درخواست خرید ووچر دهید. برای خرید ووچر باید حتما هزینه ای پرداخت کنید و چیزی به نام ووچر پرفکت مانی رایگان وجود ندارد اما دیده شده که برخی سایت ها برای جذب کاربران بیشتر در قالب مواردهای مختلفی به نام قرعه کشی، ووچرهای رایگان به کابران خود ارائه می دهند تا کاربران بیشتری را به خود جذب کنند.

کاربردهای ووچر پرفکت مانی

  • تبدیل ووچر به انواع ارزهای دیجیتال و یا حتی پول نقد
  • انتقال پول به حساب افراد هر جای جهان، حتی بدون داشتن حساب پرفکت مانی
  • خرید پرفکت مانی بدون استرس از سایت های خارجی
  • امنیت پرفکت مانی


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: چگونه پرفکت مانی خود را نقد کنیم؟

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

, , , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *