اول مانی
کارگزار پرفکت مانی

کارگزار پرفکت مانی: در حالی که دنبال روش هایی برای واریز و سپرده گذاری در فارکس هستید، به احتمال زیاد متوجه شده اید که تعداد کمی از کارگزاران یک سرویس پرداخت انلاین به پرفکت مانی را قبول می کنند. در واقع این سرویس برای همه شناخته شده است که مورد استقبال کاربران و فروشندگان انلاین زیادی، هم در داخل و هم خارج از دنیای سرمایه گذاری می باشد.

اما آیا می دانید که پرفکت مانی چیست و چگونه برای واریزها یا برداشت های فارکس کار می کند؟در این مقاله همه چیز را در رابطه با استفاده از پرفکت مانی برای تجارت آنلاین می آموزید.

اطلاعاتی در مورد پرفکت مانی

پرفکت مانی از سال ۲۰۰۷ تا به امروز وجود داشته و یا شاید بسیار زودتر از آن نیز بوده است. پرفکت مانی یک کیف پول الکترونیکی است که می تواند برای انتقال پرداخت ها، ذخیره ارزهای دیجیتال و یا ارزهای فیات، خرید آنلاین و سود بیشتر و بیشتر استفاده می شود.

در رابطه با شرکتی که این سرویس را اداره می کند هیچ پیشینه ای در دست نیست. حتی رویترز نیز قادر به شناسایی مالک آن نبوده است. اکثر مردم معتقدند که این شرکت خارج از پاناما فعالیت می کند اما این کشور نیز این موضوع را انکار کرده است.

همچنین در رابطه با ماهیت دقیق پرفکت مانی نیز ابهاماتی وجود دارد. صرف نظر از این گزارش از رویترز، پرفکت مانی به عنوان یک کیف پول الکترونیکی عمل می کند و ارز دیجیتال خودش را نیز ارائه می دهد که به عنوان پرفکت مانی نیز خوانده می شود.

کارگزار پرفکت مانی

کارگزار پرفکت مانی چیست؟

یک کارکزار پرفکت مانی به سادگی یک وب سایت تجاری است که این روش را برای واریزها و برداشت ها قبول می کند. از آنجا که این سیستم بلند مدت برای پرداخت آنلاین استفاده می شود، می توانید ببینید که تعدادی از کارگزاران آن را به عنوان گزینه ای در صفحات بانکی خود، فهرست می کنند.

معامله در فارکس توسط کارگزاران پرفکت مانی انجام می شود. بسیاری از سایت ها هستند که می تواند در آن خرید و فروش پرفکت مانی را با استفاده از درگاه مستقیم پرفکت مانی انجام داد. اگر کارگزاری به شما مجوز استفاده از پرفکت مانی را بدهد می توانید تصمیم بگیرید که می خواهدی عملیات برداشت یا واریز و یا هردو را انجام دهید.

شما می توانید با استفاده از پرفکت مانی عملیات واریز وجه را با مراجعه به صفحات بانکی و انتخاب ان به عنوان گزینه ای برای روش واریز داشته باشید. از همانجا باید انتقال شما از صفحه پرداخت به صفحه پرفکت مانی انجام شود و آنگاه وارد اکانت خود شوید و بعد از آن می توانید به حساب تجاری خود پول ارسال کنید. زمانی که می خواهید از حسابتان پول برداشت کنید باید شماره حساب پرفکت مانی خود را ارائه دذاده تا کارگزار بتواند مبلغ موردنظرتان را به حساب شما انتقال دهد. آنگاه شما می توانید مبلغ موردنظرتان را با استفاده از کیف پول از حسابتان برداشت کنید.

چگونه می توانیم یک کارگزار پرفکت مانی خوب انتخاب کنیم؟

زمانی که کارگزار فارکسی انتخاب می کنید که خدمات پرفکت مانی را نیز ارائه می دهد شما باید هم کیفیت کلی کارگزار و هم ویژگی های مربوط به نقل و انتقالات با استفاده از این سرویس را در نظر بگیرید.

کارگزاری که انتخاب می کنید باید بتواند موارد زیر را ارائده دهد:

  • پشتیبانی عالی در صورت نیاز به تیم خدمات مشتری
  • سازگاری با هر نرم افزار تجاری که می خواهید از آن استفاده کنید
  • مطابقت با نیازهایتان با توجه به اندازه تجارت
  • پلت فرمی که از لحاظ قابلیت و ویژگی غنی باشد و استفاده از آن نیز آسان و قابل اطمینان است.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: صرافی پرفکت مانی | بهترین راه برای شارژ حساب پرفکت مانی

بیشتر بدانید: آموزش ایجاد ووچر پرفکت مانی به صورت مرحله به مرحله

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی بدون کارمزد در اول مانی

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *