اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
25450

خرید دلار پرفکت مانی از ما

24700

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

psvoucher

پی اس ووچر که آن را با نام پریمیوم ووچر نیز می شناسند می تواند به عنوان واسطه ای مالی و برای فراهم کردن مبادلات بین المللی بین دو نفر و یا یک شخص و شرکت دیگر عمل کند.

وب مانی و پرفکت مانی از لحاظ واسطه گری در یک راستا با پی اس ووچر هستند و اگر بخواهیم به طور عمیق و دقیق تر نگاه کنیم متوجه می شویم که پی اس ووچر تنها از نظر پایه و اساس به پرفکت مانی شبیه می باشد.

پرفکت مانی از نظر امنیت، سرعت و همچنین نحوه استفاده و نحوه خرید و فروش تفاوت زیادی با پی اس ووچر دارد.

پی اس ووچر(پریمیوم ووچر) کم امنیت اما سریع

آیا تا به حال فکر کرده اید که اگر خانه ها درب نداشتن، عبور و مرور چقدر سریع تر می شد. با وجود داشتن درب اما اگر قفلشان نمی کردیم باز سرعت خوبی داشتیم. اما گاهی اوقات موضوعی با عنوان امنیت ما را وادار می کند که بی خیال سرعت بالا شویم.

اما این به این معنی نیست که ارجحیت امنیت نیست. در بسیاری مواقع ما به امنیت بالا نیاز نداریم و صرفا در حال صرف وقت و هزینه اضافه هستیم. مسئله بین امنیت و سرعت مسئله ای جدید به نام توانایی بهینه سازی است. اما در کل باید یاد بگیریم که که به اندازه ارزش هر چیزی برای آن امنیت فراهم کنیم.

پی اس ووچر

این اتفاق در پرفکت مانی و پی اس ووچر اتفاق می افتد. در ابتدا زمانی که می گوییم پرفکت مانی از امنیت بیشتری برخوردار است معمولا ذهن همه نسبت به پرفکت مانی و وب مانی مثبت و نسبت به پی اس ووچر منفی خواهد بود. اما این داوری زودهنگام می باشد.

امنیت پرفکت مانی مانند یک چک رمزدار می باشد و امنیت پی اس ووچر نیز مانند امنیت یک برگ کوپن به حساب می آید. پرفکت مانی به دلیل استفاده از کدهای معنی دار و قابل رهگیری این امنیت بالا را برای خود فراهم کرده است اما پی اس ووچر از کدهای درج شده روی آنها برای مشخص کردن اعتبار خود استفاده می کند.

هیچ کس نمی داند پی اس ووچر دست چه کسی است

بهتر است قبل از اینکه به ادامه بحث بپردازیم به این سوال کمی فکر کنید که آیاد برای خرید یک کتاب، استفاده از چک رمزدار منطقی تر است یا استفاده از کوپن؟ پاسخ این سوال می تواند دید شما را در روند انتخاب بین پی اس ووچر و پرفکت مانی مشخص کند.

همانطور که گفتیم پی اس ووچر از هیچ کد قابل رهگیری استفاده نمی کند بنابراین بعد از تولید کد، هیچ نظارتی نمی توان بر آن داشت. این اتفاق تا حدودی می تواند خیال ما را از بابت تحریم ها راحت کند. در واقع پرفکت مانی اگرچه تا به امروز زیر بار هیچ تحریمی نرفته اما همیشه این شمشیر بر گردن کسانی است که از آن استفاده می کنند و مسئولان شرکت ها می توانند به راحتی با در اختیار داشتن سرکدهای فروخته شده توسط نمایندگی های خود در ایران، آنها را مسدود کند.

, , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *