اول مانی

سوالی که ممکن است برای همه پیش بیاید این است که چه سایت هایی در ایران بهترین قیمت پرفکت مانی را دارند؟ با ورود به عصر ارتباطات و ظهور ارزهای دیجیتال، انتقال پول در هر کجای جهان در کمتر از چند ثانیه انجام می شود.

مهم نیست که مبداء و مقصد شما از لحاظ موقعیت جغرافیایی در چه فاصله ای از هم قرار داشته باشند، شما می توانید با استفاده از اینترنت و از طریق ارزهای دیجیتال این کار را به ساده ترین روش انجام داده و برای هر کسی و در هر کشور که می خواهید ارسال کنید.

یکی از ارزهایی که در میان کاربران ایرانی محبوبیت زیادی به دست آورده پرفکت مانی است. پرفکت مانی سیستمی الکترونیکی برای انتقال پول جهانی می باشد و این امکان را به مشتری می دهدا که در کوتاه ترین زمان و با کمترین کارمزد و بدون محدودیت های بانکی وجه موردنیاز خود را انتقال دهید.

خرید پرفکت مانی

پرفکت مانی مانند پی پال، اسکریل و وب مانی یک سیستم برای انتقال مالی بین المللی می باشد. پرفکت مانی ایران را تحریم نکرده و در لیست زبان های خود نیز از زبان فارسی پشتیبانی می کند. با خیالی راحت در پرفکت مانی می توانید ثبت نام کنید و نسبت به داد و ستد با این سیستم اقدا کنید. باز کردن حساب در پرفکت مانی کار بسیار ساده ای است و تنها با تکمیل کردن اطلاعات شخصی، شما صاحب یک حساب پرفکت مانی خواهید شد. با استفاده از خدمات خرید و فروش پرفکت مانی در اول مانی می توانید بدون نگرانی و در کوتاه ترین زمان ممکن حساب تان را به صورت آنی شارژ کنید و یا درآمد خود را از حساب پرفکت مانی به ریال تبدیل کنید. البته ای نکته را نیز به یاد داشته باشید که وجه بعد از فروش به صورت آنی به حساب تان واریز خواهد شد.

حساب پرفکت مانی

کاربران می توانند برای انجام عملیات مختلف مالی از طریق مراجعه به وب سایت و برنامه های گوشی این کار را انجام دهند. نسخه اپلیکیشن پرفکت مانی به دو صورت اندروید و ios وجود دارد. کاربران می توانند با مراجعه به اپلیکیشن پرفکت مانی به خدماتی چون: ایجاد و لاگین حساب کاربری، پرداخت، تبدیل ارز ، واریز و برداشت پول از سیستم، خرید الکترونیکی، اضافه کردن حساب جدید و…. دسترسی داشته باشند.

انواع حساب های پرفکت مانی در دسترس هستند؟

حساب U یک حساب در ایالات متحده می باشد. همچنین یک حساب E که حساب یورو معادل آن می باشد. و سومین حساب معادل طلا و یا حساب G می باشد. بدون توجه به نوع حساب شما می توانید پول در حساب کاربری خود را در نرخ فعلی بازار بین الفمللی مبادله کنید.

بهترین قیمت پرفکت مانی
بهترین قیمت پرفکت مانی

قیمت پرفکت مانی چگونه محاسبه می شود؟

پرفکت مانی نیز مانند دیگر ارزهای دیجیتال و ارزهای رمزپایه قیمت گذاری می شود و پایه و اساس این قیمت گذاری، دلار کاغذی و یا همان دلار نقدی که صرافی ها رسما ارائه می دهند می باشد. گاهی اوقات به دلیل نوسانات بازار ممکن است که نرخ پرفکت مانی تا حدودی بالاتر از دلار نقدی باشد که دلیل این افزایش قیمت، بازار عرضه و تقاضا می باشد.

بهترین قیمت پرفکت مانی

قیمت پرفکت مانی در حالت کلی به عوامل زیادی بستگی دارد. نکته اول این که نوع ارز به کار رفته در پرفکت مانی بسیار مهم می باشد. به طور مثال می دتوان گفت قیمت دلار و یورو پرفکت مانی کاملا با یکیدیگر متفات هستند که هرکدام از آن ها نیز باید به صورت جداگانه بررسی شوند. با این وجود زمانی که حرف از قیمت پرفکت مانی می شود بیشتر اکانت دلاری مدنظر می باشد. نکته دوم اینکه نوسانات بازار ارز به صورت مستقیم بر روی ارزش هر واحد پرفکت مانی تاثیرگذار خواهد بود. هر چقدر که قیمت دلار با افزایش روبه رو شود، متناسب با آن قیمت پرفکت مانی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

اگر شما بخواهید پرفکت مانی خریداری کنید باید علاوه بر پرداخت قیمت اصلی، بخش کوچکی نیز به عنوان کارمزد پرداخت کنید که البته صرافی اول مانی این کارمزد را دریافت نخواهد کرد. اگر می خواهید از بهترین قیمت پرفکت مانی برخوردار شوید، بهتر است که از صافی اول مانی خرذید پرفکت مانی را انجام دهید.

آیا پرفکت مانی امن است؟

برخلاف Liberty Reserve، حساب های پرفکت مانی اهداف فیشینگ کمتر هستند زیرا آنها محبوبیت کمتری دارند. شرکت پرفکت مانی، موانع امنیتی را ایجاد کرده که به جلوگیری از سرپیچی از ایجاد مجدد قانونی و معاملات با استفاده از ک حساب قانونی کمک می کند. این شرکت توانسته این کار را در سه مرحله انجام دهد.

یکی از راه های این شرکت این است که از سیستم امنیتی IP آدرس استفاده کند. در طول یک حساب کامل پول، ادرس IP کاربر وارد می شود. بنابراین اگر این کاربر سعی کند با یک آدرس IP دیگر به حساب خود دسترسی پیدا کند، پس باید یک کد PIN خاص را وارد کند. همچنین اگر پیکربندی شده باشد، پرفکت مانی اغلب درخواست احراز هویت SMS هر زمان که یک IP جدید در تلاش برای دسترسی به حساب شما باشد. این یک راه بسیار خوب برای هدایت در برابر هک شدن است.

همچنین اینکه از آنجایی که هکرها معمولا راهی برای دسترسی به حساب ها پیدا می کنند، کارت پرفکت مانی یک کارت کد دارد که چندین کد دارد و هر بار که یک معامله انجام می شود باید کد را برای انجام معامله گر کنید.

انواع حساب پرفکت مانی

در سامانه PerfectMoney سه نوع حساب مختلف تعریف شده است که کاربر می تواند یکی از آنها را انتخاب کند. هر کدام از این سه حساب، مزایایی دارد. این سه نوع حساب به ترتیب عادی (Normal)، ممتاز (Premium) و همکار (Partner) نام دارد.

حساب Normal

تعیین شده برای همه مشتریان جدید ثبت نام شده بدون هیچگونه محدودیت بکاربرده شده در استفاده‌ سیستم.

حساب Premium

تعیین شده برای مشتری فعال برای بالای ۱ سال یا در صورت رسیدن گردش حساب به میزانی مشخص هزار دلار آمریکا یا معادل آناز فرصتی برای ارتقای حساب کاربری برخوردار می شود. کاربر به این منظور باید درخواستی جداگانه به واحد مشتریان پرفکت‌مانی ارایه دهد. اصلی ترین حساب پریمیوم ، کمتر بودن کارمزد خدمات و تراکنش‌ها نسبت به حساب عادی است.

حساب Partner

حساب پارتنر سومین دسته حساب‌ها در PerfectMoney به شمار می رود. این نوع حساب در اختیار اشخاص عادی قرار نمی‌گیرد. در واقع فقط نماینده سیستم های پرداخت یا صرافی ها می توانند چنین حسابی داشته باشند. این نوع حساب کمترین میزان کارمزد (یک و نیم درصد) را داشته و سود سالیانه ۸ درصد نیز به کمترین موجودی ماهانه تعلق می گیرد. هزینه حق بیمه حساب برای هر انتقال بانکی تا ۲ درصد است.

پرفکت مانی در ایران
قیمت پرفکت مانی در ایران

واریز آنی پرفکت مانی در اول مانی

در اول مانی و به لطف پلتفرم تمام اتوماتیک، تمام مراحل بدون نیاز به نظارت ادمین و به صورت کاملا اتوماتیک انجام شده و هر زمان که خرید و فروشی انجام دهید، به سفارش شما انجام شده و در صورت خرید ووچر پرفکت مانی در اختیارتان قرار گرفته و در صورت فروش، مبلغ ریالی برای شما واریز خواهد شد. بدین روش، به محض ثبت درخواست خرید یا فروش پرفکت مانی، کد ووچر برایتان ارسال خواهد شد و در صورت تسویه نیز تسویه به صورت آنی به حسابتان واریز خواهد شد.

پرفکت مانی را از کجا بخریم؟

همانطور که می دانید پرفکت مانی یک نوع ارز مجازی است و شما برای خرید دلار پرفکت مانی باید از طریق صرافی های آنلاین مراجعه کنید و احراز هویت کنید. در اینجا چند نکته اهمیت دارد:

 • ثبت نام و احراز هویت سریع و با امنیت کامل
 • بهترین نرخ خرید و فروش ارز

صرافی آنلاین اول مانی با چند ال سابقه در زمینه ارزهای دیجیتال این اطمینان را به شما می دهد که در کوتاه ترین زمان می توانید ثبت نام و احراز هویت خود را انجام دهید و با بهترین نرخ ارز به خرید و فروش پرفکت مانی خود بپردازید.

به همین دلیل می توانید از طریق سایت و یا ربات تلگرامی مراحل ثبت نام را طی کنید و با بهترین قیمت، خرید پرفکت مانی خود را انجام دهید.

نحوه استفاده از پرفکت مانی در ایران

به عنوان یک کاربر ایرانی و به منظور استفاده از تمام امکانات و خدمات پرفکت مانی در ایران و یا در هر جای دیگری، شما حتما باید تمام مراحل احراز هویت را انجام دهید. از آنجایی که تمام سیستم های مالی با حساب های بانکی و تراکنش های مالی سرو کار دارند، ثبت نام و احراز هویت در انها برای جلوگیری از مواردی چون پولشویی و یا سرقت لازم و ضروری است و بعد از ثبت نام و احراز هویت در پرفکت مانی، می توانید با خیالی آسوده از خدمات آن استفاده کنید.

همچنین شرکت پرفکت مانی نمایندگان فعالی در سراسر جهان و همچنین در ایران دارد که می توانند شما را در بروز مشکلات کمک کنند. همچنین صرافی ها و سایت های معتبر زیادی می توانند به راحتی این خدمات را برای شما انجام دهند و می توانید کارهای خود را به آن ها بسپارید تا در اولین فرصت انجام شوند.

قیمت پرفکت مانی
قیمت پرفکت مانی در ایران

ریسک استفاده از پرفکت مانی

همانطور که بارها در مقالات قبلی نیز گفته شد، پرفکت مانی در پاناما به ثبت رسیده است. پاناما کشوری است که قوانین نظارت بر امور مالی سخت گیرانه ای ندارد. برای نمونه این شرکت می تواند دارایی خود را در فعالیت های مختلف سرمایه گذاری کند و همین امر نیز سبب می شود که ریسک خرید پرفکت مانی بالا رود. مهم ترین دلیل عدم پذیرش پرفکت مانی در اکثر فروشگاه های اینترنتی نیز همین می باشد.

قابلیت های پرفکت مانی

شما می توانید با استفاده از سیستم پرفکت مانی فیمابین مصرف کنندگان تصفیه حساب ها را انجام دهید.

 • می توانید به طور مداوم عملیات پرداخت را در سطح اینترنت به صورت آنلاین انجام دهید.
 • شما می توانید پرداخت خود را از طریق روش های گوناگونی که در اینترنت وجود دارد انجام دهید.
 • با استفاده از perfect money می توانید طلا،دلار و یورو خریداری کنید.
 • با استفاده از سیستم پرفکت مانیمی خواهید در فروشگاه های اینترنتی کار خرید کالا و خدمات را به آسانی انجام دهید.
 • شما می توانید مبالغ خود را در حساب الکترونیکی با اطمینان خاطر بیشتری حفظ کنید و هر ماه با احتساب مبلغ باقی مانده در ماه قبل سود مورد نظر خود را دریافت نمائید.

پرفکت مانی خود را در کجا نگهداری می کنید؟

انتقال پرفکت مانی به دو صورت انجام می شود و یکی از این دو روش، دریافت به صورت ووچر پرفکت مانی می باشد که شما می توانید آن را در جایی یادداشت و یا ذخیره کنید. این نکته را به یاد داشته باشید که میزان اعتبار دلاری ووچر تنها یک بار قابل استفاده است و نباید کسی غیر از شما به این کدها دسترسی داشته باشد زیرا احتمال به سرقت رفتن آن زیاد و پیگیری آن دشوار است.

یکی دیگر از روش های انتقال پرفکت مانی، انتقال به کیف پول شما می باشد و در نتیجه شما باید برای خود یک حساب پرفکت مانی ایجاد کنید. برای ساخت حساب پرفکت مانی می توانید اینجا کلیک کنید.

بهترین قیمت پرفکت مانی
بهترین قیمت پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی با بهترین قیمت

کسانی که حساب پرفکت مانی دارند با خرید ووچر پرفکت مانی از طریق روش های پرداخت گوناگون می توانند به راحتی حساب کاربری خود را شارژ کنند و اعتبار دریافت کنند. این سیستم پرداخت کاملا قابل اطمینان می باشد و برای حواله ها و انتقال مبالغ بالا بسیار مناسب است و خشبختانه تا به امروز نیز مشکلی با حساب کاربری ایرانیان نداشته است. با توجه به این که امروزه میزان استفاده از پرفکت مانی یا خرید ووچر پرفکت مانی گسترش یافته است، اما هنوز هم به اندازه روش های مختلف پرداخت آنلاین مانند مسترکارت یا ویزا کارت در میان کاربران اینترنتی مرسوم نشده است.

همانگونه که قبلا نیز اشاره کردیم کاربران ایرانی می توانند به راحتی در این سرویس افتتاح حساب کنند و دچار هیچ مشکلی نخواهند شد اما باید این موضوع را در نظر داشت که به دلیل تحریم های پیش آمده در رابطه با حواله دلاری، کاربران ایرانی نمی توانند به راحتی حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنند. اما سایت های دیگری نیز هستند که با ارائه خدمات گوناگون این امکان را به شما می دهند تا بتوانید در کوتاه ترین زمان خرید پرفکت مانی را با بهترین قیمت پرفکت مانی انجام دهید.

مزایای پرفکت مانی

 • حساب فرستنده کاملا محرمانه باقی می ماند و امن است.
 • پرداخت با استفاده از موبایل امکان پذیر می باشد.
 • تمام مبادلات پولی خود را به صورت واقعی می توانید انجام دهید.
 • کاملا مطمئن و ایمن می باشد.

از کجا با بهترین قیمت پرفکت مانی خریداری کنیم؟

همانطور که بارها گفته شدف پرفکت مانی یک نوع ارز مجازی می باشد. شما برای خرید پرفکت مانی باید به صرافی های آنلاین مراجعه کنید. در اینجا چند نکته اهمیت دارد؟

 • ثبت نام و احراز هویت سریع و با امنیت کامل
 • بهترین و مناسب ترین نرخ خرید و فروش ارز
پرفکت مانی در ایران
قیمت پرفکت مانی در ایران

کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟

سیستم پرفکت مانی در قبال خدماتی که به کاربران خود می دهد کارمزد دریافت می کند و این کارمزد به میزان ۱.۹۹% از مبلغی که قصد برداشت ان را دارید می باشد اما راهی هست که شما می توانید این کارمزد را به نصف برسانید.

سایت پرفکت مانی برای کاربرانی که مراحل احراز هویت را انجام داده اند این کارمزد را به ۰.۵% کاهش می دهد.سایت پرفکت مانی برای کاربرانی که مراحل احراز هویت را انجام داده اند این کارمزد را به ۰.۵% کاهش می دهد.

هزینه برداشت بیش از حد در حساب پرفکت مانی چقدر است؟

مانند بسیاری از کارمزدهای پنهان، هزینه های برداشت بیش از حد با نام های مختلفی شناخته می شود از جمله “کارمزد فعالیت”، “کارمزدهای برداشت پس انداز” یا “محدودیت های روزانه”. این هزینه های برداشت در بسیاری از حساب های بانکی و موسسات یک واقعیت می باشد تا مقدار پولی که در یک روز عادی خرج می کنید محدود شود هم از نظر میزان هزینه ای که برای یک تراکنش خاص می پردازید و هم از نظر تعداد تراکنش ها. بنابراین پرفکت مانی از این قاعده مستثنی نیست.

فروش پرفکت مانی با بهترین قیمت

ممکن است که حساب پرفکت مانی شما محلی باشد برای ذخیره درآمدهای دلاری تان. یا حتی ممکن است که از شخص یا وب سایتی به خاطر درآمدی که داشته اید، پرفکت مانی دریافت کرده باشید.اگر بخواهید این درامد دلاری تان را به ریال تبدیل کنید، خدماتی خرید و فروش پرفکت مانی در اول مانی، در خدمت شماست. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز، دلار پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید.

مراحل خرید و فروش پرفکت مانی در اول مانی چگونه است؟

در اول مانی فرآیند خرید پرفکت مانی به صورت خودکار انجام می شود،به گونه ای که به محض پرداخت وجه، حساب پرفکت مانی تان شارژ شده و کد به صورت اتوماتیک به شما تحویل داده می شود. برای فروش در صورت احراز هویت کامل حساب کاربری واریز وجه در کمتر از نیم ساعت به حسابتان واریز خواهد شد.

کارمزد پرفکت مانی
کارمزد پرفکت مانی

نمایندگی پرفکت مانی در ایران

پرفکت مانی برای ارائه بهتر خدمات خود در کشورهایی که کاربران زیادی دارد، نمایندگی هایی را ایجاد کرده است که نمونه های آن ها در ایران نیز وجود دارند. با این وجود نیم توان به طور رسمی نمایندگی های مجازی را برای آن معرفی کرد. پرفکت مانی در ایران در حال حاضر شامل محدودیت های خاصی نمی شود و همین موضوع نیز می تواند فرصتی مناسب برای کاربران ایرانی این سیستم پرداخت باشد.

خدمات پرفکت مانی در ایران، همان خدماتی است که این سیستم پرداخت برای دیگر کاربران خود ارائه داده است. شما می توانید در صورتی که مراحل احراز هویت تان را به طور کامل طی کرده باشید، عملیات شارژ و یا برداشت از حسای را انجام دهید و یا حتی اقدام به انجام تراکنش های مالی داخلی کنید. می توانید از سیستم صرافی خودکار پرفکت مانی استفاده و یا از سایت های مختلف اقدام به خرید پرفکت مانی کنید.

چه کسانی به تبدیل پرفکت مانی به ریال نیاز دارند؟

 • کسانی که برای نقل و انتقالات مالی از این سیستم استفاده می کنند.
 • افرادی که به عنوان فریلنسر فعالیت می کنند.
 • افرادی که ووچر پرفکت مانی هدیه گرفته و به آن نیازی ندارند.
 • افرادی که قصد بستن حساب خود را دارند و نیاز به نقد کردن موجودی حساب شان دارند.

در این مطلب برایتان توضیح دادیم که با توجه به این که پرفکت مانی برای ایرانیان تحریم نیست، اما برای تبدیل پرفکت مانی به ریال باید از یکی از بهترین نمایندگی پرفکت مانی در ایران استفاده کنیم. در این میان سایت اول مانی امکان تبدیل دلار پرفکت مانی به تومان و ریال را با بهترین قیمت پرفکت مانی برایتان میسر می کند.

قیمت پرفکت مانی در ایران
قیمت پرفکت مانی در ایران

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت ممکن است؟

حساب های پرفکت مانی که مانند حساب بانکی هستند، با مراجعه به وب سایت اصلی پرفکت مانی قابل انجام بوده و به احراز هویت نیاز ندارند. حساب پرفکت مانی می تواند میزبان دلار، یورو، طلا و بیت کوین باشد و صاحب حساب نیز ی تواند این دارایی ها را نگه داشته و یا اینکه به حساب دیگر دارندگان حساب پرفکت مانی انتقال دهد.

آنچه که در رابطه با پرفکت مانی بیشتر شناخته شده است، ووچرهای پرفکت مانی می باشد. ووچر یک کد ۱۰ و ۱۶ رقمی می باشد که از حروف لاتین کوچک و بزرگ و همچنین اعداد تشکل شده است و حامی مبلغی است که در زمان خرید، سفارش داده اید. برای خرید ووچر پرفکت مانی از صرافی های دیجیتال ایرانی، احراز هویت الزامی است. البته ووچر به صورت بی نام صادر می شود و هرکسی که کد را در اختیار داشته باشد، مالک آن حساب خواهد بود.

جزئیات بیشتر در رابطه با پرفکت مانی

کاربر در پرفکت مانی می تواند بیش از ۶ اکانت اضافی یه به عبارتی کیف پول برای منابع مختلف در اکانت خود ایجاد کند.

کاربری می تواند با نام کاربری و رمز عبور متفاوت، زیراکانت های دیگری نیز بسازد. یک زیراکانت از نظر عملکردی محدودی هایی دارد بدین صورت که شما از طریق آن می توانید پول الکترونیکی را انتقال دهید و دریافت کنید اما می توانید از طریق اکانت اصلی و بدون پرداخت کارمزد نیز آن را مجدد شارژ کنید.

شما می توانید ووچر پرفکت مانی خودتان را بسازید و بعد از فعالسازی، امکان انتقال مبالغ را داشته باشید. داده های ووچر پرفکت مانی را می توان به هر روش مرسومی انتقال داد.

آیا خرید و فروش پرفکت مانی جرم است؟

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت های غیرنقدی در فضای اینترنت می باشد. خرید، فروش و نگهداری ارزهای مجازی و پول های الکترونیکی با توجه به اینکه هنوز توسط سازمان های مربوطه جرم انگاری نشده است، برای افراد حقیقی جرم به حساب نمی آید.

با توجه به تحریم بودن سیستم پرفکت مانی برای ایرانیان، می توانید برای ساخت، شارژ حساب و همچنین پرداخت از طریق پرفکت مانی به سایت های واسط مانند اول مانی مراجعه کنید.

پرفکت مانی برای ایران
پرفکت مانی برای ایران

خدمات اول مانی در این حوزه

همانطور که بارها گفته شد، پرفکت مانی به دلیل بی توجهی به تحریم ها در میان کاربران ایرانی محبوبیت زیادی دارد. کاربران می توانند با ثبت نام در این سیستم و انجام مراحل احراز هویت از قابلیت های این شرکت استفاده کنند. اول مانی به عنوان تیمی متخصص در زمینه خدمات ارزی و بین المللی افتخار دارد تا مشتریان این شرکت را در فعالیت های مربوط به حوزه پرفکت مانی مانند صدور ووچر پرفکت مانی، افتتاح حساب، خدمات احراز هویت، نقد کردن درآمد ارزی و … را راهنمایی کند.

در صورت بروز هر مشکل و یا سوالی در این رابطه می توانید با بخش پشتیبانی در تماس باشید و از آنها کمک بگیرید. تیم اول مانی صمیمانه شما را در انجام فعالیت های ارزی و بین المللی همراهی می کند.در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی تنها با چند کلیک ساده

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی و احراز هویت سریع

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی بدون کارمزد در اول مانی


سوالات متداول

چگونه می توانیم یک کیف پرفکت مانی داشته باشیم؟

در اول مانی آموزش ساخت کیف پول پرفکت مانی به صورت کامل توضیح داده شده است.

آیا در صورت خرید، ووچر پرفکت مانی به صورت آنی تحویل داده می شود؟

بله. در سیستم اول مانی به محض پرداخت ریالی معادل دلاری آن را در حساب تان دریافت می کنید.

در کجا می توانید قیمت پرفکت مانی را مشاهده کنیم؟

با ورود به سایت می توانید قیمت خرید و فروش پرفکت مانی را در بالای صفحه مشاهده کنید.

نحوه ثبت نام در اول مانی چگونه است؟

برای استفاده از خدمات سایت، ثت نام و تایید هویت الزامی است و برای این منظور می توانید داخل سایت ثبت نام کنید و مدارم لازم را مشاهده کنید.

آیا امکان خرید و فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت امکان پذیر است؟

خیر بدون احراز هویت و تایید این امکان وجود ندارد، تایید هویت به منظور پیشگیری از هرگونه سو استفاده و کلاهبرداری در سایت قرار داده شده است بنابراین حتما باید به صورت کامل انجام شود.

آیا ووچر پرفکت مانی تاریخ انقضا دارد؟

خیر. یکی از ویژگی های مهم ووچر این است که هرگز منقضی نخواهد شد. بنابراین کاربران می توانند سالهای سال از ووچر برای پرداخت های خود استفاده کنند. در صورتی که اطلاعات ووچر پرفکت مانی شما شامل کد فعالسازی و کد ۱۶ رقمی در اختیار دیگر اشخاص قرار گیرد از آن برای پرداخت های خود استفاده کند. بهتر است که کد فعالسازی این ووچر در جایی امن نگهداری شود.

مزایای خرید پرفکت مانی از اول مانی چیست؟

داشتن بهترین قیمت پرفکت مانی و تسویه حساب به صورت اتوماتیک و آنی می باشد و همچنین پشتیبانی سریع وجود دارد.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *