اول مانی
بیت کوین

پرفکت مانی یکی از سیستم های پرداخت الکترونیکی است که با توجه به خدماتی که به ایرانیان ارائه می دهد، توانسته جایگاه مناسبی را در بین کاربران ایرانی به دست اورد. چیزی که در رابطه با مشکلات پرفکت مانی گاهی اوقات دیده می شود، عدم وجود منابع مناسب برای حل مشکلاتی نظیر مسدود شدن حساب پرفکت مانی و … می باشد. ما در اول مانی سعی کردیم تمام آنچه که شما برای استفاده از خدمات پرفکت مانی نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم.

ایجاد حساب در پرفکت مانی و احراز هویت آن به راحتی برای کاربران امکان پذیر است و کاربران می توانند با تایید کامل هویت خود، از امکانات متنوع این سیستم به راحتی استفاده کنند. علاوه بر این خرید پرفکت مانی در ایران برای کاربران ایرانی در داخل ایران مقدور است و همین موضوع سبب شده کار کردن با این سیستم بسیار راحت تر باشد. اما گاهی اوقات نیز دیده می شود که پرفکت مانی برخی از حساب ها را به دلایل امنیتی مسدود می کند. در صورتی که شرکت حدس بزند که کسی قصد دارد حسابتان را هک کند، اکانت تان را مسدود خواهد کرد. در این مقاله شما می توانید با یک سری سوالات رایج در پرفکت مانی آشنا شوید.

در صورت مسدود شدن حساب پرفکت مانی چگونه می توان برداشت کرد؟

در صورت مسدود شدن حساب پرفکت مانی باید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و مدارک کافی مبنی بر اینکه شما صاحب حساب هستید و حساب پرفکت مانی شما مسدود یا حذف شده است را ارائه دهید. حداقل باید موارد زیر را ارائه دهید:

 • شماره حساب پرفکت مانی شما
 • شناسه(های) فاکتور
 • صورت حساب پرفکت مانی
مشکلات پرفکت مانی

مشکلات پرفکت مانی

سوالات متداول در مورد پرفکت مانی و مشکلات پرفکت مانی

با گسترش روزافزون خرید پرفکت مانی توسط کاربران ایرانی برای نقل و انتقالات پول و همچنین پرداخت های بین المللی، ما سعی کردیم در این مقاله به تمام سوالات احتمالی که ممکن است برای شما نیز اتفاق بیفتدف بپردازیم. در صورت بروز هرگونه سوال دیگری نیز می توانید با تیم پشتیبانی ما در اول مانی در تماس باشید.

 • چگونه می توانم از کاربران پرفکت مانی شوم؟

برای تبدیل شدن به مشتری پرفکت مانی، باید در سیستم پرفکت مانی ثبت نام کنید و مراحل احراز هویت تان را انجام دهید.

 • تفاوت بین حساب های شخصی و تجاری در پرفکت مانی چیست؟

حساب شخصی برای کاربران عادی در نظر گرفته می شود اما حساب تجاری برای افراد حقوقی در نظر گرفته می شود. هر دو نوع این حساب ها را می توان برای فعالیت های تجاری بدون محدودیت ایجاد کرد.

 • چگونه می توانم حساب پریمیوم را دریافت کنم؟

حساب پریمیوم حسابی است با ویژگی های منحصر به فرد، به خصوص در زمان ارائه پشتیبانی به مشتری. ای نوع وضعیت در پایان سال اول یا به محض رسیدن به سطح مشخصی از گردش حساب اعطا می شود. مشتری حق دارد برای ارتقاء وضعیت خود، یک برنامه ویژه ارائه دهد. داشتن حساب پریمیوم در مقایسه با حساب عادی کارمزد کمتری دارد. به این نکته توجه کنید که کارمزد خدمات حساب پریمیوم مانن دیگر حساب های تایید شده می باشد.

 • چرا زمان ثبت نام در پرفکت مانی خطا رخ می دهد؟

در صورتی که سرور وب سایت پرفکت مانی در حال تعمیر باشد ممکن است این خطا رخ دهد. شما می توانید چند ساعت بعد مجدد این کار را تکرار کنید. همچنین ممکن است که آدرس IP شما توسط سیستم حفاظت DDOS در لیست سیاه قرار گرفته باشد. سعی کنید آدرس IP خروجی خود را تغییر داده و یا با تیم پشتیبانی اول مانی تماس بگیرید و مشکل را حل کنید.

مشکلات پرفکت مانی
مشکلات پرفکت مانی
 • در صورت فراموشی رمز عبور چه باید بکنم؟

شما باید شناسه عضویت تان را به همراه یک کپی اسکن شده از سندی که هویت تان را اثبات می کند برای پرفکت مانی ارسال کنید. بعد از مقایسه این اطلاعات با اطلاعاتی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید، رمز عبور شما به آدرس ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید، ارسال خواهد شد.

 • آیا با یک IP می توان چند حساب پرفکت مانی را داشت؟

بله اما تمام حساب ها باید دارای اطلاعا شخصی یکسانی باشند.

 • در زمان ورود به حساب چه اقدامات امنیتی را باید انجام داد؟

در ابتدا اطمینان حاصل کنید که نوار آدرس مرورگر شما URL مناسب را نشان می دهد: perfectmoney.is آدرس وب سایت پرفکت مانی می باشد.

در صورت امکان می توانید از صفحه کلید مجازی استفاده کنید زیرا این کار شما را از سرقت احتمالی هویت توسط جاسوس افزار محافظت می کند.

 • ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر یک کد ویژه است که می توانید از ان برای واریز وجه در حساب پرفکت مانی خود استفاده کنیدشما می توانید ووچر را به کسانی که می توانند ان را در حساب پرفکت مانی خود فعال کنند، هدیه دهید یا بفروشید. برای خرید ووچر پرفکت مانی می توانید به اول مانی مراجعه کنید.

 • چگونه می توانم ووچر را شارژ کنم؟
 • برای شارژ حساب پرفکت مانی خود با استفاده از ووچر، باید شماره و کد فعالسازی ان را در فیلدهای مناسب در قسمت “deposit” وارد کنید. افزایش موجودی با ووچر سریعا انجام می شود.
مشکلات پرفکت مانی
مشکلات پرفکت مانی
 • در صورتی که نتوانم وام پرفکت مانی را پس دهم چه اتفاقی خواهد افتاد؟

سیستم به طور خودکار حساب شما را مسدود می کند. هرگونه وجهی از حسابی که برای وام استفاده شده، جهت تسویه اعهدات شما استفاده می شود. همچنین ممکن است از طرف وام دهنده تحت پیگرد قانونی قرار گیرد.

 • آیا برداشت پرفکت مانی به صورت بیت کوین هزینه ای دارد؟

بلهف سیستم پرفکت مانی ۰.۵% از مبلغ منتقل به بیت کوین را کارمزد می گیرد.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: خرید دلار پرفکت مانی

بیشتر بدانید: آموزش خرید پرفکت مانی

بیشتر بدانید: چگونه ووچر پرفکت مانی رایگان به دست آوریم؟

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *