اول مانی
احراز هویت پرفکت مانی

یکی از سیستم های معروف ارائه دهنده خدمات آنلاین پرفکت مانی است. پرفکت مانی به ما این امکان را می دهد که به هر جایی در جهان پول انتقال دهیم و یا کالایی را خریداری کنیم و به سرعت بهای آن را پرداخت کنیم. برای اطلاعات بیشتر درباره پرفکت مانی می توانید به مقاله پرفکت مانی مراجعه فرمایید.

خرید پرفکت مانی

خدمات خرید دلار پرفکت مانی در اول مانی به صورت خودکار و اتوماتیک انجام می شود. شما می توانید بعد از ثبت نام و احراز هویت سریع، پرفکت مانی بخرید و به صورت لحظه ای در حساب خود دریافت کنید.

همچنین لازم است بدانید پرفکت مانی مشکلی با کاربران ایرانی ندارد، اما به دلیل عدم دسترسی کاربران ایرانی به سیستم های پرداخت جهانی، می توانید از خدمات خرید و فروش پرفکت مانی در اول مانی استفاده کنید.

ما به شما این تضمین را می دهیم که بهترین قیمت را برای پرفکت مانی به شما پیشنهاد دهیم و کارشناسان ما نیز به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

احراز هویت در اول مانی بسیار ساده و آسان است. این پروسه از چند مرحله بسیار ساده تشکیل می شود که به شکل زیر انجام می شود:

 1. تایید شماره موبایل
 2. ارسال و تایید مدارک 
 3. ارسال و تایید کارت بانکی 
 4. ارسال ووچر ( یا انتقال پرفکت مانی به صورت اتوماتیک)
پرفکت مانی
خرید پرفکت مانی و احراز هویت سریع

تفاوت حساب احراز هویت شده با حساب احراز هویت نشده:

مطمئنا تا به امروز متوجه شده اید که افتتاح حساب در سیستم پرفکت مانی بسیار ساده است. مانند اینکه بخواهید اطلاعات شخصی تان را در یک فرم پر کنید، به همین راحتی. بعد از اینکه در پرفکت مانی افتتاح حساب کنید به عنوان یک کاربر فعال به حساب می آید و حتی بدون اینکه نیاز باشد احراز هویت انجام دهید شما می توانید از خدمات آنلاین پرفکت مانی استفادعه کنید.

یکی از مهم ترین تفاوت حساب کاربری احراز هویت شده در مقدار کارمزد هر تراکنش است.

اصلی‌ترین تفاوت یک حساب کاربری احراز هویت شده در مقدار کارمزد هر تراکنش آن است. بهتر است بدانید کاربری که احراز هویت نکرده است به ازای هر تراکنش ۲ درصد کارمزد و کاربری که احراز هویت کرده است کارمزد هر تراکنش نیم درصد است. البته با احراز هویت، یک سری خدمات دیگر هم برای شما فعال می‌شود. (برای کاربران ایرانی چندان قابل استفاده نیست) .

پرفکت مانی
احراز هویت سریع

ویژگی های پرفکت مانی:

 • امنیت بالا در تمام تراکنش ها
 • امکان ارتقا دادن حساب پرفکت مانی برای افراد مختلف.
 • حساب پرفکت مانی مانند سایت سپرده به افراد به صورت ماهانه پولی پرداخت می کند.
 • امکان قرض دادن و قرض گرتن بین کاربران این کیف پول الکترونیکی وجود دارد.
 • طرز کار بسیار ساده.
 • سرعت بالا در تبدیل ارزهایی مختلف به یکدیگر به خصوص ارزهای فیات.
 • همچنین سیستم پرفکت مانی مشمول مالیات نمی باشد.

چگونگی استفاده از پرفکت مانی در ایران

به عنوان یک کاربر ایرانی به منظور استفاده از تمام امکانات و خدمات پرفکت مانی در ایران و یا در هر جای دیگر، شما نیاز به انجام تمام مراحل احراز هویت در این سیستم را دارید. از آنجا که تمام سیستم های مالی با حساب های بانکی و تراکنش های مالی سر و کا

به عنوان یک کاربر ایرانی به منظور استفاده از تمامی امکانات و خدمات پرفکت مانی در ایران و یا در هر جای دیگر، شما نیاز به انجام تمامی مراحل احراز هویت در این سیستم را دارید. از آنجایی که تمامی سیستم‌ های مالی با حساب‌های بانکی و تراکنش‌های مالی سر و کار دارند، ثبت ‌نام و احراز هویت در آن ها برای جلوگیری از مواردی چون پولشویی و یا سرقت ضروری است و بعد از ثبت ‌نام و احراز هویت در این شرکت، می توانید با خاطری آسوده از خدمات آن استفاده کنید.

همچنین این شرکت نمایندگی‌های فعال در تمام جهان دارد که می توانند شما را در بروز مشکل کمک کنند. به علاوه صرافی ها و سایت های معتبر زیادی قادر به سهولت این خدمات برای شما هستند و می توانید کارهای خود را به آن ها بسپارید تا در اسرع وقت به راحتی انجام شوند. در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ووچر پرفکت مانی چیست؟

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *