اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
24300

خرید دلار پرفکت مانی از ما

23450

فروش دلار پرفکت مانی به ما

احراز هویت پرفکت مانی

یکی از سیستم های معروف ارائه دهنده خدمات آنلاین پرفکت مانی است. پرفکت مانی به ما این امکان را می دهد که به هر جایی در جهان پول انتقال دهیم و یا کالایی را خریداری کنیم و به سرعت بهای آن را پرداخت کنیم. برای اطلاعات بیشتر درباره پرفکت مانی می توانید به مقاله پرفکت مانی مراجعه فرمایید.

احراز هویت در اول مانی بسیار ساده و آسان است. این پروسه از چند مرحله بسیار ساده تشکیل می شود که به شکل زیر انجام می شود:

  1. تایید شماره موبایل
  2. ارسال و تایید مدارک 
  3. ارسال و تایید کارت بانکی 
  4. ارسال ووچر ( یا انتقال پرفکت مانی به صورت اتوماتیک)
پرفکت مانی

تفاوت حساب احراز هویت شده با حساب احراز هویت نشده:

مطمئنا تا به امروز متوجه شده اید که افتتاح حساب در سیستم پرفکت مانی بسیار ساده است. مانند اینکه بخواهید اطلاعات شخصی تان را در یک فرم پر کنید، به همین راحتی. بعد از اینکه در پرفکت مانی افتتاح حساب کنید به عنوان یک کاربر فعال به حساب می آید و حتی بدون اینکه نیاز باشد احراز هویت انجام دهید شما می توانید از خدمات آنلاین پرفکت مانی استفادعه کنید.

یکی از مهم ترین تفاوت حساب کاربری احراز هویت شده در مقدار کارمزد هر تراکنش است.

اصلی‌ترین تفاوت یک حساب کاربری احراز هویت شده در مقدار کارمزد هر تراکنش آن است. بهتر است بدانید کاربری که احراز هویت نکرده است به ازای هر تراکنش ۲ درصد کارمزد و کاربری که احراز هویت کرده است کارمزد هر تراکنش نیم درصد است. البته با احراز هویت، یک سری خدمات دیگر هم برای شما فعال می‌شود. (برای کاربران ایرانی چندان قابل استفاده نیست) .

پرفکت مانی

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

, , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *