اول مانی
امکانات پرفکت مانی

آیا پرفکت مانی را می شناسید؟ با قوانین پرفکت مانی و کارکردهای ان آشنایی دارید؟ قبل از پاسخ به این سوال فکر کنید که آیا دوست ندارید با دنیای مدرن جهانی مبادلات مالی داشته باشید و یا اینکه بخواهید انتقال وجه راحت تری داشته باشید؟

زمانی که با دقت به دنیای اطراف خود نگاه می کنیم متوجه می شویم که اقتصاد و تجارت بسیار فراتر از مرزها و ملیت ها می باشد. اگر انسانی بخواهد پیشرفت کند مجبور است که با دنیا ارتباط داشته باشد، حال به نسبت پیشرفتی که می خواهد متفاوت است. بسیاری از ما دوست داریم اطلاعات و علم دنیا را در اختیار داشته باشیم و گروهی نیز معتقدیم که باید سفارش های کاری جهانی داشته باشیم. حال بحث اصلی اینجاست که لازمه ارتباط در دنیای امروز چه ارتباط مستقیمی با اقتصاد داشته باشد یا نداشته باشد، رد و بدل شدن پول می باشد. اگرچه اقتصاد بسیار فراتر از مرزها می باشد اما قوانین دست و پا گیر و زیرساخت های هر کشوری مانع از این می شود که ارتباط به شکل راحت و ساده تری صورت گیرد.

قوانین پرفکت مانی
پرفکت مانی چیست

پرفکت مانی یه عنوان یک واسط مالی است که به کاربران خود این قدرت را می دهد که بتوانند در یک بستر امن سرمایه خود را جابه جا کنند و از آن برای خرید، جابه جایی و … استفاده کنند. پرفکت مانی یک سری قوانین خودش را دارد و با استفاده از کدهای مخصوصی به نام پرفکت مانی کاری کرده که ددستبرد به آن غیرممکن باشد و حتی دستیابی به این کدها نیز برای هکرها چندان نمی تواند برای کاربران مشکل آفرین باشد. از سوی دیگر پرفکت مانی قبل از آن که بخواهد به عنوان واسطی قوی محسوب شود، یک کیف پول منسجم به حساب می آید. این کیف پول می تواند ارزهای دیجیتال، سهامی طلا، ارز دلاری و همچنین میزان پرفکت مانی را در خود جا دهد و امکان تبدیل آنها نیز وجود دارد.

قوانین پرفکت مانی

اولین و یکی از جالب ترین قوانین پرفکت مانی این است که این واسط مالی زیرنظر هیچ سازمان یا ارگان دولتی نیست و هیچ دولتی نمی تواند روی آن تاثیر بگذارد. از این رو قوانینی چون تحریم های اقتصادی، مالی و .. روی آن تاثیری نخواهد گذاشت. به جز این عدم رهگیری آن توسط ارگان خاص کاری کرده تا نقل و انتقالات پول به راحتی و بدن قوانین دست و پا گیر انجام شود. اگر چه در این میان پول شویی ها و انتقال های مشکوکی نیز صورت می گیرد اما به خوبی می دانیم حتی اگر پرفکت مانی نیز وجود نداشت این پول شویی ها همچنان اتفاق می افتاد.

یکی از دیگر از قوانین پرفکت مانی این است که شما برای استفاده از کیف پول و همچنین داشتن محلی برای ذخیره سازی پرفکت مانی خود نیاز دارید که در سایت آن ثبت نام کنید و دارای یک اکانت شخصی شوید. البته توجه داشته باشید که بدون ثبت نام نیز می توانید از ووچر یا چک رمزدار پرفکت مانی استفاده کنید اما نمی توانید کیف پولی داشته باشید.

عملیات ثبت نام در پرفکت مانی بسیار ساده است که هر کسی می تواند به راحتی آن را انجام دهد و هیچ محدودیتی برای کشورهای مختلف دنیا از جمله ایران وجود ندارد. به این نکته توجه داشته باشید که برای تبدیل ریال به پرفکت مانی و یا دیگر ارزها نگرانی نداشته باشید. صرافی های آنلاین و نمایندگی های آنلاین پرفکت مانی در ازای دریافت چند درصد کارمزد می توانند به راحتی این کار را برای شما انجام دهند.

هویت در پرفکت مانی

عملیات ثبت نام در پرفکت مانی کار بسیار ساده ای است که هر کسی می تواند این کار را به راحتی انجام دهد و هیچ گونه محدودیتی برای کاربران ایرانی نیز ندارد. به این نکته توجه داشته باشید که نگران تبدیل ریال به پرفکت مانی و دیگر ارزهای داخل کیف پول خود نباشید. صرافی آنلاین اول مانی می تواند این کار را به راحتی و با کمک تیم پشتیبانی به صورت شبانه روزی به کاربران عزیز ارائه دهد. نه سوالی در رابطه با خرید پرفکت مانی، خرید ووچر پرفکت مانی، امنیت پرفکت مانی و همچنین دیگر ارزها دارید می توانید با همکاران ما در تیم پشیتیبانی تماس بگیرید.در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: مشکلات پرفکت مانی و سوالات متداول در مورد آن

بیشتر بدانید: آموزش ایجاد ووچر پرفکت مانی به صورت مرحله به مرحله

بیشتر بدانید: تحریم پرفکت مانی و روش های رفع آن

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *