اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
24300

خرید دلار پرفکت مانی از ما

23450

فروش دلار پرفکت مانی به ما

تحریم پرفکت مانی

تحریم پرفکت مانی: پرفکت مانی یکی از سیتم هایی است که برای پرداخت بین المللی و سامانه تراکنش های مالی در جهان از آن استفاده می شود. تحریم هایی که آمریکا بر علیه ایران اعمال کرده مانعی برای ارائه خدمات به کاربران ایرانی نشده است و از این جهت که به کاربران ایرانی خدمات خود را ارائه می دهد توانسته محبوبیت زیادی به دست آورد. این سیستم پرداخت به دلیل ارائه خدمات خیلی خوب توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند و محبوبیت خود را دو چندان کند. اما در اینجا ممکن است برای همه سوالی پیش بیاید و آن سوال این است که چرا سایت پرفکت مانی کاربران ایرانی را تحریم کرده است؟ روش های منع فیلتر شدن کاربران ایرانی چیست؟

استفاده از خدمات پرفکت مانی برای کاربران ایرانی

همانطور که می دانید دفتر مرکزی پرفکت مانی (Perfect Money) در کشور پاناما قرار دارد که این به این معناست که چون در خارج امریکاست می تواند به کاربران ایرانی خود خدمت کند و مجبور نیست از تحریم های آمریکا بر علیه ایران تبعیت کند.

پرفکت مانی یک سیستم غیرآمریکایی می باشد اما به دلیل فشار از سوی نهادهای سیاسی و اقتصادی تن به فیلتر کردن و محدود کردن کشورهایی که در لیست تحریم آمریکا قرار دارند، نمی دهد.

تحریم پرفکت مانی در ایران
تحریم پرفکت مانی در ایران

در گذشته با وجود تحریم هایی که به ایران اعمال شده یود اما بار هم سامانه پرفکت مانی خدمات انتقال و دریافت تراکنش های مالی خود را به کاربران ایرانی ارائه می داد و تمام صفحات این سامانه به زبان فارسی نیز نمایش داده می شد و کاربران بدون یادگیری زبان خارجی می توانند به راحتی در پرفکت مانی ثبت نام کنند و توضیحات مهم این شرکت را بخوانند. انا باید بدانید که برای استفاده از خدمات پرفکت مانی باید احراز هویت انجام داد زیرا هر سامانه ای که با حساب های بانکی یا تراکنش های مالی سروکار دارد برای جلوگیری از پولشویی مؤظف است که کاربران خود را احراز کنند تا بتواند در موارد استثنا و موارد مهم اقداماتی مهم انجام دهد.

روش های منع فیلتر حساب کاربران ایرانی

پرفکت مانی برای ارائه خدمات خود ر بسیاری از کشورها نمایندگی دارد که کاربران حتی در مواقعی که به مشکلاتی از قبیل تحریم و مشکلات تراکنش های مالی برخوردند می توانند از آنها کمک بگیرند. اما نمی توان به طور رسمی نمایندگی های مجازی را برای ان معرفی کرد. در حال حاضر پرفکت مانی در ایران محدودیت خاصی ندارد و همین موضوع باعث شده تا فرصتی مناسب برای کاربران ایرانی فراهم کند.

خدمات سیستم پرفکت مانی در ایران

خدمات پرفکت مانی در ایران شامل خدماتی است که برای کاربران خود ارائه می دهد و شما می توانید در صورتی که مراحل احراز هویت تان را انجام داده اید، با وجود تحریم پرفکت مانی می توانید کارهای از قبیل شارژ حساب پرفکت مانی، خرید ووچر پرفکت مانی و حتی اقدام به انجام تراکنش های مالی داخلی نیز کنید. کاربران عزیز شما می توانید از طریق صرافی آنلاین اول مانی اقدام به ثبت نام و خرید دلار پرفکت مانی کنید.

بیشتر بدانید: کد ووچر چیست و چطور آن را خریداری کنیم؟

, , , , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *