اول مانی

ما هیچ کارمزدی دریافت نمی کنیم!

خرید و فروش پرفکت مانی

با“اول مانی”

همان طور که می دانید پرفکت مانی (Perfect Money) مانند وب مانی یک سیستم مالی می باشد که یک روش پرداخت سریع برای اینترنتی و بین المللی نیز به شمار می آید.

در واقع پرفکت مانی یک سیستم پرداخت بی پال می باشد با یک تفاوت که برای ایرانیان تحریم نمی باشد و می توان به راحتی و با خیال آسوده از آن استفاده کرد.

شما می توانید پس از افتتاح حساب پرفکت مانی در سایت اول مانی، به راحتی و به صورت خودکار در هر ساعت از شبانه روز از طریق خدمات اول مانی حساب تان را شارژ کنید. همچنین امکان فروش پرفکت مانی (همچنین فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت ) و تبدیل آن به ریال نیز برای کاربران اول مانی فراهم می باشد.

اول مانی سایت تخصصی خرید و فروش پرفکت مانی و سایر ارزهای دیجیتال

مراحل خرید و فروش پرفکت مانی در اول مانی

کافیست مراحل زیر را دنبال کنید و خرید و فروش پرفکت مانی را ثبت کنید

۱. ثبت نام در اول مانی

انجام مراحل احراز هویت و ثبت نام در سایت اول مانی

۲. ثبت درخواست خرید و فروش

شما می توانید در پنل کاربری خود خرید یا فروش خود را به راحتی ثبت کنید.

۳. محاسبه و تایید قیمت

بررسی قیمت خرید و فروش و تایید آن

۴. تقاضای تسویه حساب

پس از سفارش و خرید، ارز خود را در همان لحظه و در قالب ووچر یا انتقال تحویل بگیرید. در صورت فروش ارز به ما، تسویه حساب حداکثر ظرف ۲۴ ساعت انجام خواهد شد.

چرا اول مانی

چرا  اول مانی:

  • دسترسی آنی و آسان به ارز خریداری شده پس از ثبت نام و تسویه حساب در سایت اول مانی
  • امنیت بالا در ارائه خدمات و محافظت از اطلاعات شخصی شما
  • قیمت رقابتی و منصفانه در خرید و فروش ارز
  • در صورت فروش ارز به اول مانی، تسویه حساب در کوتاه ترین زمان ممکن و حداکثر تا ۲۴ ساعت انجام خواهد شد

سوالات کاربران:

خرید پرفکت مانی از اول مانی، در صورت وجود موجودی در سایت به میزان درخواست شما، آنی صورت می پذیرد و در غیر این صورت حداکثر ظرف ۲ ساعت در ساعات کاری انجام خواهد شد. در خصوص فروش پرفکت مانی از اول مانی، تسویه حساب حداکثر  ظرف مدت ۲۴ ساعت انجام می گیرد.

نرخ خرید و فروش اول مانی در پنل کاربری شما پس از طی نمودن مراحل ثبت نام و احراز هویت قابل مشاهده خواهد بود و به صورت روزانه بروزرسانی می شود.

خرید پرفکت مانی در دو قالب انتقال به حساب یا دریافت ووچر امکان پذیر است که توسط شما در مرحله خرید انتخاب می گردد.

جهت خرید و فروش پرفکت مانی چه به صورت انتقالی یا ارائه ووچر، هیچگونه کارمزدی از سوی اول مانی دریافت نمیگردد، و قیمت ها همان نرخ اعلامی در پنل کاربری است. تنها کارمزد دریافتی متعلق به عملیات نقل انتقال پول در درگاه بانکی بوده که طبق نرخ مصوب به مبلغ خرید اضافه می گردد

اول مانی به عنوانی معتبرترین صرافی ایرانی تبادل ارزهای دیجیتال با راهکاری امن، سریع و مطمئن بهترین بستر برای خرید پرفکت مانی بدون واسطه می باشد.