اول مانی

بورس فیلیپین: در صرافی بایننس سرمایه گذاری نکنید

کمیسیون بورس و اوراق بهادار فیلیپین به کل مردم هشدار داده است تا در صرافی ارزهای دیجیتال بایننس (Binance) سرمایه گذاری نکنند.

این اقدام کمیسیون در واکنش به تلاش های اندیشکده سیاسی Infrawatch PH در جهت جلب نظر کمیسیون، برای اقدام علیه این صرافی بوده است.

در نامه ارسال شده توسط الیور لئوناردو، رئیس کمیسیون، به مردم توصیه شده است که از سرمایه گذاری در این صرافی ارز دیجیتال خودداری کنند.

همچنین کمیسیون افزود که صرافی بایننس از اختیارات و یا مجوز لازم برای درخواست سرمایه گذاری برخوردار نیست؛ زیرا تنها شرکت های ثبت شده می توانند برای درخواست سرمایه گذاری درخواست بدهند و مجوزهای لازم برای آنها صادر شود.

در این نامه تاکید شده است که بایننس قوانینی مثل قانون مقررات اوراق بهادار و کد بازنگری شده شرکت را که توسط SEC اجرا شده است، نقض می کند.

بایننس در بیانیه ای اعلام کرد که از نامه ارسال شده توسط SEC به Infrawatch PH آگاه هستند و با ماموریت SEC برای محافظت از کاربران هماهنگ هستند؛ به گفته سخنگوی صرافی بایننس آنها آماده گفتگو با SEC هستند.

بایننس توضیح داد که این صرافی به توسعه چارچوب های نظارتی که با نوآوری تکامل می یابد اعتماد دارد.

بایننس افزود:

ما رشد نوآوری های مثبتی مثل بلاک چین را تشویق می کنیم و مشتاقانه در انتظار گفتگوی باز با SEC و سایر شرکت کنندگان در صنعت هستیم که دیدگاه ماه را درباره مشارکت مالی و توانمندسازی مشترک دارند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: جایزه بزرگ بایننس (۱۰ هزار دوج کوین) برای کاربران خود

بیشتر بدانید: بایننس پاداش های متنوعی برای کاربران دوج کوین در نظر گرفت

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *