اول مانی

مهاجرت رمزارز بومی پولکادات از شبکه اتریوم به Substrate

پلتفرم پولکادات تنها چند ماه پس از راه‌اندازی شبکه اصلی خود، اعلام کرد که رمزارز بومی آن PDEX در یکی از صرافی‌های پیشرو جهان، Gate.oi لیست شده است. در واقع، این یک قدم بزرگ برای پلتفرم معاملاتی همتا به همتا است.

اساسا، این لیست شدن نشانه آغاز مهاجرت PDEX از اکوسیستم ERC-20 مبتنی بر اتریوم است، تصمیمی که در ابتدای پروژه گرفته شده است. خبر خوب این است که از این لحظه تا سه ماهه آخر ۱۴۰۰، کاربرهای پولکادکس می توانند، از ERC-20 به زنجیره اصلی، Substrate مهاجرت کنند و پس از آن ERC-20 غیرفعال خواهد شد.

ویوک پراسانان، مدیراجرایی و یکی از بنیانگذاران پولکادکس درباره مهاجرت رمزارز PDEX می گوید:

مهاجرت توکن های بومی PDEX از اول در نقشه راه ما بوده است. ما سخت کار کرده‌ایم تا با ضرب الاجل های خود مطابقت داشته باشیم و از راه اندازی شبکه اصلی خود راضی هستیم. قدم بعدی برای حفظ اکوسیستم پولکادکس مهاجرت PDEX از ERC-20 است که راه حل موقت خوبی بوده که درحال حاضر به هدف خود رسیده‌ایم.

پولکادکس یک صرافی همتا به همتا و مبتنی بر سفارش برای دیفای است که بر روی Substrate ساخته شده است که فرمت ایمن و غیرقابل نگهداری DEX ها را با فرم باز و کاربرپسند CEX ها ترکیب می کند.

پولکادکس استخرهای AMM را با رزروهای سفارشی ترکیب می‌کند که از طریق ربات های زنجیره‌ای کنترل می‌شوند که برای جلوگیری از مشکلات عدم ثبات قیمت برای دستیابی به این هدف کار می کنند.

پولکادات
پولکادات
مهاجرت رمزارز بومی پولکادات

پولکادکس ابزارهای زیادی را برای تضمین تجربه‌ای امن و بدون ایراد به سرمایه گذاران، معامله‌گران، سهامداران و همچنین گسترش دهندگان کریپتو نمایش می دهد. به طور مشابه، هزینه‌های گس کم تا حد صفر، سیستم احرازهویت ایمن، حاکمیت خود سرمایه‌گذارها که به همان میزان یک پد راه‌اندازی PolkalDO را مهیا می کند.

توکن های PDEX یک ابزار اساسی در اکوسیستم پولکادکس هستند برای اینکه کاربران را قادر می سازد تا به طیف کامل ویژگی های پولکادکس دسترسی داشته باشند. بجزاین، توکن‌های PDEX را می‌توان برای پرداخت و دریافت تخفیف در هزینه‌های تراکنش و معاملات و شرکت در IDO های پولکادکس خرج کرد. به همین ترتیب می توانید در مدیریت زنجیره‌ای شبکه هم شرکت کنید و همچنین سهامداران PDEX می توانند اعتبار سنج شبکه اثبات سهام شوند.

تیم پولکادکس می گوید این مهاجرت قدمی محکم توسط تیم برای ایمن‌تر کردن اکوسیستم پولکادکس بود.

برای به وجود آوردن انگیزه در کاربران برای انتقال سریع از ERC-20 به Substrate خود، پولکادکس میانگین سود سالانه ۶۵ درصدی را برای سهام PDEX در زنجیره اصلی ارائه می دهد. نکته قابل توجه این است که لیست شدن در صرافی Gate.io از توکن های بومی هم پشتیبانی می کند، که پل زدن دارایی‌ها از اتریوم به زنجیره پولکادکس را ساده تر می کند.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: رونمایی پولکادات از صندوق توسعه ۷۷۰ میلیون دلاری

بیشتر بدانید: حراج پاراچین پولکادات و افزایش ۸ میلیونی تراکنش مون ریور

بیشتر بدانید: برای اولین بار قیمت DOT از ۵۰ دلار عبور کرد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *