اول مانی

تامین انرژی استخراج بیت کوین توسط شرکت بلک هیلز

یک شرکت ارائه دهنده خدمات عمومی مستقر در داکوتای جنوبی، Black Hills، قراردادی را از طریق زیرمجموعه خود در وایومینگ، Black Hills Energy، امضا کرده است تا برای حداقل پنج سال، انرژی مورد نیاز برای عملیات استخراج بیت کوین (BTC) در شاین، مرکز ایالت وایومینگ آمریکا را تامین کند.

این قرارداد، نخستین تعهد این شرکت برای خدمات تحت تعرفه خدمات قابل وقفه بلاک چین است که از سال ۲۰۱۸ (۱۳۹۷) در پی این تعرفه بوده است؛ این تعرفه توسط کمیسیون خدمات عمومی وایومینگ در سال ۲۰۱۹ تایید شده است.

براساس این تعرفه، مشتریانی که می توانند برق را به صلاحدید شرکت برق قطع کنند، به ازای هر کلیووات ساعت ۲ دلار تعدیل اعتبار دریافت می کنند.(توافقی مانند رابطه میان ماینرهای ارز دیجیتال مستقر در تگزاس و شورای قابلیت اطمینان الکتریک تگزاس (ERCOT).

طبق بیانیه مطبوعاتی این شرکت، بلک هیلز انرژی، تا ۷۵ مگاوات برق را به عملیات ماینینگ تحویل خواهد داد، که با روشن شدن آن، یکی از بزرگ ترین عملیات استخراج بیت کوین در وایومینگ خواهد بود.

لین ایوانز، رئیس و مدیر عامل شرکت بلک هیلز، در بیانیه ای گفت:

ما از ارائه راه حل نوآورانه دیگری برای حمایت از رشد کسب و کار و فناوری در وایومینگ و در عین حال بهره مندی از سایر مشتریان شاین خرسندیم.

ایوانز افزود:

ما هیجان زده هستیم که به این نوع جدید از مشتری خدمت رسانی کنیم و مزایایی را که می توانیم در طولانی مدت به دیگر مشتریان ارائه کنیم را به دست آوریم.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: تکذب شایعه خرید ۱۰۰.۰۰۰ بیت کوین توسط صرافی بایننس

بیشتر بدانید: پرداخت ۱۳هزار دلار بیت کوین توسط مردی برای قتل نامزد خود

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *