اول مانی

اعلام حمایت ملکه ماکسیمای هلند از یوروی دیجیتال

ملکه ماکسیمای هلند در کنفرانس کمیسیون اروپا درمورد چارچوب مقرراتی برای ارائه یوروی دیجیتال به شهروندان و کسب و کارها، عنوان کرد که یوروی دیجیتال می تواند با از بین بردن موانعی مانند کارمزد تراکنش ها و ملزومات مستندسازی، شمول مالی را در بین جوامع محروم ترویج دهد.

به باور او، یک ارز دیجیتال بانک مرکزی در اتحادیه اروپا می تواند به کاهش هزینه انتقال وجه کمک کند، اما امکان دارد برای رفع خطرات و مشکلات، به اصلاحات سیاست گذاری و پادمان هایی نیاز داشته باشد.

ملکه گفت:

نمایندگان بخش عمومی وظیفه دارند اطمینان حاصل کنند که سیستم مالی باز، فراگیر و پاسخگو به نیازهای همه گروه ها است؛ به همین علت اجازه دهید آینده بهتری را تصور کنیم و یک یورو دیجیتال بسازیم که برای همه اروپایی ها کارآمد باشد.

ماکسیما به عنوان همسر ملکه هلند از سال ۲۰۱۳، گاهی اوقات از پلتفرم خود برای حمایت از فناوری مالی به عنوان ابزاری برای گنجاندن استفاده می کند و به صورت خاص به CBDC ها اشاره می کند.

هلند از سال ۱۸۱۴ تحت یک سلطنت مشروطه فعالیت می کند و پادشاه “در این مورد، پادشاه ویلم الکساندر” نقشی نمادین به عنوان رئیس جمهور شورای دولتی این کشور دارد.

ملکه ماکسیما همچنین به عنوان مدافع ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد برای تامین مالی فراگیر برای توسعه فعالیت می کند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: دریافت مجوز ارائه خدمات کوین بیس از بانک مرکزی هلند

بیشتر بدانید: جریمه ۳.۴ میلیون دلاری بایننس توسط بانک مرکزی هلند

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *