اول مانی
حساب پرفکت مانی

ثبت نام در پرفکت مانی: سیستم پرفکت مانی به عنوان سیستمی الکترونیکی برای پرداخت های غیرنقدی در بستر اینترنت به وجود آمده است. پرفکت مانی در سال ۲۰۰۷ و در کشور پاناما تاسیس شد. این سیستم همچنین خدماتی چون پرداخت های فوری و مطمئن را در میان کاربران خصوصی و محیط های تجاری فراهم کرده است.

شما می توانید با ثبت نام در پرفکت مانی، یک از سه وضعیت موجود را انتخاب کنید. وضعیت حساب های زیر موجود می باشد:

حساب عادی: حساب کاربری عادی به تمام مشتریان جدیدی که در وب سایت پرفکت مانی ثبت نام کرده اند اختصاص داده می شود. حساب عادی برای کاربران خود هیچ محدودیتی ایجاد نمی کند.

حساب پریمیوم: این حساب برای کاربرانی است که حساب کاربری خود را در طول سال فعال نگه می دارند. به منظور به روزرسانی حساب کاربری خود از حساب عادی به حساب شریک اول باید درخواست این سرویس را به بخش مشتری ارسال کنید. این حساب ها مزایایی دارند که شامل ۲% هزینه کم در نقل و انتقالات از طریق بانک ها و همچنین اولویت در تمام سپرده ها و برداشت وجوه حساب شما، می باشد.

حساب شریک: این نوع حساب ها تنها به عهده تشخیص مدیریت پرفکت مانی انجام می شود. حساب های شریک به افرادی که مایل به بهینه سازی وب سایت های خود برای تجارت و معاملات تجاری هستند داده می شود. در حالت عادی افرادی که مشاغل خود را به از طریق اینترنت مدیریت می کنند. مشتریان اصلی از این نوع حساب ها می باشند. این نوع حساب به عنوان بهترین حساب هایی است که سطح اعتماد به نفس دارنده و تجارت خود را افزایش می دهد.

آشنایی با نحوه ثبت نام در پرفکت مانی

پرفکت مانی در اکثر سایت های معتبر خارجی و وب سایت های فروشگاهی از اعتبار بالایی برخوردار است به طوری که شما درگاه پرداخت با پرفکت مانی را در اکثر سایت ها مشاهده خواهید کرد. به همین علت دلیل تمایل برای ساخت حساب پرفکت مانی در ایران زیاد است.

مهم ترین و اولین نکته ای که برای ساخت اکانت پرفکت مانی باید در نظر داشته باشید این است که به هیچ عنوان از مدارک جعلی برای ایجاد اکانت پرفکت مانی استفاده نکنید. زیرا در این صورت، نقل و انتقالات ارزی خود را در معرض ریسک بالایی قرار خواهید داد.

مراحل ایجاد حساب و ثبت نام در سایت پرفکت مانی

لازمه استفاده بدون محدودیت از خدمات پرفکت مانی گذر از دو مرحله مهم می باشد. قدم اول افتتاح حساب پرفکت مانی و قدم دوم نیز وریفای کردن اکانت پرفکت مانی آن می باشد. بعد از ایجاد اکانت پرفکت مانی، برای استفاده بیشتر از خدمات این سرویس می توانید اکانت تان را وریفای کنید. احراز هویت و یا فریفای کردن حساب پرفکت مانی در طی سه مرحله زیر انجام می شود:

 • ارسال مدارک شناسایی (شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت یا گواهینامه)
 • ارئه یکی از قبوض خدماتی (قبض گاز، قبض برق و…)
 • تایید شماره تلفن
ثبت نام در پرفکت مانی
ثبت نام در سایت پرفکت مانی

مزایای ایجاد حساب پرفکت مانی

 • معاملات و تراکنش ها بین کاربران سریع انجام می شود.
 • بعد از پایان تراکنش، صورت حساب عملکرد خود را در پروفایل حساب کاربری تانف می توانید مشاهده کنید.
 • هر معامله یا تراکنشی بعد از احراز هویت از طریق SMS انجام می شود که این کار امنیت حساب پرفکت مانی را حفظ می کند. تحقیقات نشان داده که پرفکت مانی یک فرآیند امنیتی چند سطحی به همراه راحتی در استفاده از سیستم را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و خطرات را برای کاربران خود به حداقل می رساند. همچنین هر کاربر این اجازه را دارد که تنظیمات امنیتی خود را به صورت جداگانه تظیم کند.
 • پرفکت مانی دو سیستم عامل Android و IOS را پشتیبانی می کند که کار کردن با آن را بسیار ساده کرده است.

آموزش ثبت نام در پرفکت مانی

باید ابتدا وارد سایت پرفکت مانی شوید و روی signup کلیک کنید و مراحل زیر را انجام دهید:

در مرحله اول باید اسم حسابتان را مشخص کنید. نام خود را به طور کامل بنویسید.

 • آدرس محل سکونتتان را وارد کنید.
 • نام کشور را از لیست انتخاب کنید.
 • یک جواب برای سوال امنیتی که انتخاب کرده اید را مشخص کنید.
 • کد پستی را وارد کنید.
 • آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
 • شماره تلفن تان را وارد کنید.
 • نوع حساب تان را Personal انتخاب کنید.
 • رمز عبور و تکرار رمز را وارد کنید.
 • شماره تصادفی درون عکس را وارد کنید.
 • گزینه I agree with terms and conditions را تیک بزنید.
 • سپس بر روی Register کلیک کنید.
ثبت نام در سایت پرفکت مانی
ثبت نام در سایت پرفکت مانی برای ایران

معایب ساخت حساب پرفکت مانی

 • استفاده از پرفکت مانی برای برای شهروندان و کاربران ساکن آن ممنوع می باشد.
 • کارمزد برداشت پول در حساب پرفکت مانی بیشتر از ۲%می باشد.

خرید بیت کوین با پرفکت مانی

علاوه بر اینکه می توان با پرفکت مانی کالا خریداری کرد و یا خدمات دیگری را دریافت کردف می توان از آن برای خرید ارزهای دیجیتال نیز استفاده کرد. از جمله: بیت کوین، اتریوم، و…. . برای خرید بیت کوین با پرفکت مانی و دیگر ارزهای دیجیتال باید در ابتدا پرفکت مانی را خریداری کنید و بعد از ان در یک صرافی ارز دیجیتال ثبت نام کنید و از آنها رمز ارز خریداری کنید.

قابلیت های ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی شبیه به یک کارت شارژ یا کارت هدیه می باشد اما وجوه خارجی ندارد و تنها شما با وارد کردن کدهای درج شده بر روی این ووچرها می توانید از آن استفاده کنید و به سادگی کالا و خدمات مورد نیازتان را از سایت های خارجی خریداری نمایید. بهد این نکته توجه کنید که شما می توانید با داشتن ووچر پرفکت مانی حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید.

یکی دیگر از موارد استفاده و خرید کد ووچر پرفکت مانی برای زمانی است که کالا یا خدماتی را خریداری کنید اما نمی خواهید برای چنین کار ساده ای حساب پرفکت مانی ایجاد کنید. برای این کار شما می توانید از سایت اول مانی برای خود کد ووچر پرفکت مانی خریداری کنید.

از دیگر استفاده های ووچر می توان به زمان هایی اشاره کرد که تمایلی به حمل پول نقد با خود ندارید. در این صورت با استفاده از این سرویس شما می توانید در هر لحظه و در صرافی هایی که در سرتاسر جهان وجود دارند، پول نقد دریافت کنید.

سیستم امتیاز دهی پرفکت مانی

سیستم پرفکت مانی یک سیستم برای امتیاز کاربران می باشد که ساز و کار مشخصی دارد. به منظور ساده کردن روند تراکنش ها در بین افراد، پرفکت مانی کابران را به سه بخش تقسیم کرده است.

Normal: این وضعیت به تمام کاربرانی که به تازگی در پرفکت مانی ثبت نام کرده اند اختصاص داده می شود و هیچ محدودیتی در استفاده از سیستم در این وضعیت وجود ندارد.

Premium:این وضعیت بعد از گذشت یک سال یا بعد از ثابت شدن حجم معاملات در یک حد مشخص داده می شود. اگر حساب شما در این وضعیت باشد کارمزد کمتری برای انجام تراکنش ها پرداخت می کند.

Partner:این وضعیت نیز به کاربرانی اختصاص داده می شود که به طور مستقیم توسط مدیریت پرفکت مانی تایید شده باشند.

در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی از شما

بیشتر بدانید: خرید دلار پرفکت مانی


سوالات متداول

ساخت حساب کاربری در سایت پرفکت مانی به چه صورتی می باشد؟

برای ایجاد حساب در پرفکت مانی با مراجعه به سایت و گذراندن مراحل خواسته شده اقدام به ساخت حساب کاربری کنید.

اطلاعات مورد نیاز برای ساخت اکانت در پرفکت مانی چه چیز هایی می باشد؟

برای ساخت حساب پرفکت مانی در این سایت اطلاعات اولیه مانند اطلاعات هویتی لازم می باشد.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *