اول مانی

از سر گرفتن برداشت های کیف پول Z توسط صرافی Zipmex

صرافی Zipmex برداشت دارایی های ذخیره شده کاربران در کیف پول Z خود را فقط برای چند آلت کوین منتخب دوباره فعال می کند.

در بیانیه مفصلی که روز سه شنبه منتشر شد؛ صرافی رمزارزی جنوب آسیا اعلام کرد که کل موجودی های کاربران در قالب سولانا را امروز، تمام موجودی های XRP در روز پنجشنبه و همه موجودی های ADA را در ۹ اگوست (۱۸ مرداد) در دسترس قرار می دهد.

هر سه دارایی اکنون در میان ۱۰ رمزارز برتر از نظر ارزش بازار هستند؛ اما با این وجود در میان بحران نقدینگی زیپمکس در ماه گذشته “بدون تاثیر” باقی ماندند؛ در مقابل، مشخص نیست چه زمانی مشتریان امکان دارد مجددا به دارایی های پیشرو بازار مثل بیت کوین، اتریوم و استیبل کوین ها دسترسی پیدا کنند.

Zipmex به صورت ناگهانی کل برداشت ها را در ۲۰ ژوئیه (۲۹ تیر ماه) پس از مواجه با مشکلات مالی یا به اصطلاح “شریک های تجاری کلیدی” متوقف کرده بود؛ سپس برداشت و فعالیت خود را در مناطق خاصی از پلتفرم خود، مثل کیف پول معاملاتی و پلتفرم NFT، از سر گرفت.

پلتفرم کیف پول Z آن، که شامل قسمت عمده ای از سرمایه مشتریان است؛ در حال حاضر در حالت فریز قرار دارد.

این شرکت همچنین هویت شرکای مشکل دار خود را فاش کرد:

Babel Finance و Celsius؛ زیپمکس به ترتیب ۴۸ و ۵ میلیون دلار در معرض هر یک قرار گرفته است؛ پس از درگیر شدن در جریان مشکلات اخیر، زیپمکس در ۲۲ ژوئیه (۳۱ تیر ماه) در سنگاپور برای محافظت از ورشکستگی اقدام کرد؛ اکنون در حال حل مشکلات نقدینگی و تشکیل یک طرح ریکاوری است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: جمع آوری ۵۰ میلیون دلار سرمایه توسط صرافی Zipmex

بیشتر بدانید: BitPay چندین رمزارز و استیبل کوین جدید را به پلتفرم خود افزود

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *