اول مانی

احیا و رشد ۲۰۵% اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

بازی برای کسب درآمد اکسی اینفینیتی (Metaverse Axie Infinity)، به نظر می رسد در حال بهبود است و حجم فروش NFT آن طی هفت روز گذشته ۲۰۵ درصد افزایش یافته است.

جف زیرلین (Jeff Zirlin)، بنیانگذار پروژه، چنین احساساتی را در ۸ جولای (۱۷ تیر ماه) از طریق توییتر بازتاب داد، پس از اینکه اظهار داشت که این پروژه با اشاره به پذیرش قوی استیکینگ زمین های NFT، پشتیبان شدن پل رونین و افزایش چشمگیر دانلود بازی و فروش توکن های غیرمثلی (NFT)، “شفا بخش” است.

اکسی اینفینیتی
احیا و رشد ۲۰۵% اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

براساس داده های CryptoSlam، اکسی اینفینیتی در هفت روز گذشته از مجموع ۲۳۱۰۰ خریدار ۱.۳ میلیون دلار فروش داشته است که نشان دهنده افزایش ۲۰۵% در هفته است.

به نظر می رسد یکی از عوامل اثر گذار در این رشد ناگهانی، افزایش اشتها برای زمین های NFT، پس از راه اندازی پشتیبانی staking در ۴ جولای باشد؛ ویژگی staking به مالکان زمین امکان می دهد تا پاداش های هفتگی را در توکن اصلی AXS بازی کسب کنند؛ طبق داده های کاوشگر زنجیره رونین، در هنگام نگارش این مقاله، تقریبا ۹۱ درصد از ۱۶۷۹۴ عرضه در گردش، استیک شده است.

این پروژه همچنین مرحله دوم ارتقاء حالت بازی جدید خود را در این ماه با نام “Origin” شروع کرد که تا اواسط ژوئن ۶۰۰۰۰۰ ثبت نام داشت؛ این بازی در حالت دسترسی زودهنگام قبل از عرضه جهانی نهایی قرار دارد و کاربران را قادر می سازد تا با NFT های هیولایی Axie خود، جمع آوری، تجارت و نبرد با یکدیگر داشته باشند؛ گفته می شود که این ارتقاء تعداد زیادی از باگ های موجود در بازی را رفع کرده است.

افزایش حجم فروش NFT احتمالا به دلیل راه اندازی دوباره پل رونین در ۲۸ ژوئن است؛ این پل یک زنجیره جانبی است که برای اکسی اینفینیتی ساخته شده است که به کاربران امکان می دهد دارایی ها را میان بازی و شبکه اصلی اتریوم منتقل کنند؛ با این حال، از اواخر ماه مارس (ابتدای فروردین) پس از هک ۶۰۰ میلیون دلاری، آفلاین بود.

با وجود این، افزایش ۲۰۵% حجم در هفته قبل تنها Axie Infinity را به عنوان هجدهمین پروژه NFT پر فروش در آن بازه زمانی قرار می دهد، که فاصله زیادی با روزهای پرفروش آن در اواخر سال ۲۰۲۱ دارد.

اکوسیستم اکسی اینفینیتی از زمانی که در نوامبر (آبان ماه) به اوج خود رسید، از یک جریان نزولی طولانی مدت رنج می برد؛ در آن ماه، این پروژه فروش بزرگ NFT ارزش ۷۵۳.۹ میلیون دلاری داشت، در صورتی که توکن اصلی AXS آن به بالاترین حد تاریخ ۱۶۴.۹۰ (ATH) دلار رسیده بود.

تا ژوئن، فروش NFT آن در ماه فقط ۳.۱ میلیون دلار بود، درصورتی که AXS نزدیک ۹۱.۴ درصد از ATH خود کاهش یافته بود و در هنگام نوشتن این مطلب به قیمت ۱۴.۱۸ دلار معامله می شود.

اکسی اینفینیتی
احیا و رشد ۲۰۵% اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

با توجه به اینکه حفظ بازیکن و طول عمر بازی به عنوان مسائلی حیاتی برای پروژه در نظر گرفته شده است، تیم آکسی اینفینیتی بتازگی در حال بررسی راه هایی برای گسترش اکوسیستم بوده است.

در پست وبلاگی در ۹ جولای، تیم آکسی اینفینیتی اشاره کرد که چشم انداز ایجاد یک “جهان کامل بازی” با داستان های جامع شبیه به مجموعه های نمادین مثل جنگ ستارگان، فاینال فانتزی یا ارباب حلقه ها است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: راه اندازی صرافی غیرمتمرکز اکسی اینفینیتی با نام Katana

بیشتر بدانید: رتبه اول Axie Infinity در بیشترین جستجوها NFT گوگل

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *