اول مانی

رشد دوازده درصدی ارزدیجیتال (XRP)

ناظران بازار ارز دیجیتال در نهایت پس از مدت ها شاهد از سرگیری روند بازیابی در این بازار شده‌اند، این درصورتی است که پیشتر بازار ارزدیجیتال سال جاری را بسیار نا پایدار آغاز کرد و اکنون با روندی امیدوار کننده در حال بهبود است.

بسیاری از دارایی های دیجیتال از قبیل ریپل (XRP) در هفته جاری رشد قابل توجهی را تجربه کرده‌اند. گفتنی است که کل ارزش بازار رمزارزها به ۱.۹ تریلیون دلار رسیده است.

طبق صرافی FTX، رمزارز XRP با رشد ۱۲ درصدی در سطح ۰.۷۴ دلاری معامله می شود و از لحاظ ارزش بازاری (۳۵.۵ میلیارد دلار)، در جایگاه هشتمین رمزارز بازار قرار دارد.

تا زمانی که گاوها مومنتوم فعلی خود را حفظ کنند، سرمایه گذاران می توانند به تارگت ۰.۸۱ دلاری برسند.

در صورت افزایش فشار فروش، میانگین متحرک ساده ۲۰۰ چهار ساعته (SMA) در ۰.۶۹ دلار می تواند به عنوان حمایت فوری XRP عمل کند.

رمزارز ریپل توسط تعداد فزاینده‌ای از سرمایه گذاران هولد می شود. همچنین گفتنی است که امروزه بانک های بزرگی مانند آمریکن اکسپرس، بنک آو آمریکا و بانک سانتاندر در جهت انجام تراکنش های خود در بستر شبکه ریپل از XRP استفاده می کنند.

علاوه بر کاربرد XRP در تراکنش های شبکه ریپل، می توان در آن سرمایه گذاری کرد و با بقیه رمزارزها قابل مبادله است.

با این حال، شایان ذکر است که نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال به عوامل بسیاری بستگی دارد. رمزارز ریپل هم از این روش مستثنی نیست. رغبت سرمایه گذاران در این بازار تحت تاثیر طیف گسترده‌ای از عوامل، مانند احساسات بازار قرار می گیرد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: خارج کردن ریپل(XRP) از فهرست صرافی کانادایی

بیشتر بدانید: نهنگ XRP،حدودا۲۰میلیون دلار ریپل را به کیف پول انتقال داد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *