اول مانی
شرکت ریپل

شرکت ریپل بیان کرده که سوابق موجود در ۲۵ صرافی خارجی اثبات می کند که ادعای کمیسیون بورس و اوراق بهادار مبنی بر نقض ماده پنجم قانون اوراق بهادار این کشور توسط مدیران ریپل درست نیست.

به گزارش کوین تلگراف، مدیرعامل شرکت ریپل، برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse)، هم بنیان گذار این شرکت، کریس لارسن (Chris Larsen) با ارائه دادخواستی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، (SEC) درخواست کرده تا در مورد آی‌فینکس (iFinex)، شرکت مادر صرافی بیت فینکس (Bitfinex)، و ۱۴ صرافی بین المللی دیگر تحقیق کند.

این دادخواتس در روز چهارشنبه به دادگاه ارائه شده و خواستار بررسی سوابق صرافی های آی فینکس، بیت فارکس، بیت مارت، بیت لیش، بیت هامپ، اسند اکس، بیت استمپ، بیترو سنگاپور، هیت بی تی سی، کوین بین، هوبی گلوبال، کوربیت، اوکی اکس، آپ بیت سنگاپور و زی بی نتورک تکنولوژی است.

مدیران ریپل ادعای SEC در رابطه با نقض ماده پنجم قانون اوراق بهادار مصوب سال ۱۹۳۳ توسط آنها را رد کرده و تاکید کرده اند که این قانون فروش اوراق بهادار ثبت نشده را در داخل ایالات متحوه ممنوع کرده است.

مدیران ریپل گفته اند:

در رابطه با تراکنش های انجام شده در این پلتفرم های خارجی، هم عرضه XRP و هم فروش آن در دفتر سفارشات مربوطه ثبت شده که از لحاظ جغرافیایی خارج از ایالات متحوه می باشد. ناتوانی SEC از اثبات عرضه و فروش XRP در داخل ایالات متحده باید باعث ابطال ادعاهای ان شود.

شرکت ریپل همچنین ادعا دارد که صرافی های ذکر شده در دادخواست این شرکت و نهادهای مرتبط با آنها اسناد و اطلاعات منحصر به فردی در رابطه با نبرد حقوقی ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا می باشد. به گفته ریپل این صرافی در رابطه با فرایند انجام تراکنش های ادعایی توسط مدیران این شرکت در پلتفرم های خارجی می باشد.

SEC در ماه فوریه شکایت خود از ریپل و مدیران ریپل را اصلاح کرد و ادعا کرد که فروش ریپل توسط انها موجب کاهش قیمت ان شده است.

شرکت ریپل
شرکت ریپل

همچنین این شکایت گارلینگهاوس و لارسن را نیز متهم می کند که در زمان فروش میلیاردها دلار ریپل را به سرمایه گذارن عمومی انها را گمراه کرده اند و گارلینگهاوس در زمان فروش این توکن ها بادها ادعا کرده که رویکرد او سرمایه گذاری بلندمدت در این توکن می باشد.

ارائه این دادخواست از سوی ریپل در حالی است که تنها چند روز قبل کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در شکایت خود از این شرکت متحل ضربه سنگینی شد. دادگاهی که به این رپرونده رسیدگی می کند، درخواست SEC را برای دسترسی ارتباطات و مکاتبات میان ریپل و مشاور حقوقی آن رد کرد.در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: درخواست جدید کمیسیون SEC: دسترسی شرکت ریپل را به پرونده های داخلی محدود کنید

بیشتر بدانید: ریپل نفسی راحت کشید | درخواست SEC رد شد

بیشتر بدانید: شکایت علیه ریپل باعث ضرر میلیارد دلاری شد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *