اول مانی

شرایط و قوانین استفاده

اول مانی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و برای تبادل دارایی های دیجیتال اعم از بیت کوین بستری فراهم کرده است. هیچ گونه تبادل ارزی اعم از خرید و فروش دلار با سایر ارزهای کاغذی، در این بستر صورت نمی گیرد.

 • خدمات تنها به کاربرانی که حساب کاربری خود را فعال کرده اند ارائه می شود به این معنی که بعد از ثبت نام، کاربر مؤظف است تمام اطلاعات مربوط به احراز هویت خود را مانند تصویر کارت ملی، تصویر کارت پرداختی، شماره تلفن همراه، تلفن ثابت و… را در در پنل کاربری خود آپلود کند و بخش پشتیبانی مربوط به احراز هویت اول مانی پس از مشاهده و تایید اطلاعات، حساب کاربری را فعال خواهد کرد و بعد از آن قادر به استفاده از خدمات سایت خواهند بود.

نکته مهم: این نکته را به خاطر داشته باشید که برای خرید بالای ۵ دلار تنها کارت ملی نیز کافی می باشد.

 • تمام قوانین این سایت تنها در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران ارائه داده می شود و هرگونه سو استفاده از این سایت تنها بر عهده کاربر خواهد بود.
 • کاربر مؤظف است تمام اطلاعات حساب کاربری خود را حفظ کند و اطلاعات حساب خود را در اختیار دیگران قرار ندهد زیرا مسئولیت هرگونه اتفاق و سواستفاده ای از حساب کاربری کاربر بر عهده خود او می باشد.
 • اول مانی تمام اطلاعات هویتی کاربران را نزد خود نگه می دارد و تنها در صورت انجام تخلفاتی چون، خرید با کارت سرقتی، استفاده از خدمات سایت در راستای خلاف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی و کلاهبرداری، اطلاعات کاربر را در اختیار مراجع قضایی و ذی صلاح قرار می دهد.
 • هرگونه تراکنشی در اول مانی باید بر اساس کارت پرداخت کننده باشد و کاربر حق ندارد از کارت یا حساب سایر افراد ثبت سفارش نماید و در صورت مشاهده هرگونه تخلفی مبلغ پرداختی تا زمانی که صاحب اصلی کارت درخواست دهد مسدود خواهد شد.هر کاربر تنها می تواند یک حساب کاربری در اول مانی داشته باشد و در صورت مشاهده حساب دیگری از همان کاربر، دسترسی کاربر قطع خواهد شد.
 • مسئولیت درج اطلاعات اشتباه و یا ناقص در زمان ثبت نام تنها بر عهده کاربر می باشد و عدم تطابق مورد درخواستی با نیازمندی کاربر بر عهده فرد سفارش دهنده می باشد.
 • درج سفارشات باید از اینترنت اصلی کاربر انجام شود و تمام سفارشات انجام شده به واسطه ابزارهای تغییر IP نیازمند بازبینی و تایید هویت مجدد کاربر خواهد بود.
 • در صورت انصراف سفارش از سوی کاربر قبل از انجام سفارش مشمول جریمه به مبلغ ۱۰,۰۰۰ تومان می باشد و مابقی مبلغ به کیف پول کاربر در اول مانی بازگشت داده می شود.بازگشت وجه به حساب کاربر قبل از درج سفارش مشمول ۲۵,۰۰۰ تومان جریمه پرداخت خواهد شد و مابقی وجه به حساب بانکی کاربر بازگشت داده می شود.
 • روند نقد کردن درآمدهای ارزی کاربران به نوع حساب بستگی دارد و همچنین مبلغ درخواستی بین ۱ تا ۷ روز زمان خواهد برد و مبلغ پرداختی معادل با قیمت واحد مورد تبادل در زمان ثبت درخواست خواهد بود.
 • در روند فروش ارزهای دیجیتالی، معادل ریالی آن ۲۴ ساعت بعد به قیمت لحظه انتقال واحد دیجیتالی ارائه شده واریز خواهد شد.
 • کارمزدهای مربوط به تمام تراکنش ها بر عهده سفارش دهنده می باشد. در رابطه با شارژ حساب هایی چون وب مانی و پرفکت مانی کاربر باید از وریفای بودن حساب کاربری خود اطمینان حاصل کند در غیر این صورت تمام مشکلاتی چون مسدود شدن حساب و بلوکه شدن وجه پرداختی برعهده فرد متقاضی می باشد.
 • اول مانی هیچ گونه شریک تجاری ندارد و تمام ارجاع دهندگان معرف تنها برای ارائه راهکار پرداخت این سایت را معرفی می نمایند، به همین دلیل قبل از ثبت سفارش خود از صحت عملکرد سرویس مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید زیرا مسئولیت هرگونه سواستفاده ای چون کلاهبرداری یا توقف سرویس دهی وب سایت بر عهده شما خواهد بود.
 • ثبت سفارش و استفاده از خدمات اول مانی به منظور مطالعه و قبول تمام شرایط استفاده از خدمات این سامانه می باشد. تمام این قوانین همواره بر روی وب سایت اول مانی قرار دارد و در صورت تغییر به صورت لحظه ای در سامانه به روزرسانی خواهد شد و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.