اول مانی

کلاهبرداری خواندن ریپل توسط مدعی خالق بیت کوین

کریگ رایت، که ادعا می کند فرد واقعی پشت نام مستعار ساتوشی ناکاموتوو خالق بیت کوین (BTC) است، بار دیگر انتقادات خود را نسبت به ریپل در توییتی اعلام کرد.

به گفته رایت، ریپل یک کلاهبرداری تمام عیار است و دنبال کنندگان و طرفداران ریپل را “ارتش فرقه ای” خواند.

رایت می گوید که طرفداران ریپل می دانند که پایان کار آن همانند ترفندهای هرمی است.

اکنون ریپل مشغول گذراندن اختلافات حقوقی است.

رایت این بیانیه را بیان کرد و پیشنهاد کرد که طرفداران XRP از نزدیک پرونده بین شرکت او Tulip Trading علیه ۱۶ توسعه دهنده را دنبال کنند؛ در این پرونده، دادگاه حکم داد که باید در لندن محاکمه شود؛ توسعه دهندگان متهم به داشتن “وظایف امانتداری” و “وظایف در قبال جرم” برای بازنویسی یا اصلاح کد پروتکل، به دنبال دسترسی رایت به ۱۱۱۰۰۰ بیت کوین هستند.

دلیلی وجود دارد که چرا ارتش فرقه‌گرای XRP پرونده تجارت لاله را از نزدیک دنبال می‌کند؛ آنها کاملا درک می کنند که این به طرح هرمی که ریپل و XRP است پایان می دهد.

به گفته رایت مدعی خالق بیت کوین، او یک برنامه حذف XRP را بیش از آنچه که او به عنوان یک “طرح تقلبی” نامیده است، پیش بینی می کند.

علاوه بر این، رایت صحت پروژه کلی ریپل را زیر سوال برد، زیرا این پلتفرم به سمت تراکنش های فرامرزی حرکت می کند.

رایت همچنین XRP را یک شوخی بد نامید و معتقد بود که این دارایی نباید به عنوان ارز دیجیتال طبقه بندی شود، بلکه باید به عنوان یک کلاهبرداری طبقه بندی شود؛ قابل ذکر است، او در چندین درگیری توییتری با جامعه ریپل شرکت داشته است، جایی که او قابلیت حیات XRP را زیر سوال برده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: سیلور: چارلی مانگر زمانی را صرف یادگیری بیت کوین نکرده

بیشتر بدانید: هولدرهای دوج کوین، بیت کوین و اتریوم سود کرده اند

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *