اول مانی

سهام مایکرواستراتژی پس از خروج مایکل سیلور رشد کرد

خبر خروج مایکل سیلور، مدیرعامل شرکت MicroStrategy (MSTR)، موجب شد قیمت سهام این شرکت در ۳ آگوست (۱۲ مرداد ماه) با افزایش ۱۴.۵ درصدی مواجه شد.

سهام MicroStrategy از پایین ترین سطح ماه می (اردیبهشت ماه) ۱۴۲ درصد افزایش یافته است

در نمودار روزانه، قیمت سهام این شرکت نزدیک به ۱۴.۵ درصد افزایش یافت و به ۳۲۴.۵۵ دلار در هر سهم رسید که بالاترین سطح از ۶ می (۱۶ اردیبهشت ماه) است؛ رشد روزانه سهام به عنوان قسمتی از بازگشت گسترده که در ۱۲ می (۲۲ اردیبهشت) با قیمت ۱۳۴ دلار شروع شد، رخ داده است؛ از آن زمان، سهام مایکرواستراتژی ۱۴۲ درصد در مقابل رشد ۲۶.۸۱ درصدی شاخص نزدک در همان دوره رشد داشته است.

سهام مایکرواستراتژی
سهام مایکرواستراتژی پس از خروج مایکل سیلور رشد کرد

سه ماهه دوم بد، استعفای سیلور

رالی سهام این شرکت در ۳ آگوست یک روز پس از ان رخ داد که مایکرواستراتژی از ضرر یک میلیارد دلاری در سه ماهه دوم (Q2) خود خبرداد؛ شایان ذکر است که علت اصلی برای عملکرد ضعیف سه ماهه این شرکت، قرار گرفتن در معرض بیت کوین به میزان زیاد می باشد.

متاسفانه نگهداری بیت کوین (BTC) موجب زیان ۹۱۷.۸۴ میلیون دلاری مایکرواستراتژی از ۱۲۹.۶۹۸ واحد بیت کوین آن در سه ماهه دوم شده است، که عمدتا به خاطر کاهش ۵۰ درصدی قیمت بیت کوین از سال پیش تا به امروز است؛ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، سهام مایکرواستراتژی ۴۲% درصد سقوط کرده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: مایکل سیلور از مدیرعاملی شرکت مایکرواستراتژی کناره گرفت

بیشتر بدانید: ضرر سرمایه گذاری تسلا، بلاک، مایکرواستراتژی در بیت کوین

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *