اول مانی

افزایش ۳۰% قیمت شیبا به دنبال شایعه راه اندازی شیباریوم

قیمت شیبا اینو از روز پنجشنبه روند صعودی به خود گرفت و با حدود ۳۰% رشد تا ۰.۰۰۰۰۱۵۷ دلار پیشروی کرد؛ بسیاری این موضوع را با احتمال راه اندازی نسخه بتا شیباریوم در روز ۲۵ بهمن ماه مرتبط می دانند.

به گزارش Newsbtc، شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama) از اعضای مهم پروژه شیبا اینو، در هفته گذشته به ناگهان اطلاعات بیو (bio) اکانت توییتر خود را تغییر داد.

در متن این بیو آمده بود:

قبل از قراردادن شیباریوم در جعبه ای قلبی شکل با کمان، به سرعت نواختن فلوت را یاد بگیرید.

اشاره کوساما به شیباریوم (پروژه لایه ۲ شیبا اینو) تحت عنوان جعبه قلبی و در پیش بودن روز ولنتاین این شایعه را به وجود آورد که بالاخره Shibarium قرار است در روز ۲۵ بهمن عرضه شود؛ البته کوساما مدتی بعد این اطلاعات را از بیو توییتر حذف کرد.

اما همزمان ارائه پستی درباره شیباریوم در پلتفرم مدیوم از سوی بنیاد یونیفیکیشن (مسئول توسعه شیباریوم) این شایعه را تقویت کرد؛ به دنبال احتمال عرضه شیباریوم، قیمت SHIB از روز پنجشنبه رشد چشمگیری یافت و با نزدیک ۳۰% افزایش از حوالی ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار تا ۰.۰۰۰۰۱۵۷ دلار رسید.

این در صورتی است که قرار بود Shibarium در حوالی تابستان ۱۴۰۱ راه اندازی شود که این امر تا به امروز به تعویق افتاده است؛ یکی از مهم ترین این موانع عدم لیست شدن توکن BONE (توکن پاداش دهی ولیدیتورهای شیباریوم) در صرافی ها بوده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: شیبا اینو در اینترنت کامپیوتر به صورت بومی نگهداری می شود

بیشتر بدانید: روز قبل ۱.۸ تریلیون شیبا اینو به بایننس واریز شده است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *