اول مانی

شیبا محبوب ترین توکن برای نهنگ های برتر اتریوم است

همزمان با افت بازار ارزهای دیجیتال، قیمت شیبا (SHIB) نیز تحت تاثیر قرار گرفته و کاهشی داشته است؛ اما این کاهش قیمت باعث شده تا نهنگ‌ها به این میم‌کوین علاقه‌مند شوند و شروع به انباشت آن کنند.

این محبوبیت خصوصا میان نهنگ‌های اتریوم دیده می‌شود و براساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط WhaleStats، بیش از ۶۰۰ میلیون دلار ارزش شیبایی است که توسط ۱۰۰ نهنگ برتر اتریوم نگهداری می‌شود.

این یعنی ۱۲ درصد از کل موجودی ۱۰۰ کیف‌پول بزرگ اتریوم، حاوی میم‌کوین شیبا است.

توانایی شیبا اینو برای ظهور در صدر در میان نهنگ‌های اتریوم، بصورت بالقوه علاقه سرمایه‌گذاران را تجدید کرده است، که می‌تواند بر قیمت SHIB که تحت سلطه نزولی است، تاثیر بگذارد.

میم کوین اکنون خود را در موقعیتی متمایز می‌بیند، با پتانسیل برای درو کردن پاداش‌های افزایش حجم معاملات. با این حال، همچنین نشان می دهد که هر کاهش ناگهانی در حجم می تواند به قیمت سکه آسیب برساند.

علاوه بر این، این توسعه مکمل سایر فعالیت‌های زنجیره‌ای Shiba Inu، به‌ویژه راه‌اندازی آتی Shibarium، یک راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ است که جامعه Shiba Inu مشتاقانه پیش‌بینی می‌کند. در حالی که هنوز تاریخ انتشار رسمی مشخص نشده است، شیباریوم برای بهبودهایی که به شبکه ارائه خواهد کرد بسیار انتظار می رود.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: اضافه شدن ویژگی جدیدی برای بازیابی دارایی ها به اتریوم

بیشتر بدانید: بهبود کارمزدهای بالای اتریوم به کار بیشتری نیاز دارد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *