اول مانی

شیبا اینو و دوج کوین طی ماه های اخیر هیچ سودی نداشته‌اند

بر اساس اطلاعات IntoTheBlock، دوج کوین و شیبا اینو درحال حاضر سود یکسانی را برای سرمایه‌گذاران به ارمغان می آورند.

سود ۵۴ درصدی از طریق اصلاح شیبا اینو

شاخص ورود و خروج پول در Shiba Inu نشان می دهد که تقریبا نصفی از سرمایه گذاران اکنون یا در حال از دست دادن سود هستند یا حتی در شیبا اینو به سوی ضرر می روند. در طول افزایش ۱۰۰۰ درصدی این دارایی، تقریبا هر ورود به رمزارزهای مبتنی بر سگ‌ها به سود منجر می شد زیرا این توکن‌ها ساعت به ساعت ATH خود را به روز می کردند.

اما پس از اینکه شیبا اینو در (مهر ماه) مجددا به بالاترین حد خود رسید، هیچ نشانه‌ای از بهبودی قیمت و ادامه جریان صعودی نشان نداد و قبل از ورود به محدوده‌ای که درحال حاضر می بینیم، در یک اصلاح سه ماهه قرار گرفته است. با اصلاح غیرقابل توقف در بازار، تقریبا اکثریت دارندگان شیبا اینو وارد منطقه “رنج” شده‌اند و ۳۷ درصد از خریدهای شیبا در بازار با قیمت های بالاتر از این انجام شده‌اند.

انتظار سرمایه گذاران دوج کوین برای بهبود

در مقایسه با شیبا اینو، آخرین باری که دوج کوین حرکت صعودی را در بازار نشان داد، در ماه اردیبهشت است، زمانی که این رمزارز ۹۳۷% سود را تجربه کرد و دائما از طریق ایلان ماسک حمایت می شد.

عدم سود دهی شیبا اینو و دوج کوین در ماه های اخیر

اکنون، تنها ۵۴% از دارندگان دوج کوین در سود هستند. آخرین باری که دوج کوین چیزی مانند بازیابی را تجربه کرد، وقتی بود که ایلان ماسک اعلام کرد که تسلا یک بار دیگر دوج کوین را به عنوان یک دارایی پرداخت می پذیرد. این اعلامیه باعث افزایش ۴۰% قیمت این رمزارز به طور مقطعی شده بود.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: راه اندازی فاز اول DOGGY DAO شیبا اینو

بیشتر بدانید: آیا دوج کوین ارز رسمی مریخ است؟

بیشتر بدانید: تعداد هولدر های شیبا اینو ۷ درصد رشد کردند

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *