اول مانی

بیش از ۳میلیارد توکن شیبا اینو در ماه آوریل سوزانده شده است

اعضای جامعه شیبا اینو در ماه آوریل (فروردین) ۳,۲۶۹,۶۷۶,۸۳۲ توکن از این ارز دیجیتال را در ۱۲۵ تراکنش سوازنده و از گردش خارج کرده اند.

بهتر است بدانید که از زمان راه اندازی طرح توکن سوزی شیبا اینو، حدود ۴۱۰.۶۳ تریلیون توکن از عرضه کل یک کوادریلیونیِ آن از بین رفته است.

با این وجود شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama)، توسعه دهنده اصلی شیبا اینو، اخیراً گفته است که برای رشد قیمت این ارز دیجیتال توکن های بیشتری باید سوزانده شود.

در پاسخ، تیم شیبا اینو بر توسعه فناوری ها و ابزارهای جدید برای تقویت پذیرش شیبا اینو متمرکز شده است. کوساما معتقد است که تنها از طریق چنین تلاش هایی می توان قیمت شیبا اینو افزایش قابل توجهی را تجربه کرد که همه آرزو دارند.

پیش از این، یک نهنگ عظیم شیبا اخیراً پس از افزودن ۱۷۱.۶۸ میلیارد SHIB اضافی به مبلغ ۱.۸۸ میلیون دلار از طریق چهار تراکنش مختلف، سبد خود را به نزدیک به ۵ تریلیون توکن افزایش داده است.

نکته قابل توجه، داده‌های IntoTheBlock نشان می دهد که بخش قابل توجهی از توکن های شیبا اکنون در دست سرمایه گذاران بلندمدت است و جذابیت رو به رشد توکن ها را در میان کسانی که چشم انداز سرمایه گذاری گسترده تری دارند، برجسته می کند.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: نهنگی ۱۸۰ میلیارد توکن شیبا اینو را به دو صرافی انتقال داد

بیشتر بدانید: یک نهنگ شیبا اینو ۴۰ میلیون دلار توکن را جابه جا کرده است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *