اول مانی

سبقت دوج کوین وAVAX از شیبا اینو در لیست برترین رمزارزها

احساسات منفی در اطراف توکن شیبا اینو همچنان قوی باقی مانده است. علاوه بر عملکرد ناخوشایند بازار، شیبا اینو جایگاه خود را در میان ۱۰ رمزارز بزرگ از نظر ارزش بازار از دست داده است.

کاهش ارزش بازار SHIBA INU

در ماه قبل، ارزش بازار شیبا اینو با افزایش ناگهانی در اواسط آذرماه، و افت شدیدی که از ۷ دی ماه شروع شد، حتی از قیمت آن هم ناپایدارتر بوده است.

شیبا اینو
نمودار شیبا اینو

در طول رالی ۱۰۰۰% SHIB، ارزش بازار آن به ۵۰ میلیارد دلار رسید و از غول‌های این صنعت مثل سولانا پیشی گرفت و براساس داده‌های CoinMarketCap وارد لیست ۵ رمزارز برتر شد. اما به خاطر نوسانات زیاد وتعداد زیاد معامله‌گران کوتاه مدت، افت ناگهانی قیمت موجب ایجاد فروش شدیدی شد و ارزش بازار آن را به ۱۷ میلیارد دلار کاهش داد.

بهبود غیرمنتظره آن در ۲۹ آذر ماه، شروع شد، زمانی که ارزش بازار این میم‌توکن به سرعت از ۱۵ میلیارد دلار به ۲۱ میلیارد دلار در کمتر از ۵ روز افزایش یافت. اما به خاطر عدم وجود قدرت خرید کافی، این رالی نتوانست مدت زیادی ادامه داشته باشد و مدت کمی پس از آن به پایان رسید.

عملکرد بازار شیبا اینو

در حالی که شیبا اینو سودهای عمده‌ای را برای بعضی از دارندگان و سرمایه گذاران خود به همراه داشته است، در وضعیت فعلی، بیشتر معامله گران و سرمایه گذاران با نگه داشتن SHIB، پول خود را از دست می دهند. این توکن بیشتر از ۶۰% از ارزش خود را از زمان بالاترین قیمت آن از دست داده است و نشانه‌ای از بهبودی را نشان نمی دهد.

در حالی که نهنگ‌ها و آدرس‌های بزرگ به خرید آن ادامه می دهند، بیشتر معامله گران کوچک و خصوصی از این دارایی خارج شده‌اند. ترکیب فعلی دارندگان نشان می دهد که شیبا عمدتا توسط سرمایه گذاران میان مدت و بلندمدت نگهداری می شود، که معمولا نشانه خوبی برای یک رمزارز در بلند مدت است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: نهنگ اتریوم دارای ۳.۶ میلیون دلار شیبا اینو است!

بیشتر بدانید: شیبا اینو و دوج کوین طی ماه های اخیر هیچ سودی نداشته‌اند

بیشتر بدانید: راه اندازی فاز اول DOGGY DAO شیبا اینو

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *