اول مانی

لیست شدن شیبا اینو در صرافی بزرگ Bitstamp

صرافی Bitstamp، یکی از قدیمی ترین پلتفرم های معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده جهان، به تازگی شیبااینو را در لیست ارزهای تحت پشتیبانی خود قرار داده است. به نظر می رسد این اقدام یکی از مهم ترین تاییدیه‌های این میم کوین تا به امروز است.

امکان واریز و برداشت این ارز قبلا در این صرافی فعال شده است، معاملات آن هم امروز ۱۸ آذر راس ساعت ۸:۰۰ صبح به وقت UTC آغاز می شود.

به غیر از شیبا، رمزارزهای دیگری مثل DYDX، Perpetual Protocol و GALA هم به Bitstamp اضافه شده است. البته قابل ذکر است که ارزهای رمزنگاری شده بالا اکنون در ایالات متحده سنگاپور در دسترس کاربران قرار نخواهند داشت.

اواخر نوامبر Bitstamp از لیست شدن کاردانو ADA در این پلتفرم هم خبر داد. Bitstamp، که در سال ۲۰۱۱ به عنوان جایگزینی اروپایی برای صرافی تعطیل شده Mt.Gox راه اندازه شد، به دلیل تاکید بسیار خود بر اصل مطابقت با قوانین شهرت دارد.

این صرافی ساکن در لوکزامبورگ، با پایبندی به سیاست‌های محافظه کارانه خود برای لیست کردن ارزها، برخلاف علاقه شدید سرمایه گذاران کوچک و جهش قیمت دوج کوین، تصمیم گرفته است این ارز را نادیده بگیرد.

جولیان ساویر، مدیرعامل Bitstamp در شهریور، با اظهار نظر درمورد این مسئله ادعا کرد که این صرافی همیشه کیفیت را به کمیت ترجیح داده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: شروع معامله های شیبااینو در Kraken

بیشتر بدانید: رابین هود برنامه ای برای اضافه کردن شیبااینو ندارد

بیشتر بدانید: شیبااینو هم وارد عرصه NFT ها شد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *