اول مانی

تلاش سنگاپور برای جداسازی رمزارزها و بلاک چین بیهوده است

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم (ETH) از تمایل کشور سنگاپور برای حمایت از ارزهای دیجیتال و بلاک چین قدردانی می کند، اما باور دارد که این کشور نمی تواند یکی از این ۲ را بدون دیگری داشته باشد.

بوترین در گفت و گو با استریت تایمز گفت:

تلاش با حسن نیت سنگاپور برای تنظیم مقررات ارزهای دیجیتال امکان دارد با توجه به رویکرد شکاکانه آنها نسبت به این کلاس دارایی به نتیجه نرسد.

بوترین اعلام کرد که او می تواند از تمایل و تلاش های دولت شهر سنگاپور برای حمایت از ارزهای دیجیتال و بلاک چین قدردانی کند، اما همه اینها درصورت تلاش برای جداسازی این ۲ مورد می توانند بیهوده و بی نتیجه باشند.

او گفت که قانون‌گذاران در سراسر جهان می‌خواهند از فناوری‌های نوظهور حمایت کنند، اما رمزارزها را همزمان “عجیب و ترسناک” می‌دانند. عدم درک و ترس از کریپتو باعث می‌شود تنظیم‌کننده‌ها تلاش کنند تا بلاک چین را به‌عنوان یک فناوری جدا از کریپتو در نظر بگیرند.

این مورد در سنگاپور است، جایی که تنظیم‌کننده‌ها تلاش می‌کنند بین استفاده از بلاک چین و ارز دیجیتال تمایز قائل شوند؛ هند در تلاش است تا رویکرد مشابهی را اتخاذ کند، در حالی که برخی از تنظیم‌کننده‌های چینی قبلا تلاش کرده‌اند تا بلاک چین‌هایی را که از ارزهای دیجیتال استفاده نمی‌کنند، مستقر کنند.

با این حال، بوترین گفت که یک “ارتباط محکم” بین بلاک چین و رمزارز وجود دارد، به طوری که “شما واقعا نمی توانید یکی را بدون دیگری داشته باشید”.

او اضافه کرد:

من فکر می‌کنم برخی از تنظیم‌کننده‌ها در چین قطعا سعی کرده‌اند یکی را بدون دیگری داشته باشند و واقعیت این است که اگر ارز دیجیتال ندارید، بلاک‌چین‌هایی که خواهید داشت فقط جعلی هستند و هیچ‌کس به آن اهمیت نمی‌دهد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ژائو روی ایده “صرافی امن” ویتالیک بوترین کار می‌کند

بیشتر بدانید: بوترین: ۸ دلار در ماه برای توییتر بلو پرداخت می کنم

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *