اول مانی

تعهد ۱۰۰ میلیون دلاری Solana برای حمایت از کره جنوبی

Solana تا ۱۰۰ میلیون دلار به استارت آپ های کریپتوی کره جنوبی سرمایه وارد خواهد کرد، زیرا به نظر می رسد می خواهد به بازار توسعه دهندگانی نفوذ کند که هنوز درگیر فروپاشی اکوسیستم Terra در ماه گذشته هستند.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است که دو قسمت کلیدی در اکوسیستم این شبکه سریع، Solana Ventures و Solana Foundation، سرمایه گذاری ها و کمک های مالی را (در کل قسمت های وب ۳) انجام خواهند داد؛ اما تمرکز اصلی آنها بر جلب نظر بخش توسعه بازی های کریپتو کره جنوبی خواهد بود.

تلاش های مالی چند هفته ای، سولانا را در رقابت مستقیم با بلاک چین های پالیگان، آوالانچ و سایر پلتفرم های قرارداد هوشمند قرار می دهد که همگی برای توسعه دهندگان کریپتو در کره تلاش می کنند؛ مشخص نیست چه تعداد از توسعه دهندگان Terra پس از فروپاشی در ماه می (اردیبهشت) که میلیاردها دلار ثروت را از بین برد، به اکوسیستم باز خواهند گشت.

جیمین پارک (Jaemin Park) ، مدیر رشد و ارتقاء در DeSpread گفت:

مخالفت توسعه دهندگان از Terra 2.0، نه تنها به دلیل سقوط شدید رمزارزهای TerraUSD و LUNA، بلکه همچنین تصور می کنند که زنجیره دارای ریسک (شخص کلیدی) است.

به گفته آستین فدرا، رئیس ارتباطات بنیاد سولانا، در حالی که بودجه سولانا در سرتاسر پروژه های وب ۳ گسترش می یابد، تمرکز ویژه ای بر تقویت توسعه دهندگان بازی های بلاک چین مبتنی بر کره خواهد داشت؛ ارزش کلی قسمت بازی کره جنوبی در سال ۲۰۲۱ بیشتر از ۱۵ میلیارد دلار بود؛ ایده این است که حداقل قسمتی از این پتانسیل را برای بازی های کریپتو هم به کار گیرد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: از کار افتادن شبکه سولانا به دلیل وجود یک باگ برای چند ساعت

بیشتر بدانید: بنیان گذار سولانا از یک به روزرسانی عظیم شبکه خبر داد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *