اول مانی

شرکت ماینینگ کلین اسپارک از راه اندازی تأسیسات جدید خبر داد

بعد از اینکه در ماه گذشته شرکت ماینینگ بیت کوین کلین اسپارک Cleanspark (NASDAQ:CLSK)، از خرید ۱۰۶۱ ماینر رمزارز بیت کوین با قیمت تخفیف دار خبر داد، جدیداً اعلام نموده که تأسیسات جدیدی در ایالات واشنگتن، شهرستان ویلکز جورجیا، راه اندازی نموده است. تأسیسات ذکر شده دارای ظرفیت میزبانی تا ۸۶ مگاوات است و قابل ذکر است که ارزش کل این تأسیسات ۱۶.۲ میلیون دلار می باشد. شرکت مذکور ۳۴۰۰ دستگاه ماینر Antminer S19 را به ارزش ۸.۹ میلیون دلار خریداری نموده است.

این ماینر ها هم اکنون با ۳۴۰ پتاهاش در ثانیه (PH/s) قدرت هش در حال کار هستند. جزئیات اطلاعیه روز گذشته موجودی ۳۶ مگاوات را برای ماینرهایی که در گذشته خریداری شده اند و در دسترس اند، نشان می دهد. این تأسیسات نوین، سومین مرکز استخراج رمزارز بیت کوین با انرژی پاک کلین اسپارک در جورجیا خواهد بود. شرکت ماینینگ کلین اسپارک بیت کوین می گوید که بی صبرانه در انتظار رشد زیر ساخت های تأسیسات و تقویت مشاغل محلی در منطقه می باشد. در اطلاعیه این شرکت آمده که این سایت از منابع انرژی کم کربن همچون انرژی هسته ای استفاده می نماید.

به گفته مدیرعامل این شرکت استخراج، زک برادفورد (Zach Bradford) در بیانیه ای که به تازگی انتشار یافته است:

ما بی صبرانه در پی گسترش فعالیت های خود در جورجیا هستیم و بسیار خرسندیم از اینکه در حال خرید بیشتر هستیم. تمرکز اصلی ما بر روی پایداری و به حداکثر رساندن ارزش برای سهامدارها، سبب شده که در موقعیت منحصر به فردی قرار بگیریم که از فرصت های بی سابقه ای که بازار کنونی ایجاد نموده بهره ببریم.

وی در ادامه افزود:

باید بگویم که ما از همکاری شهروندان واشنگتن، جورجیا که بسیار از ما استقبال نمودند، هیجان زده ایم و بی صبرانه در انتظار حفظ و رشد مشاغل و زیرساخت ها در شعبه جدید خود در ایالات واشنگتن هستیم.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ساخت یک تراشه ویژه ماینینگ توسط سامسونگ

بیشتر بدانید: استفاده السالوادور از انرژی های تجدید پذیر برای ماینینگ

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *