اول مانی

استارباکس قصد فروش فعالیت های خود را در بریتانیا دارد

روز شنبه روزنامه تایمز گزارشی برگرفته از منابع را انتشار داد مبنی بر اینکه شرکت استارباکس (NASDAQ:SBUX) به علت مواجه با رقابت اپراتور های جدید در نظر دارد فعالیت های خود را در بریتانیا بفروشد.

طبق این گزارش این قهوه فروشی زنجیره ای از (NYSE:HLI) Houlihan Lokey تقاضا نموده که تمایلات برای کسب و کارش در بریتانیا را مورد برسی قرار دهد و همچنین در این گزارش امده که این شرکت با رقابت قهوه فروش های زنجیره ای رقیب مثل Tim Hortons، Costa ،Pret A Manger مواجه است.

همچنین در این گزارش ذکر شده که کسب و کار شرکت استارباکس در بریتانیا بر بیشتر از ۱۰۰۰ کافی شاپ نظارت می کند و در انجا تقریبا ۴۰۰۰ نفر استخدام شدند.

در گزارش مذکور، ذکر شده است که شرکت استارباکس تاکنون کسب و کار خود را در بریتانیا شروع نکرده است و به ارزیابی استراتژیک برای عملیات بین المللی مربوط به شرکت خود ادامه خواهد داد.

شرکت استار باکس بی درنگ به درخواست روزنامه رویترز برای اظهار نظر در خارج از محدوده ساعت کاری پاسخ نداد.

استارباکس در گزارش درآمد سه ماه اخیر خود به علت از دست دادن اهداف وال استریت به علت محدویت های دشوار کرونا (کووید-۱۹) چین که روی فروش آنها در بریتانیا تأثیر گذاشت، موقتاً پیش بینی های خود را برای سال مالی به تعلیق درآورد.

شرکت استار باکس با تلاش های این روزه اتحادیه کارگری در آمریکا سروکار داشته است و در پی جانشین همیشگی است در صورتی که Howard Schultz مدیر عامل موقت باقی خواهد ماند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: طبق انتظار وال استریت بیت کوین باید به ۱۰۰۰۰ دلار برسد

بیشتر بدانید: خوش بینی گرگ وال استریت به سرمایه گذاری در بیت کوین

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *