اول مانی

استفاده استارباکس از برنامه پاداش Web3 برای جذب مشتری

به گفته هاوارد شولتز، مدیرعامل موقت غول فروشگاه های قهوه جهانی استارباکس (Starbucks)، به دنبال راه اندازی یک برنامه پاداش جدید Web3 برای جذب و حفظ مشتریان است.

شولتز در صحبت سه شنبه در جریان تماس درآمد سه ماهه مالی شرکت، خاطرنشان کرد که استارباکس به زودی یک “ابتکار دیجیتالی” جدید Web 3 را معرفی خواهد کرد که برنامه وفاداری شرکت را توسعه می دهد.

این ابتکار جدید دیجیتالی با قابلیت Web3 به ما این امکان را می دهد که با رویکرد قدرتمند پاداش استارباکس مدل تعاملی فعلی استارباکس را بسازیم و در عین حال شیوه های جدیدی را برای جذب مشتریان معرفی کنیم.

مدیرعامل به صورت خلاصه اشاره کرد که شرکت به دنبال یکپارچه سازی اکوسیستم دیجیتالی، جوایز استارباکس و ایجاد کلکسیون های دیجیتال با نام تجاری استارباکس به عنوان پاداش و عنصری برای جامعه است.

او گفت:

این یک مجموعه کاملا جدید از جلوه های شبکه دیجیتال ایجاد می کند که مشتریان جدید را جذب می کند و برای مشتریان فعلی در فروشگاه های اصلی ما جذاب خواهد بود.

گزارش شده است که نتایج سه ماهه این شرکت بیش از برآوردهای تحلیلگران است و درآمد جهانی ۹ درصد نسبت به سه ماهه افزایش یافته است و به رکورد ۸.۲ میلیارد دلار رسیده است.

در طول این تماس، شولتز همچنین گفت که حرکت Web3 قسمتی از تلاش برای جذب و حفظ قشرجوان تر از پایگاه مشتریان استارباکس است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: استارباکس قصد فروش فعالیت های خود را در بریتانیا دارد

بیشتر بدانید: اعطای کمک مالی توسط بنیاد Web3 به ۴۰۰ پروژه پولکادات

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *