اول مانی

شمارش معکوس برای راه اندازی هاردفورک واسیل کاردانو

براساس اطلاعیه روز سه شنبه شرکت Input Output، توسعه دهنده اصلی بلاک چین کاردانو (Cardano)، مرحله نهایی از آزمایشات قبل از راه اندازی هاردفورک واسیل (Vasil) شروع شده است.

طبق این گزارش، این شرکت یک طرح به روزرسانی شده برای شبکه آزمایشی این بلاک چین ارائه و شمارش معکوس برای ارتقاء شبکه اصلی را شروع کرده است.

هفته قبل، Input Output با ارائه گره ۱.۳۵.۰ کاردانو، “نقطه عطف بسیار مهمی” را برای تیم توسعه دهندگان رقم زد”؛ پس از آنبورد شدن ۷۵ درصد از اپراتورهای استخر استیکینگ شبکه، توسعه دهندگان موفق شدند سطحی کافی از تراکم زنجیره را برای پیشبرد شبکه آزمایشی Vasil تضمین کردند.

قبلا گزارش شد که، در ابتدای انتظار می رفت که این هارد فورک در ماه جولای راه اندازی شود، اما به دلیل مشکلات فنی به تعویق افتاد است؛ در حال حاضر توسعه دهنده های اصلی کاردانو پایان ماه جولای (ابتدای مرداد) را برای ارتقاء اصلی هدف قرار داده‌اند.

Input Output بارها تاکید کرده است که می خواهد مطمئن شود که اجرایی شدن این هارد فورک “ایمن و بدون نقص” انجام خواهد شد؛ جامعه و صرافی های کریپتو حداقل به چهار هفته زمان نیاز دارند تا قبل از راه اندازی شبکه اصلی، این هارد فورک را آزمایش کنند.

شاید بدانید که، آلونزو (Alonzo)، هارد فورک قبلی کاردانو، روز ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریور ۱۴۰۰) راه اندازی شد و قراردادهای هوشمند را به یکی از برترین بلاک چین های اثبات سهام وارد کرد.

انتظار می رود هارد فورک واسیل، که به افتخار عضو فقید جامعه واسیل دابوف نامگذاری شده است، توان عملیاتی این بلاک چین را تا حد زیادی افزایش دهد، به همین دلیل است که این هارد فورک به عنوان مهم ترین ارتقای پروژه تا به امروز معرفی شده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: فعال ترین پروژه در حال توسعه در صنعت کریپتو، کاردانو است

بیشتر بدانید: رسیدن کاردانو به “نقطه عطف مهم” در راه ارتقاء Vasil

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *