اول مانی

مارس: راه اندازی شبکه اصلی پروتکل وام دهی ترا

مارس هاب، پروتکل اصلی وام دهی ترا اعلام کرده است که زنجیره برنامه مستقل کازماس خود را در ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن ماه) راه اندازی می کند.

کاربرانی که در زمان ثبت اسنپ شات ترا کلاسیک، توکن مارس داشته اند، توکن های جدید را از طریق ایردراپ دریافت خواهند کرد.

براساس بیانیه منتشر شده، شبکه اصلی با ۱۶ اعتبارسنج اولیه راه اندازی خواهد شد.

درمجموع ۵۰ میلیون توکن مارس برای راه اندازی به اعتبارسنج ها سپرده شده است که یک ماه بعد به استخر جامعه بازگردانده می شوند.

در بیانیه آمده است:

این نمایندگی موقت به محافظت از شبکه در برابر حمله توسط یک اعتبارسنجی سرکش کمک می کند که بصورت بالقوه می تواند هیئت بزرگی از مریخ را در مدت کوتاهی پس از پیدایش جمع آوری کند و شروع به دستکاری تراکنش های زنجیره ای کند.

اولین شبکه اصلی سومین و آخرین مرحله از یک فرآیند سه مرحله ای است که با یک شبکه آزمایشی خصوصی برای توسعه دهندگان و برخی از اعضای جامعه آغاز شد و سپس یک شبکه آزمایشی عمومی شروع شد؛ اولین پاسگاه مریخ در اوایل فوریه در بلاک چین اسمزوس دنبال خواهد شد.

توکن‌های MARS توسط آدرس‌های واجد شرایط از طریق ایردراپ که با شبکه اصلی پخش می‌شود قابل ادعا می‌شوند و قفل ۶۴.۴ میلیون توکن را برای کسانی که MARS را در طول دو عکس فوری تاریخی در Terra Classic داشتند، باز می‌کند؛ اسنپ شات فایلی است با وضعیت ضبط یک بلاک چین در یک زمان خاص، شامل تمام آدرس‌ها و داده‌های تراکنش‌های موجود.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: توقیف ۱۰۴ میلیون دلار از دارایی های هم بنیان گذار Terra

بیشتر بدانید: ماموران امنیتی به خانه یکی از بنیانگذارانTerraformحمله کردند

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *